Türk Telekom Thk Lı Abone Ne Demek?

Toptan Hat Kiralama (THK), Türk Telekom ile Arabağlantı sözleşmesi imzalamış İşletmecilere, müşterilerine sunulmak üzere, taşıyıcı ön seçimi kapsamında Türk Telekom santrali coğrafi numaraları üzerinden hizmet türü PSTN için alt hizmet türü PSTN, PSTN-ISDN BA (TT dijital ikili hat) ve ISDN PA- ISDN PA (TT dijital çoklu

Ttnet Alo THK nedir?

Türk Telekom Santralleri üzerinden sabit telefon erişim hizmeti sunulmasıdır. Alo Paket ile telefon numaralarını her zamanki gibi arayarak şehiriçi, şehirlerarası, uluslararası ve GSM yönlerine görüşmelerinizi avantajlı paketlerle gerçekleştirebilirsiniz.

Toptan Hat Kiralama Nedir?

Nedir? Yerel operatörün santrallerinde müşteriye ait tüm çağrıların Superonline’a yönlendirilmesini sağlayan ve sabit telefon hattı hizmet ücretinin Yerel Operatör yerine TSOL hizmet faturasına yansıtıldığı ses hizmeti çözümüdür.

THK Erişim Ücreti ne demek?

ALO hizmeti için 16TL olan bağlantı ücreti kampanya kapsamında ücretsizdir. Kampanya kapsamında doğan damga vergi​si ücreti bir defaya mahsus olmak üzere abonenin ilk faturasına yansır.

PSTN Nedir Türk Telekom?

PSTN, dünya genelinde kullanılan devre aktarmalı telefon ağıdır. Başlangıçta sabit analog telefon şebekesi olarak kurulan bu ağ günümüzde neredeyse tamamen sayısal(dijital)dır ve sabit telefonların yanı sıra mobil telefon hatlarını da içermektedir.

Alo bağlantı ücreti nedir?

TTNET Alo Bağlantı Ücreti (peşin 14TL):Sabit telefon hattı olmayan abonelerin başvurularında bir defaya mahsus alınır. TTNET Alo Geçiş Ücreti (peşin 10TL): Türk Telekom Sabit Telefon Hattı olan Abonelerin başvurularında bir defaya mahsus alınır.

You might be interested:  Türk Telekom Hangi Firmanın?(Soru)

Ttnet aktivasyon ücreti nedir?

Türk Telekom TTNET Aktivasyon Bedeli 90 TL, Kurulum Ücreti 90 TL Bedel İstedi.

Ev telefonunda yeniden aktivasyon ihya süresi ne kadardır?

Aktif Süre (184 gün): Son yükleme tarihinizden itibaren, 184 gün süresince hattınız hem arama yapmaya hem de çağrı almaya açık olur. 184 günün sonunda tekrar yükleme yapmamışsanız, hattınız dış aramalara kapatılır ve 92 günlük pasif süre uygulaması başlar.

Türk Hava Kurumu Başkanı kim?

Nakil başvurusu için 40,70 TL (vergiler dahil) ücret, ilk faturanıza yansıyacaktır. * Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi Numaramız 444 4 564 ( 444 4 KMH)’tır.

TT PSTN iptali nedir?

Sabit Telefon ( PSTN ) Hattı İptal Olan Abonelere Yönelik Yalın/ Türk Telekom Alo Dönüşüm (Köprü) Süreci Hakkında. Köprü Statüsü ile PSTN hizmetinin abone talebiyle ya da borcundan dolayı iptal olduğu durumlarda internet erişimi 60 gün süreyle sonlandırılmayacak ve internet hattı iptal edilmeyecektir.

Sabit ucret ne demek?

aldığınız hizmetin devam ettiriebilmesi, bakımnın yapılıp, geliştirilmesi gibi ücretler için ödenen paradır.

Ev telefonu iptal edilirse internet gider mi?

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurulu’nun 11.05.2013’te yürürlüğe giren kararı ile artık ev ya da iş telefon aboneliklerini iptal edenler ya da borcundan dolayı hatları feshedilen abonelerin internet hizmetleri hemen sonlandırılmayacak.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *