Türk Telekom Sosyal Medya Paketi Hangi Uygulamalar?(Mükemmel cevap)

Türk Telekom sınırsız sosyal medya neleri kapsıyor?

Tarife kapsamında sunulan yurt içi veri kullanım hizmeti sadece Internet APN üzerinden yapılan veri indirme ve veri yükleme kullanımlarında; ek sınırsız data hakkı ise sosyal medya uygulamaları olan Instagram, Facebook, Youtube ve Twitter’da geçerlidir.

Günlük sosyal medya hangi uygulamalar?

Türkiye’de son dönemde paylaşım kısıtlamalarıyla gündeme gelen Twitter ise 353 milyon kullanıcıyla en çok tercih edilen sosyal ağ uygulamaları listesinin alt sıralarında yer alıyor.

 • 3 MİLYARDAN FAZLA KULLANICI BULUNUYOR.
 • FACEBOOK.
 • TWİTTER.
 • YOUTUBE.
 • INSTAGRAM.
 • PİNTEREST.
 • REDDİT.
 • TUMBLR.

Sosyal medya paketi nelerdir?

Bazı kişiler veya profesyonel olmayan dijital medya ajansları tarafından ortaya atılan “ sosyal medya paketleri ” veya diğer adıyla “ sosyal medya yönetim paketleri ”, belirli fiyatlara belirli sayıda haftalık veya aylık gönderi paylaşımı sağlanması için satılan paketlerdir.

Sosyal medya interneti hangi uygulamalarda geçerlidir?

Sosyal medya paket Instagram, Youtube, Facebook ve Twitter yönlerine geçerli olacaktır. Kampanyaya katılan müşteriler ay içinde ilgili kriterleri sağlamak koşuluyla 1 kez yararlanabileceklerdir. Kampanya limitlidir.

Sınırsız sosyal medya ne demek?

Sınırsız Sosyal Medya Paketi ile Facebook, Instagram ve Twitter uygulamaları internetinizden yemez. Dilediğiniz gibi sınırsızca kullanabilirsiniz.

You might be interested:  Karadeniz'in Türk Gölü Haline Gelmesi Hangi Savaş?(Çözülmüş)

Sosyal paket Nedir Türk Telekom?

Paket Bilgisi Sınırsız Sosyal paketi ile Facebook ve Twitter’ın keyfini kota hesabı yapmadan yaşayabilirsiniz. Üstelik bu paketlerin içindeki 25 MB internet paketini diğer tüm internet ihtiyaçlarınız için kullanabilirsiniz. SINIRSIZ SOSYAL yazıp 5555e gönderin. Sosyal medya paketi kullanıyorum.

Hangi uygulamalar sosyal medyadır?

Dünyada En Çok Kullanılan Sosyal Medya Uygulamaları

 • Facebook 2,74 milyar.
 • YouTube 2,29 milyar.
 • WhatsApp 2,00 milyar.
 • Messenger 1,30 milyar.
 • Instagram 1,22 milyar.
 • WeChat 1,21 milyar.
 • TikTok 689 milyon.
 • QQ 617 milyon.

Sosyal medya interneti nedir?

Sosyal Medya, kullanıcısının kendi ürettiği içeriği yayınladığı ve paylaştığı online bir ağdır. Sosyal medya birçok kişi ve kurum tarafından aktif olarak kullanılmaktadır. Günümüz insanının sıkça dillendirdiği sosyal medyayı en kısa şekilde tanımlamak gerekirse akla gelen ilk kavram ‘paylaşmak’ olacaktır.

Sosyal medya uzmanı hangi programları bilmeli?

Sosyal Medya Uzmanının Bilmesi Gereken Programlar ve Bilgisayar Becerileri Nelerdir? Hootsuite, Buffer, Do Share, Post Planner, Sprout Social, Friends Me, Social Clout, Feedly gibi programları bilmek işinizi kolaylaştıracaktır.

Türk Telekom Sosyal paket nasıl yapılır?

Selfy’nin Yeni Sosyal Tarifesinde ilk 12 ay boyunca 94,39 TL’ye 20 GB internet, 750 dakika ve 500 SMS, Sınırsız Sosyal Medya ve Sil Süpür’den 20GB hediye internet seni bekliyor! SELFY YENI SOSYAL yazıp 5555’e gönderin.

WhatsApp bir sosyal medya mı?

WhatsApp tam olarak bir sosyal medyadır.

Turkcell sosyal medya Paketi nedir?

​​Ek ​ Sosyal İnternet Paketi ile Twitter ve Facebook keyfini doya doya yaşayın! Aylık %18 KDV ve %10 ÖİV dâhil 10,2 TL’dir. Bilgisayarınızdaki Facebook ve Twitter keyfini 30 gün boyunca cebinizden yaşayabilirsiniz. Kampanya katılımı için atılan SMS’ler ücretsizdir.

Sosyal medya paylaşımı nedir?

Sosyal medya, Web 2.0’ın kullanıcı hizmetine sunulmasıyla birlikte, tek yönlü bilgi paylaşımından, çift taraflı ve eş zamanlı bilgi paylaşımına ulaşılmasını sağlayan medya sistemidir. Ayrıca sosyal medya; kişilerin İnternet üzerinde birbirleriyle yaptığı diyaloglar ve paylaşımların bütünüdür.

You might be interested:  Türk Telekom Güvenli Internet Nasıl Kapatılır?(EN iyi 5 ipucu)

Prime 40 tarifesi sınırsız sosyal medya nedir?

Prime 40 Tarifesi, yurt içi her yöne 2000 dakika, şebeke içi sınırsız konuşma, her yöne 250 SMS, 40 GB cepten internet, Sosyal medya yönüne sınırsız internet, whatsapp’ta sınırsız mesajlaşma haklarını içermektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *