Türk Telekom Turuncu Selfy Paketi Nasıl Yapılır?(Çözüm bulundu)

Selfy‘nin Turuncu Small Paketi‘ne katılmak için faturasız hattından TURUNCU S yazıp 4545’e SMS gönderebilirsin. Talebin değerlendirilsin ve seni en kısa sürede SMS ile bilgilendirelim. SMS ile kayıt olabileceğin gibi, müşteri hizmetlerini arayarak da talebini iletebilirsin.

Turuncu Large nasıl yapılır?

Nasıl Alırım? Fiyatlara KDV-ÖİV dahildir. Selfy’nin Yenilmez Turuncu Large Paketi’ne katılmak için faturasız hattından TURUNCU L veya YENILMEZ yazıp 4545’e SMS gönderebilirsin. Talebin değerlendirilsin ve seni en kısa sürede SMS ile bilgilendirelim.

Avea Selfy paketi nasıl iptal edilir?

İstemezsin ama SELFY ‘den vazgeçmeye karar verirsen IPTAL SELFY yazıp 4545’e göndermen yeterli.

Selfy sosyal Large nerede kullanılır?

Selfy ‘nin Sosyal Large Paketi

  • Instagram.
  • Facebook, Youtube.
  • ve Twitter’ın hepsinde geçerli.

Türk Telekom 15 GB faturalı 35 tl nasıl yapılır?

Paketten faydalanmak Selfy üyesi olmalısın. 7-25 yaş arasında olup hala Selfy’li değilsen paketi almak için FIRSAT 15 TC Kimlik No yazarak 4545’e SMS gönderebilirsin. Selfy Fırsat 15 Paketi’in aylık ücreti, son 30 gün içerisinde numara taşıma ve yeni hat tesisi yaparak gelenler için 35 TL ‘dir.

Türk Telekom kalan haklarımı nasıl öğrenebilirim?

9333’ü arayarak ya da TL yazıp 9333’e mesaj göndererek hattınızdaki bakiyeyi öğrenebilirsiniz.

You might be interested:  Türk Bayrağı Ne Zaman Oldu?(Çözülmüş)

Türk Telekom Bal 750 paket nasıl yapılır?

HESAPLI750 yazıp 5555’e SMS gönderin, Hesaplı 750 Paketi ‘niz cebinize gelsin! HESAPLI750 yazıp 5555’e gönderin. Hesaplı 750 Paketi kapsamında 30 gün boyunca yurt içinde geçerli her yöne 750 dakika ve her yöne 7500 SMS sunulacak olup, paket ücreti KDV ve ÖİV dâhil 30 TL’dir.

Sosyal small paketi nedir?

Selfy’nin Sosyal Small Paketi ‘nde 36 TL’ye 2GB internet ve 2GB’a ek YouTube, Instagram, Facebook ve Twitter’ın hepsinde geçerli 1GB internet, 750 dakika ve 5000 SMS seni bekliyor!

Sosyal Large paketi ne kadar?

Selfy’nin Sosyal Large Paketi ‘nin aylık ücreti, son 30 gün içerisinde numara taşıma ve yeni hat tesisi yaparak gelenler için 28 TL, mevcut Türk Telekom mobil faturasız tarifelerdekiler içinse 40 TL’dir.

Selfy sosyal Small ne kadar?

Selfy ‘nin Sosyal Small Kampanyası’nda 750 DK, 5000 SMS ve 3 GB internete ek; YouTube, Instagram, Facebook ve Twitter’ın hepsinde geçerli 2 GB, ayda sadece 39 TL! Önce tarifeye kayıt olmak için: SOSYAL SMALL TARIFE yaz 5555’e gönder.

Selfy sosyal neleri kapsar?

Selfy ‘nin Sosyal Medium Paketi

  • Her Yöne. Konuşma. 750 DK.
  • Her Yöne. Mesajlaşma. 5000 SMS.
  • Cepten. İnternet​ 3 GB.
  • + 1 GB Ek Olarak. Instagram. Facebook, Youtube. ve Twitter’ın hepsinde geçerli.

Selfy sosyal medya ne demek?

Selfy, sosyal medya keyfini +1 GB uzatıyor! Selfy ‘nin Sosyal Medium Paketi’nde 25 TL’ye 3GB internet ve 3GB’a ek YouTube, Instagram, Facebook ve Twitter’ın hepsinde geçerli 1GB internet, 750 dakika ve 5000 SMS seni bekliyor! SMS ile kayıt olabileceğin gibi, müşteri hizmetlerini arayarak da talebini iletebilirsin.

Sosyal destek paketinden kimler faydalanabilir Türk Telekom?

Engelliler, harp ve vazife şehitlerinin eş ve çocukları, gaziler ilgili durumlarını gösterir belge ile başvurmaları ve engelli/gazi/şehit yakını olma belgelerini iletmeleri durumunda bireysel müşterilerimiz paketlerden faydalanabileceklerdir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *