Yenikapı’dan Türk Telekom Arena’ya Nasıl Gidilir?(Çözünme)

Mecidiyeköy Türk Telekom Arena’ya nasıl gidilir?

Mecidiyeköy metrobüs durağında inilir, Şişli- Mecidiyeköy metro istasyonundan M2 Taksim – Hacıosman metrosuna aktarma yapılır. Sanayi metro istasyonunda inilir, Seyrantepe metrosuna aktarma yapılır. Seyrantepe istasyonunda inilir.

Yenikapıdan TT Arena’ya nasıl gidilir?

Yenikapı istasyonundan T1 Kabataş-Bağcılar tramvay hattına aktarma yapılır, Kabataş istasyonunda inilir. Kabataş istasyonundan F1 Taksim – Kabataş Füniküler hattına aktarma yapılır, Taksim istasyonunda inilir. Taksim istasyonundan M2 Taksim – Hacıosman metrosuna aktarma yapılır.

Galatasaray Türk Telekom Arena Stadı nerede?

İstanbul Havalimanı Galatasaray Türk Telekom Arena Stadyumu’na yaklaşık 35-40 km uzaklıkta.

Türk Telekom Arena hangi ilçede?

O dönem İstanbul Şişli’ye bağlı olan günümüzde ise Sarıyer sınırlarında bulunan birbiri ardına dizili üç tepeden Şişli Belediyesince adı Aslantepe olarak değiştirilen 120 dönümlük tepeye inşa edilen Türk Telekom Arena 15 Ocak 2011’de açıldı.

Ali Sami Yen Stadı nasıl gidilir?

Şişli bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden ali samiyen stadi adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

  1. Otobüs: 122C, 141M, 251, 27T, 32M, 41AT, 522, 59R.
  2. Metro: M2, M7.
  3. Minibüs / Dolmuş: MİNİBÜS: B-37.

Galatasaray TT Arena nerede?

Bu otopark stadın hemen karşısında, yani TEM otoyolunun diğer tarafında kalıyor. Stadın yanından girip TEM otoyolunu bir viyadükle üstten geçip İSPARK’ın işlettiği otoparka geliyorsunuz. Otoparkın hemen girişinde sizi karşılayan görevliye makbuz karşılığında 5 TL ödeyip otoparka giriyorsunuz.

Galatasaray stadı hangi metro durağı?

Metro İle Galatasaray Stadına Ulaşım Stada en kolay ve en pratik ulaşım yolu Metro. Yenikapı – Hacıosman metro hattı kullanılarak Sanayi Mahallesi Metro durağında inilir. Buradan Seyrantepe Metro Hattına aktarma yapılarak Stada ulaşım sağlanır.

You might be interested:  Ödemeli Nasıl Aranır Türk Telekom?(Çözünme)

Galatasaray stadı hangi Semttedir?

Galatasaray Türk Telekom Arena Stadyumu 41.102222 enlem ve 28.989641 boylamda yer almaktadır. Şişli ilçesine bağlıdır. Galatasaray Türk Telekom Arena Stadyumu haritası İstanbul ili içinde nerede olduğu harita merkezinde gösterilmektedir. Galatasaray Türk Telekom Arena Stadyumu posta kodu 34396.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *