Türk Telekom Tivibu Nasıl Kullanılır?(Çözüm bulundu)

Tivibu nasıl izlerim?

-Web sitemizde (www. tivibu.com.tr) sağ üst köşede yer alan “İZLE” butonuna basarak Web’den İzle ya da İndir İzle seçenekleri ile izlenebilirsiniz. -Web’den İzle özelliği ile Türk Telekom Kullanıcı Adı ve TekŞifre’niz ile giriş yaparak uyumlu internet tarayıcınız üzerinden izleme yapabilirsiniz.

Tivibu kullanmak için Internet gerekli mi?

Yerli ve yabancı kanallarla beraber filmleri de istediğiniz an seyredebileceğiniz, canlı yayını durdurup geri alabileceğiniz, dizileri kaydetmeye gerek kalmadan ulaşabileceğiniz, sosyal TV özelliklerini de bulunduran Tivibu ‘ya abone olmak için bir kolaylık daha yapıldı.

Turk Telekom Tivibu nedir?

tivibu, Türk Telekom tarafından sunulan bir dijital TV platform hizmetidir. Web yayını ile bilgisayar, tablet ve cep telefonlarından izlenebilen platform, daha sonra IPTV teknolojisiyle dijital TV platformuna dönüşmüştür.

Tivibu özellikleri nelerdir?

Tivibu uydu cihazının teknik özellikleri nelerdir?

  • 1 Adet USB 2.0 Girişi.
  • Irdeto Şifreleme Sistemi Desteği.
  • Smart Card – Cihaz Eşleşmesi Desteği.
  • DVB-S2 Desteği.
  • 512 MB RAM.
  • 2000 TV ve Radyo Kanalı Hafızası
  • 3D / 2D Grafik Desteği.
  • 2000 DMIPS İşlemci.

Tivibu aylık ücreti ne kadar?

Web, Cep ve Tablet üzerinden erişim istenmesi halinde, Tivibu Go Süper Paketi aylık 14,90 TL ile ücretlendirilecektir. Bu üç ekrana ek olarak desteklenen akıllı televizyonlar içerisinde bulunan Tivibu Smart TV uygulaması üzerinden erişim opsiyonu istendiğinde Tivibu Go Süper Paketi için aylık ücreti 22,90 TL olacaktır.

You might be interested:  12 Hayvanlı Türk Takvimine Göre Hangi Yılda Doğduk?(En iyi çözüm)

Tivibu lig maçlarını veriyor mu?

Tivibu Ev veya Uydu teknolojisine göre sunulan farklı seçeneklerle, Premiere League, Bundesliga, Bundesliga 2, FA Cup, İspanya Kral Kupası, NBA, MotoGP, Formula 1, ING Basketbol Süper Ligi, Herbalife Nutrition Kadınlar Basketbol Süper Ligi maçları dahil futboldan basketbola, tenisten golfe dolu dolu spor keyfini

Tivibu ne kadar kota harcar?

300Kbit/sn ile 1saat kota tüketimi: 132 Mbyte/saat. 4GB tarife ile 30 saat, 6GB tarife ile 46 saat Tivibu kullanılabiliyor.

Tivibu Go ücretsiz mi?

Tivibu Go 1 ay ücretsiz deneme paketine başvuran yeni müşterilerimizin, aynı zamanda Türk Telekom faturalı veya faturasız mobil tarifelerde bireysel aboneliği var ise; bu müşterilerimize 12 ay boyunca her ay sadece Tivibu Go uygulaması özelinde kullanılabilecek aylık mobil internet paketi hediye edilecektir.

Tivibu nedir nasıl kullanılır?

Tivibu Web ile bilgisayarınız üzerinden yerli ve yabancı pek çok TV kanalına ulaşabilir, canlı yayınları istediğiniz zaman durdurup geri alabilir, binlerce film, dizi, belgesel, çocuk ve müzik içeriğine istediğiniz an ulaşabilir, kaçırdığınız yerli dizileri 1 hafta süresince kaydetmenize gerek kalmadan tekrar

Tivibu Go kaç TL?

TV keyfi avantajlı fiyatlarla her zaman, her yerde sizle! Tivibu Go Giriş Paketi ile ulusal kanalları bilgisayarınız, akıllı cep telefonunuz /tabletiniz üzerinden izleyebilirsiniz. Tivibu Go Giriş Paketi’nin 24 ay taahhütlü aylık fiyatı 2,90 TL ‘dir.

Tivibu Ev nedir ne işe yarar?

Cep telefonunuz ya da tabletinizden oynattığınız bir içeriği Tivibu Ev ekranına aktarabilirsiniz. Cep telefonu ya da tabletinizi kumanda olarak kullanabilir, Tivibu Ev cihazınızı yönetebilirsiniz. İstediğiniz Tivibu platformundan Kırmızı Halı içeriklerini kiralayabilir ve istediğiniz platformdan izleyebilirsiniz.

Prime ayrıcalık Tivibu Go Süper Paket nasıl kullanılır?

PRIME AYRICALIK yazıp 5555’e SMS gönderen müşterilerimize 24 fatura dönemi boyunca ücretsiz Tivibu Go Süper Paket, Muud Premium Üyelik, Türk Telekom Bulut 150GB ve Türk Telekom WiFi 10GB/20GB paketlerinden faydalanacakları kampanya kodları iletilecektir. PRIME AYRICALIK yazıp 5555’e SMS atmak.

You might be interested:  Türk Telekom Arayüz Nasıl Girilir?(Soru)

Tivibu nereye teslim edilir?

Tivibu cihazının iade yeri, Türk Telekom Müdürlükleri veya TTNET Bayiileridir. Tivibu cihazı alındığı şubeye iade edilmek zorunda değildir ancak cihaz iadesinin yapılması ve Tivibu kullanımının iptal edilmesi için cihaz teslimi yapılırken yetkililere bildirilmesi gerekir.

Tivibu uydu Süper Paket neler var?

Tivibu UYDU Süper paketi ile yerli ve yabancı kanallar ile spor, film, dizi, belgesel, haber ve çocuk içeriklerini izleyebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *