Türk Telekom Turuncu Paket Nasıl Yapılır?(Çözünme)

Selfy’nin Turuncu Large Paketi‘ne katılmak için faturasız hattından TURUNCU L yazıp 4545’e SMS gönderebilirsin. Talebin değerlendirilsin ve seni en kısa sürede SMS ile bilgilendirelim. SMS ile kayıt olabileceğin gibi, müşteri hizmetlerini arayarak da talebini iletebilirsin.

Selfy turuncu Medium paketi nasıl yapılır?

Selfy ‘nin Turuncu Medium 500 Paketi ‘nde ayda 23 TL’ye 5GB cepten internet, her yöne 500 dakika ve her yöne 5000 SMS seni bekliyor! Nasıl Faydalanırım? Selfy ‘nin Turuncu Medium 500 Paketi ‘ne katılmak için faturasız hattından TURUNCUM500 yazıp 4545’e SMS gönderebilirsin.

Turuncu Large nasıl yapılır?

Nasıl Alırım? Fiyatlara KDV-ÖİV dahildir. Selfy’nin Yenilmez Turuncu Large Paketi’ne katılmak için faturasız hattından TURUNCU L veya YENILMEZ yazıp 4545’e SMS gönderebilirsin. Talebin değerlendirilsin ve seni en kısa sürede SMS ile bilgilendirelim.

Avea Selfy paketi nasıl iptal edilir?

İstemezsin ama SELFY ‘den vazgeçmeye karar verirsen IPTAL SELFY yazıp 4545’e göndermen yeterli.

Merhaba 500 paketi hangi tarifede?

Merhaba 500 Paketi ile tam 4GB* Cepten İnternet, Her Yöne 500 DK, Her Yöne 1000 SMS ve tarife içi sınırsız konuşma sadece 19 TL! Şimdi siz de faturasız Merhaba tarifesine gelin, bu teklifi kaçırmayın!

You might be interested:  Türk Telekom Hat Dökümanı Nasıl Çıkarılır?(Çözünme)

Avea 500 dk ses paketi nasıl yapılır?

AYLIK 500DK yazıp 5555e gönderin. Paket ücreti KDV ve ÖİV dahil 17 TL’dir. Paket kapsamında, her fatura döneminde cepten 500 dakika yurt içi her yöne konuşabilirsiniz. Paket kapsamında sunulan konuşma hakkı fatura dönemi içerisinde tüketilmediği takdirde bir sonraki döneme devir etmez, fatura kesiminde silinir.

Turuncu l paketi nasıl yapılır?

Selfy’nin Turuncu Large Paketi ‘ne katılmak için faturasız hattından TURUNCU L yazıp 4545’e SMS gönderebilirsin. Talebin değerlendirilsin ve seni en kısa sürede SMS ile bilgilendirelim. SMS ile kayıt olabileceğin gibi, müşteri hizmetlerini arayarak da talebini iletebilirsin.

Selfy sosyal Large nerede kullanılır?

Selfy ‘nin Sosyal Large Paketi

  • Instagram.
  • Facebook, Youtube.
  • ve Twitter’ın hepsinde geçerli.

Sosyal small paketi nedir?

Selfy’nin Sosyal Small Paketi ‘nde 36 TL’ye 2GB internet ve 2GB’a ek YouTube, Instagram, Facebook ve Twitter’ın hepsinde geçerli 1GB internet, 750 dakika ve 5000 SMS seni bekliyor!

Selfy sosyal Small ne kadar?

Selfy ‘nin Sosyal Small Kampanyası’nda 750 DK, 5000 SMS ve 3 GB internete ek; YouTube, Instagram, Facebook ve Twitter’ın hepsinde geçerli 2 GB, ayda sadece 39 TL! Önce tarifeye kayıt olmak için: SOSYAL SMALL TARIFE yaz 5555’e gönder.

Sosyal small paketi nasil iptal edilir?

Paket iptali için IPTAL SOSYAL SMALL yazarak 4545’e göndermen gerekiyor. İptal durumunda ücretsiz verilen faydaların silinmeyecek ve kullanım sürenin sonuna kadar geçerli olacak.

Selfie paketi nasıl yapılır?

Nasıl Faydalanırım? Selfy Yaz Fırsatı Paketi ‘ne katılmak için faturasız hattından YAZ FIRSATI yazıp 4545’e SMS gönderebilirsin. Talebin değerlendirilsin ve seni en kısa sürede SMS ile bilgilendirelim. SMS ile kayıt olabileceğin gibi, müşteri hizmetlerini arayarak da talebini iletebilirsin.

You might be interested:  Ordu Hangi Türk Boyundan?(Çözüm bulundu)

Selfy nin Mobilist 12 GB paketi nasıl yapılır?

7-25 yaş arasında olup hala Selfy ‘li değilsen Selfy ‘li olmak için TC Kimlik No yazarak 4545’e SMS gönderebilir,sonrasında Türk Telekom Mobil Online İşlemler Uygulaması’ndan pakete kayıt talebinde bulunabilirsin. Selfy ‘ nin Mobilist 12 GB Paketi ‘ nin 4 haftalık ücreti 49 TL’dir.

Türk Telekom paketler 19 TL nasıl yapılır?

Dolu 1GB Paketi ile tam 1GB Cepten İnternet, Her Yöne 500 DK ve Her Yöne 1000 SMS sadece 19 TL! DOLU1GB yazıp 5555’e SMS gönderin, Dolu 1GB Paketi’niz cebinize gelsin! Dolu 1GB Paketi’nden hemen faydalanmak için Türk Telekom faturasız mobil tarifelerinde olmanız yeterli!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *