Türk Yıldızları Parkı’na Hangi Otobüs Gider?(Soru)

Bu Otobüs hatları Konya Türk Yıldızları Parkı yakınından geçiyor: 150-A, 47-A, 56-A.

Park of Istanbul hangi otobüs gider?

Bulunduğunuz bölgeden; 132ÇK hatlı otobüs ile Taşdelen’e aktarma yapabilir, Taşdelen İETT Otobüs durağından, 131Y hatlı otobüs ile Madenler iETT durağından, Nişantepe istikametine gitmekte olan, 11A – 11NM – 14A – 522 – 522N hatlı otobüs hatları ile ulaşım sağlayabilirsiniz.

Yıldız Parkı’na nasıl gidilir iETT?

Kabataş – Bağcılar tramvay hattını kullanarak Kabataş’ta inildikten sonra Yıldız Parkı tarafına giden bir otobüse binilmesi ile parka ulaşım sağlanabilmektedir. Yıldız Parkı ‘ na giden otobüs numaraları 22 ve 22E olarak bilinmektedir. Binilen otobüslerden Yahya Efendi durağında inmek yeterlidir.

Beşiktaş Yıldız Parkı hangi durakta?

Kısaca Yıldız Parkı ‘na gidebilmek için Beşiktaş ‘a kadar gelip yürümek ya da Beşiktaş ‘tan Ortaköy’e doğru giden belediye otobüslerine binip Çırağan durağında inmek gerekiyor.

Beşiktaş yıldız parkına metrobüsle nasıl gidilir?

Metrobüs ile Zincirlikuyu’ya kadar gelerek yukarıda belirtilen otobüslerden birine binip ‘Ertuğrul Sitesi’ durağından indikten sonra yolun karşına geçerek yaklaşık 5-6 dakika yürüyerek yıldız parkına ulaşılabilir.

Çekmeköy Park of Istanbul hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Cekmekoy / Park Istanbul Konutlari yakınından geçiyor: 11A, 131T, 14A, 522.

You might be interested:  4.5g Türk Telekom Nasıl Geçilir?(Çözülmüş)

Park of Istanbul giriş ücreti ne kadar?

Macera parkuru için yetişkinlere ağaç ip parkuru 50 TL, öğrencilere 45 TL, çocuklara 30 TL, zipline yetişkinlere 40 TL, öğrencilere ise 30 TL, dev salıncak 20 TL, akülü araç 30 TL (ATV), çocuk gokart 20 TL, salto trambolin 30 TL, roller coaster zipline 50 TL şeklindedir.

Yıldız Parkına giriş ücretli mi?

Yıldız Parkı Korusu’na giriş ücreti bulunmuyor. Ama aracınız ile parka girecek olursanız İspark’ın aldığı günlük otopark ücretini vermeniz gerekiyor. Yıldız Parkı, İstanbul’un orta noktasında yer alıyor. Kır kahvesinde günün her saati yapılan lezzetli gözlemelerin fiyatı ise, 10 – 13 TL arasında değişiyor.

Gülhane Parkına hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Gülhane Parkı yakınından geçiyor: 30D, 46Ç, 47E, 54E, 66, 74A, 93.

Beşiktaşa tramvayla nasıl gidilir?

Tramvay ile Beşiktaş’a Nasıl Gidilir? Beşiktaş’a ulaşımda tercih edebileceğiniz araçlardan biri de tramvaydır. Kabataş T1 tramvay hattını kullanarak, Karaköy durağında indikten sonra 22 ya da 27SE numaralı İETT otobüs seferlerini kullanarak Beşiktaş’a ulaşım sağlayabilirsiniz.

Beşiktaş’a hangi metro gider?

Beşiktaş’a metro ile doğrudan ulaşım seçeneği bulunmamaktadır. En yakın metro bağlantısını kullanmak isterseniz; M2 Yenikapı- Hacıosman metrosunu kullanabilirsiniz. Metro ile ulaşım için, Taksim durağında inmeniz ve indikten sonra Beşiktaş dolmuşlarına binmeniz gerekmektedir.

Pendik Beşiktaş nasıl gidilir?

Pendik bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden besiktas kabatas adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

  1. Otobüs: 132P, 16A, 16D, E-9, KM13.
  2. Tren: MARMARAY (ATAKÖY – PENDIK ), MARMARAY (HALKALI – GEBZE)
  3. Minibüs / Dolmuş: MİNİBÜS: C-310, MİNİBÜS: C-50, MİNİBÜS: C-88.

Yıldız Parkı saat kaçta kapanıyor?

İstanbul Belediyesi iştiraki Beltur tarafından işletiliyor. Haftanın her günü 09:00-23:00 saatleri arasında hizmet veriyor. Haftanın her günü 09:00-22:30 saatleri arasında hizmet veriyor. Cumartesi ve Pazar günleri 09:00-13:30 saatleri arasında açık büfe kahvaltı var.

You might be interested:  Özbekler Hangi Türk Boyundandır?(Mükemmel cevap)

Beşiktaş Yıldız Parkı hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Yıldız Parkı yakınından geçiyor: 25E, 29C, 30D, 42T, 57UL, DT1, U1.

Yıldız Parkına giriş yasak mı?

Yıldız Parkı yayalar için ücretsiz.

Ihlamur Kasrı nasıl gidilir iett?

İETT otobüsleri ile 26B Gayrettepe- Eminönü, 26A Fulya Mahallesi- Eminönü, 26 Dikilitaş- Eminönü ve 43- Taksim- Dikilitaş araçlarına binilerek Şair Nedim Durağı’ na ulaşılabilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *