Türk Telekom Sınırsız Whatsapp Nasıl Yapılır?(Doğru cevap)

Hem yurtiçinde hem yurtdışında doyasıya ücretsiz mesajlaşmak için UCRETSİZ yaz 5555’e gönder. Yurt içinde 1GB, yurtdışında aylık 20 MB’a kadar Whatsapp, Bip ve Wirofon internet kullanımlarını kapsar.

Selfy WhatsApp kampanyası nedir?

Hem yurt içinde hem de yurt dışında WhatsApp ve Bip’ten yazışmanın bedava olması, Selfy dünyasında coşkuyla karşılandı. Kampanyadan faydalanmak için önce Selfy ‘e üye olmalısın. “Ben çoktan Selfy ‘liyim!” diyorsan, faturalı veya faturasız hattından ANLIK MESAJLASMA yazıp 4545’e SMS gönder.

Türk Telekom sınırsız youtube nasıl?

Paket SMS, Müşteri Hizmetleri ya da Mobil Online İşlemler Merkezi kanallarından sunulmaktadır. SMS ile paketi satın almak için YOUTUBE SINIRSIZ yazıp 5555’e gönderebilirsiniz.

Çok şanslı 40 GB Türk Telekom ne kadar?

​​​​​Çok Şanslı 40 GB Paketi: 28 gün boyunca geçerli yurt içi her yöne 750 dakika, her yöne 1000 SMS ve 40 GB cepten internet, paket ücreti 115 TL’dir.

Turkcell 30 GB internet ne kadar?

​Avantajlı Teklifler Kampanyası kapsamında sunulan Aynen Fırsat 30 GB Paketi ile sadece 100 TL’ye 30 GB internetin keyfini sürebilir, sevdiklerinizle tam 1000 dakika konuşup 1000 SMS atabilirsiniz. Üstelik paketinize Dergilik, BiP, Lifebox ve TV+ da dahil.

Günlük sosyal medya hangi uygulamalar?

Türkiye’de son dönemde paylaşım kısıtlamalarıyla gündeme gelen Twitter ise 353 milyon kullanıcıyla en çok tercih edilen sosyal ağ uygulamaları listesinin alt sıralarında yer alıyor.

  • 3 MİLYARDAN FAZLA KULLANICI BULUNUYOR.
  • FACEBOOK.
  • TWİTTER.
  • YOUTUBE.
  • INSTAGRAM.
  • PİNTEREST.
  • REDDİT.
  • TUMBLR.
You might be interested:  Kumda Türk Kahvesi Nasıl Yapılır?(Çözülmüş)

Sosyal medya internet paketi nedir?

Bazı kişiler veya profesyonel olmayan dijital medya ajansları tarafından ortaya atılan “ sosyal medya paketleri ” veya diğer adıyla “ sosyal medya yönetim paketleri ”, belirli fiyatlara belirli sayıda haftalık veya aylık gönderi paylaşımı sağlanması için satılan paketlerdir.

Sınırsız sosyal medya ne demek?

Sınırsız Sosyal Medya Paketi ile Facebook, Instagram ve Twitter uygulamaları internetinizden yemez. Dilediğiniz gibi sınırsızca kullanabilirsiniz.

Anlık mesajlaşma sınırsız 1 GB bonus nasıl kullanılır?

Hem yurtiçinde hem yurtdışında doyasıya ücretsiz mesajlaşmak için UCRETSİZ yaz 5555’e gönder. Yurt içinde 1GB, yurtdışında aylık 20 MB’a kadar Whatsapp, Bip ve Wirofon internet kullanımlarını kapsar.

Sınırsız WhatsApp nasıl yapılır?

İşte internetsiz WhatsApp için adım adım yapmanız gerekenler 1- Android cihazınızdan Ayarlar>Bağlantılar>Mobil Ağlar bölümüne girin. 2- Mobil Ağlar bölümünden ise Erişim Noktası Adları seçeneğine tıklayın. 5- Bu işlemleri yaptıktan sonra profili kaydedin ve Erişim Noktası Adları bölümünden WhatsApp ‘ı seçin.

Sınırsız WhatsApp görüntülü konuşma dahil mi?

Yani sınırsız WhatsApp sadece ses kaydı ve metin mesajları için mi yoksa sesli ve görüntülü aramayı da kapsıyor mu? WhatsApp ve Facebook Messenger sohbet mesajları, sohbet esnasındaki dosya, konum, fotoğraf, video vb. paylaşımı, Sesli Arama ve Görüntülü Arama hizmetleri bu faydaya dahildir.

Türk Telekom sınırsız internet var mı?

Limitsiz ve AKN’li paketlerde olan taahhütlü ve taahhütsüz tüm müşterilerimize limitsiz internet hizmeti verilecektir.

Haftalık YouTube paketi nedir?

Paket ücreti KDV ve ÖİV dahil Haftalık YouTube İnternet Paketi için 10 TL’dir. Paket kapsamında 7 gün boyunca YouTube yönüne geçerli 10 GB yurt içi internet kullanım hakkı ile cebinizden internete bağlanabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *