Türk Telekom Ücretsiz Antivirüs Programı Nasıl Yüklenir?(Çözülmüş)

Türk Telekom Güvenlik McAfee Antivirüs Plus (3 Lisans) https://www.turktelekomguvenlik.com ‘ den Tek Şifre ile giriş yaptıktan sonra Virüs Koruma sayfasında HEMEN İNDİR sekmesine tıklayın. Açılan sayfada kurulum yazılımını indirebilir ve ücretsiz olarak lisanslarınızı etkinleştirebilirsiniz.

Türk Telekom Güvenlik McAfee Internet Security nedir?

Virüslere ve Internetteki tehditlere karşı en etkili koruma. Türk Telekom Güvenlik McAfee Internet Security virüsleri anında belirler ve engeller, ayrıca internetten gelen tehditleri bilgisayarınıza indirilmeden durdurur.

McAfee ücretsiz mi?

Evet. Hemen her McAfee ürününün ücretsiz deneme sürümünü http://home. mcafee.com adresinden indirebilirsiniz. Ücretsiz Deneme üzerine farenizi getirin, ardından Ücretsiz Deneme Sürümleri’ne tıklayın. McAfee yazılımlarının deneme sürümleri, McAfee yazılımlarının tam kayıtlı sürümleriyle aynı işlevlere sahiptir.

McAfee virüs programı nasıl kurulur?

McAfee tüketici ürünlerini indirip yükleme

 1. home. mcafee.com adresine gidin.
 2. Hesabım’ı tıklatın.
 3. Oturum Aç’ı tıklatın. Zaten bir McAfee hesabınız varsa: McAfee hesabınızın e-posta adresini yazın. McAfee hesabınızın parolasını yazın. Oturum Aç’ı tıklatın. McAfee hesabınız yoksa: Şimdi Kaydol’u tıklatın. İstemleri izleyin.

McAfee kaç TL?

McAfee ® Total Protection, internet yaşamınız için virüsten koruma, kimlik ve gizlilik koruması sağlar. *Bugün 149,95 TL 1 yıllık başlangıç fiyatından ödeyin.

Türk Telekom Ücretsiz McAfee nasıl yüklenir?

Türk Telekom Güvenlik McAfee Antivirüs Plus (3 Lisans) https://www.turktelekomguvenlik.com ‘ den Tek Şifre ile giriş yaptıktan sonra Virüs Koruma sayfasında HEMEN İNDİR sekmesine tıklayın. Açılan sayfada kurulum yazılımını indirebilir ve ücretsiz olarak lisanslarınızı etkinleştirebilirsiniz.

You might be interested:  Soğuk Türk Kahve Nasıl Yapılır?(EN iyi 5 ipucu)

McAfee Internet Security ne işe yarar?

Virüs/Casus Yazılım Koruması: Virüsleri, casus yazılım, reklam yazılımı ve hatta rootkit gibi bilgisayarınıza zarar vermek için tasarlanmış programları bulur, engeller ve kaldırır. McAfee Active Protection™ gerçek zamanlı buluttan koruma özelliği ile en güncel tehditlerden korur.

McAfee virüs programı iyi midir?

Evet. McAfee, bilgisayarınızı virüslere karşı taramak ve gerçek zamanlı olarak korumak için kullanabileceğiniz güvenilir bir antivirüs yazılımıdır.

En iyi ücretsiz antivirüs programı hangisi?

2020 En İyi Ücretsiz Antivirüs Programları: Avira Ücretsiz Antivirüs. Kaspersky Ücretsiz. Avast Ücretsiz Antivirüs. Sophos Home.

McAfee öldü mü?

McAfee Total Protection’ı ücretsiz deneyin Kredi kartı gerekmez ve Windows, Mac OS, iOS veya Android’de çalışan cihazlarda da on cihaza kadar koruyabilirsiniz.

Hangi antivirüs programını kullanmalıyım 2020?

İşte CHIP Online’ın seçtiği 2020 ‘nin en iyi ücretsiz antivirüs yazılımları

 1. Avira Free Antivirus.
 2. AVG Anti-Virus Free.
 3. Kaspersky Free.
 4. Panda Free Anti-Virus.
 5. BitDefender Antivirus Free.
 6. MalwareBytes Free.
 7. Ad-Aware Antivirus Free.
 8. Avast Free Antivirus.

McAfee etkinleştirme nasıl yapılır?

McAfee Net Guard’ı etkinleştirme veya devre dışı bırakma

 1. McAfee yazılımınızı açın.
 2. Web ve E-posta Koruması’nı seçin.
 3. Güvenlik Duvarı’nı seçin.
 4. Net Guard’ı seçin.
 5. Net Guard’ı Aç (Önerilir) öğesinin yanındaki kutuyu kullanarak Net Guard’ı etkinleştirin veya devre dışı bırakın.

McAfee kime ait?

McAfee Inc, Kaliforniya, ABD merkezli antivirüs ve bilgisayar güvenliği yazılımları üreticisi kuruluş. McAfee 19 Ağustos 2010’da Intel tarafından 7.68 milyar $’a (5 milyar £) satın alınmıştır.

McAfee nasıl kaldırılır?

Denetim Masası’nda:

 1. Programlar ve Özellikler’e (veya Program Ekle/Kaldır’a) çift tıklayın.
 2. Program listesinden McAfee WebAdvisor’ı (veya McAfee SiteAdvisor’ı) seçin.
 3. Kaldır/Değiştir’e (veya Kaldır) düğmesine tıklayın.

Samsung McAfee nedir?

Galaxy S8’de Nisan başından itibaren önyüklü olarak bulunan McAfee VirusScan, ajan uygulamalara ve yasadışı dinlemelere karşı uçtan uca çözüm sunuyor. McAfee ‘nin bu mobil koruması, Galaxy S8 dışında Galaxy S7, S7 edge, S6, S6 edge ve Galaxy Note 5 modelleri için de sunulacak.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *