Türk Telekom Telesekreter Servisi Nasıl Iptal Edilir?(Doğru cevap)

Hattınızı diğer Türk Telekom kullanıcılarına sesli mesaj bırakmaya kapatmak için SESLIMESAJ KAPAT yazıp 9696’ya ücretsiz olarak gönderebilir, açmak için ise SESLIMESAJ AC yazıp 9696’ya ücretsiz olarak gönderebilirsiniz.

Telesekreter servisi nasıl iptal edilir?

IPTAL SEKRETER yazıp 2200’a göndererek veya Dijital Operatör Uygulaması “Ayarlarım”-“Çağrı Ayarlarım” bölümünden iptal edebilirsiniz.

Telesekreter numarası nedir?

Telefonunuz kapalı olduğunda size gelen çağrılar otomatik olarak telesekreter servisine yönlendirilerek sizi arayanların mesaj bırakabilmesi sağlanır. Dilediğiniz an 7542’yi arayarak Vodafone Telesekreter mesaj kutunuza bağlanıp size bırakılan mesajları ücretsiz dinleyebilirsiniz.

Samsung telesekreter numarası nedir?

Tüm gelen aramaları telesekretere yönlendirmek istiyorsanız, * 210 * tuşlayın.

Telesekreter mesajı nasıl silinir?

Telefon uygulamanızda “Sesli Posta” sekmesine gidin ve ekranın üst kısmındaki Düzenle’ye dokunun. 2. Adım. Ardından, kaldırmak istediğiniz her mesajın önündeki “eksi” simgesine dokunarak “Sil” düğmelerini çağırın. Ardından, bu istenmeyen mesajları cihazınızdan kaldırmak için tüm Sil düğmelerine dokunun.

Sesli mesaj nasıl iptal edilir?

Sesli mesajı, Ayarlar uygulamasından devre dışı bırak. Sesli mesaj /telesekreter ayarlarını kontrol edip ‘Kapat’ veya ‘Devre Dışı Bırak’ seçeneğini aramak, kullandığın telefon türüne bakmaksızın atabileceğin iyi bir ilk adımdır. Doğru seçeneği bulursan o seçeneği seç ve böylece telefon sesli mesaj özelliğini kapatacak.

You might be interested:  Türk Kahvesi Günde Ne Kadar Tüketilmeli?(Doğru cevap)

Kendi bıraktığım sesli mesajı nasıl dinlerim?

Sesli mesaj hizmetini arayarak sesli mesajınızı dinleyebilirsiniz. Görsel sesli mesajı etkinleştirme

  1. Telefon uygulamasını açın.
  2. Sağ üstte Diğer seçenekler. simgesine dokunun.
  3. Ayarlar. Sesli mesaj ‘a dokunun.
  4. Görsel sesli mesaj ‘ı etkinleştirin.

Turkcell Sesli mesaj numarası kaç?

Tüm Operatörlerde Sesli Mesaj Dinleme Yolları – Turkcell Sesli Mesaj Dinleme: Turkcell hattı üzerinden gelmiş olan sesli mesajları dinleyebilmek için, 7532 numarası ücretsiz olarak aranabilmekte ve bırakılmış olan sesli mesajları dinlemek mümkün olmaktadır.

Türk Telekom tel kapalıyken kim aramış?

ArayanıBil servisini aşağıdaki yöntemlerle aktifleştirebilirsiniz. SMS ile: SMS’le ArayanıBil servisini ulaşılamayan durumlarda aktif etmek için “ACIK” yazıp 5555’e kısa mesaj olarak gönderebilirsiniz.

Türk Telekom Mobil telesekreter numarası nedir?

Kendi Türk Telekom mobil hattınızdan ve diğer Türk Telekom mobil hatlarından 999’u arayarak Telesekreter mesajlarını yurt içinden dinleme ücretsizdir.

Sinyal sesinden sonra mesaj bırakma ne demek?

” sinyal sesinden sonra mesaj birakabilirsiniz” başlığındaki entrylerin metinlerinde arama yapar. okkalı bir küfür sallama sebeplerinden biridir. telesekretere konuşamayanlardansanız hiçbir zaman bırakmayacağınız mesajı salık veren veren cümle. kendi sesinizden kaydettiğiniz bir mesajı kullanıyorsanız.

Sinyal sesinden sonra mesajınızı bırakabilirsiniz ücretli mi?

Standart mesaj kutusu ve bırakılan mesajların dinlenmesi ücretsizdir. Sinyal sesinden sonra mesaj bırakan kullanıcılar ise kendi tarifeleri üzerinden mesaj bıraktıkları numarayı arama bedelinden ücretlendirilmektedir.

Sesli mesaj nasıl atılıyor?

Sesli mesaj gönderme

  1. Mesajlar uygulamasını açın.
  2. Bir görüşmeyi açın veya görüşme başlatın.
  3. Mikrofon simgesini basılı tutun.
  4. Mesajınızı kaydedin.
  5. Gönder’e dokunun.

Turkcell sesli mesaj nasıl gönderilir?

Dilerseniz SEKRETER yazıp 2222’ye göndererek telefonunuzu kısa mesaj yoluyla da yönlendirebilirsiniz. Hattınızı şimdi Sesli Mesaj Servisi’ne yönlendirmek için tıklayın.

Sesli mesaj servisi ne demek?

Sesli Mesaj servisi; önceden kaydedilmiş bir Ses kaydının hedef kitleye dinletilmesi mantığı ile çalışır. Bu servis ile birlikte aynı anda birden fazla cep telefonuna ya da sabit telefona ulaşılabilir. Müşteri ile daha etkili iletişim sağlamak isteyen sektörler için, sesli mesaj servisi ideal bir servistir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *