Türk Ünlüler Hangi Parfümü Kullanıyor?(Çözülmüş)

Hangi ünlü hangi parfümü kullanıyor?

Ünlü isimlerin kullandığı parfümler

  • Adrina Lima- Victoria’s Secret Bombshell Forever.
  • Kim Kardashian- Michael by Michael Kors.
  • Kate Middleton- Dior Dune.
  • Jessica Alba-Narciso Rodriguez.
  • Taylor Swift- Taylor Swift Wonderstruck.
  • Adele- Christian Dior Hypnotic Poison.
  • Kendall Jenner ve Gigi Hadid.

Hülya Avşar hangi parfümü kullanıyor?

8) Hülya Avşar – COCO Chanel OPİUM HülyaAvşar ‘ın en favori kokusu ise Chanel Coco Madamoiselle parfümdür. Romantik turunçgil ve odunsu notaların ağırlıklı olduğu baştan çıkarıcı romantik bir kokuya sahiptir.

Çağla Şikel hangi parfümü kullanıyor?

Konsantre Parfum on Instagram: “ Çağla şikel in kullandığı parfüm Thierry Mugler Alien Oud Majestueux Duyusal şevki ortaya çıkaran lüksün doğuşu ile birleşen şehvetli…”

Gigi Hadid hangi parfümü kullanıyor?

Dünyaca ünlü model Gigi Hadid, Intothegloss’a verdiği röportajda, Tom Ford’un Velvet Orchid adlı parfümünü kullandığını fakat gece kokusu olması nedeniyle parfümü özel davetlerde tercih ettiğini dile getirmişti. İkisi uygun fiyatlı üç parfüm kullanan Kate Moss, Clarins Eau Dynamisante ve Nadia Narain Lua kullanıyor.

Ronaldo hangi parfümü kullanıyor?

34 yaşındaki futbolcu, CR7 Play It Cool adlı parfümün reklamı için havuz başında lepoar desenli kıyafetle poz verdi. Reklam filminde lepoar desenli sabahlığıyla havuz başında oturan Ronaldo, kötü bir gün geçirirken parfümü sıkmasıyla günü güzelleşiyor.

You might be interested:  Türk Telekom Sil Süpür Internet Nasıl Kullanılır?(Doğru cevap)

Özge ulusoy hangi parfümü kullanıyor?

10. Hacettepe mezunu olan Özge Ulusoy ‘un 38 yaşında olduğuna inanmak çok zor gerçekten. İnsanlar 23’ünden sonra yaşlanmıyor gibi geliyor bana. Özge ‘nin parfüm tercihi ise Cavalli Nero Assoluto.

Seda Sayan hangi parfümü kullanıyor?

Kozmetik ve bakım ürünleri ile yakından ilgilenen sanatçı Seda Sayan ‘ın kullandığı parfüm Christian Dior.

Beren Saat hangi parfümü kullanıyor?

Ünlü oyuncu Elçin Sangu, Dior Poison Girl parfümünü tercih ederken; Beren Saat, Givenchy Ange ou Demon le Secret parfümünü kullanıyor. Hadise ise, Calvin Klein Beauty parfümünü kullanmayı tercih ediyor. Blake Lively, moda ikonu olduğu Gucci Eay Premiere parfümünü kullanıyor.

Xerjoff parfüm kokusu nasıl?

Xerjoff More Than Words EDP 100 ml Unisex Parfüm Baskın karakterdeki odunsu ve dumanlı notalarla birleşen meyveli ve tatlı başlangıca sahip olan bu koku, zıtlıkları buluşturan mevyeli ve oryantal notaların şehvetli ve samimi derinliğine sahiptir.

Xerjoff anlamı nedir?

Xerjoff, 2003 yılında İtalya Torino’da kurulan, kendini tamamen sanatsal formlu lüks kokulara adamış bir niş parfüm markasıdır. Kokunun ötesine giderek daha geniş bir evren sunan Xerjoff, İtalyan ustalığı ile Fransız bilgi birikiminin benzersiz birleşiminden doğar. Xerjoff, doğal dünyadan doğan lüksü temsil eder.

Niş koku ne anlama gelir?

Neredeyse gün aşırı piyasaya yeni bir parfüm çıkıyor. Her yerde tanıdık kokular burnumuza geliyor İşte tam de bu sebepten yani seri parfüm üretimine alternatif olarak üretilen lüks, sınırlı sayıda, çok değerli içeriklere sahip parfümlere ‘ niş ‘ parfüm diyoruz.

Kylie Jenner hangi parfümü kullanıyor?

Ağır kokulardan uzak duran Kylie Jenner ‘ın favori kokusu, kalıcılıkta parfümleri aratmayan Victoria’s Secret Coconut Passion vücuy spreyi. Beyonce’nin tercihi bir Armani’nin klasiklerinden… Diamonds Intense, ağırlıklı olarak gül ve çiçek kokularından oluşuyor.

You might be interested:  Divanı Lügatit Türk Hangi Devlete Aittir?(Çözünme)

Rihannanın Parfümü ne?

Rihanna’nın kokusu: Fenty Parfüm – Alışveriş

Harry Styles hangi parfümü?

Dünyaca ünlü şarkıcı, Harry Styles, Gucci’nin uzun yıllardır marka yüzü. Şarkıcılıktan çok son zamanlarda modelliğiyle öne çıkan 25 yaşındaki şarkıcı, şimdi de markanın yeni unisex olarak parfümüı Mémoire d’une Odeur için kamera karşısına geçti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *