Türk Traktör Genel Müdürü Kim?(EN iyi 5 ipucu)

Aykut Özüner, 2014 yılında Satınalma hizmetleri sunan Zer Merkezi Hizmetler ve Ticaret A.Ş’ye Genel Müdür olarak atanmış ve 2018 yılının sonuna kadar görevine devam etmiştir. Özüner, 01 Ocak 2019 tarihi itibariyle de Türk Traktör ve Ziraat Makineleri A.Ş.’ye Genel Müdür olarak atanmıştır.

Aykut Özüner kimdir?

Boğaziçi Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü’nden 1991 yılında mezun olan Aykut Özüner, 1995 yılında Boğaziçi Üniversitesi İşletme Yüksek Lisansını tamamladı. Son 4 yıldır Zer şirketinin Genel Müdürlüğünü yürüten Aykut Özüner, 1 Ocak 2019 tarihinde TürkTraktör Genel Müdürü olarak yeni görevine başlayacak.

Türk Traktör sahibi kim?

TürkTraktör, Türkiye’nin en büyük holdinglerinden biri olan Koç Holding A.Ş. ile dünyanın en büyük tarımsal ekipman üreticilerinden biri olan CNH Industrial’ın eşit ortaklığında yönetilmektedir.

Ahmet Canbeyli kimdir?

Boğaziçi Üniversitesi İşletme bölümü mezunu olan Ahmet Canbeyli, 1995 yılında Ram Dış Ticaret’te muhasebe uzmanı olarak başladığı çalışmalarına muhasebe sorumlusu olarak devam etti. Ahmet Canbeyli, yeni göreviyle birlikte TürkTraktör’ün satış, satış sonrası ve pazarlama çalışmalarının tamamından sorumlu olacak.

Onur Vural kimdir?

Onur Vural TürkTraktör ailesine 2014 yılında Erenler Fabrikasının kuruluşu aşamasında katıldı. Orta Doğu Teknik Üniversitesi Makina Mühendisliği bölümü mezunu olan Vural, yeni atamasıyla birlikte TürkTraktör’ün tüm satınalma süreçlerinin yönetilmesinden ve geliştirme çalışmalarından sorumlu oldu.

TürkTraktör Ankara Kimin?

Türk Traktör, 1955 yılında Amerikan Marshall Planı kapsamında Koç Holding ortaklığında Ankara ‘da kurulan traktör üreticisi şirket.

You might be interested:  Iyi Türk Kahvesi Nasıl Yapılır?(Soru)

Türk Traktör kime satıldı?

Erkunt Traktör, Hintli traktör üreticisi Mahindra&Mahindra (M&M) ile anlaşmaya vardı.

New Holland traktör hangi ülkenin markası?

Orijinal New Holland Machine Company, 1895’te New Holland, Pennsylvania’da kuruldu; 1947’de Sperry Corporation, daha sonra 1986’da Ford Motor Company ve 1991’de FiatAgri tarafından satın alındı. 1999’da New Holland, çoğunlukla Fiat Industrial’a ait olan bir CNH Global markası oldu.

Türk Traktör motoru yerli mi?

550.000’inci Traktör ve 200.000’inci Motor Üretildi Türk otomotiv sektöründe faaliyet gösteren firmalar arasında 1979 yılında ilk ihracat gerçekleştiren şirket olan TürkTraktör, 1994 yılında hem motoru hem de aktarma organları ile tamamen yerli yapım ilk traktörü üretmiştir.

TürkTraktör ne iş yapıyor?

Güçlü bir üretim teknolojisine sahip bulunan TürkTraktör ‘ün kendi üretim çatısı altında dişli ve ışıl işlem tesisleri, 400’den fazla CNC tezgâhı, kendi motorunu ürettiği motor üretim tesisleri, boyahane, gövde ve montaj hatları bulunmaktadır.

Rehda Cem Akyüz Kimdir?

TürkTraktör’ten yapılan açıklamaya göre, TürkTraktör Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevine gelen Rehda Cem Akyüz, Ortadoğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ) Endüstri Mühendisliği Bölümü’nden 2002 yılında mezun oldu ve Endüstri Mühendisliği alanındaki yüksek lisans derecesini de ABD’de Georgia Institute of

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *