Türk Telekom Sesli Mesaj Nasıl Dinlenir?(Çözünme)

Kendi Türk Telekom mobil hattınızdan ve diğer Türk Telekom mobil hatlarından 999’u arayarak Telesekreter mesajlarını yurt içinden dinleme ücretsizdir.

Gelen sesli mesaj nasıl dinlenir?

Sesli mesaj hizmetini arayarak sesli mesajınızı dinleyebilirsiniz. Görsel sesli mesajı etkinleştirme

 1. Telefon uygulamasını açın.
 2. Sağ üstte Diğer seçenekler. simgesine dokunun.
 3. Ayarlar. Sesli mesaj ‘a dokunun.
 4. Görsel sesli mesaj ‘ı etkinleştirin.

Turkcell sesli mesaj dinleme nasıl dinlenir?

Tüm Operatörlerde Sesli Mesaj Dinleme Yolları – Turkcell Sesli Mesaj Dinleme: Turkcell hattı üzerinden gelmiş olan sesli mesajları dinleyebilmek için, 7532 numarası ücretsiz olarak aranabilmekte ve bırakılmış olan sesli mesajları dinlemek mümkün olmaktadır.

Telesekreter numarası nedir?

Telefonunuz kapalı olduğunda size gelen çağrılar otomatik olarak telesekreter servisine yönlendirilerek sizi arayanların mesaj bırakabilmesi sağlanır. Dilediğiniz an 7542’yi arayarak Vodafone Telesekreter mesaj kutunuza bağlanıp size bırakılan mesajları ücretsiz dinleyebilirsiniz.

Sesli mesaj nasıl olur?

Sesli mesaj gönderme

 1. Mesajlar uygulamasını açın.
 2. Bir görüşmeyi açın veya görüşme başlatın.
 3. Mikrofon simgesini basılı tutun.
 4. Mesajınızı kaydedin.
 5. Gönder’e dokunun.

Sesli mesajlar nereye kaydediliyor?

Android ‘de WhatsApp’tan gelen ses kayıtları telefonunuzun kendi dahili hafızasına kaydolur. Facebook’ta olduğu gibi sunucudan telefona aktarılmak yerine, ses kayıtları, fotoğraf, video, belge gibi veriler telefonunuzun kendi dahili hafızasında depolanmaktadır.

You might be interested:  Türk Telekom Kalan Dakikalarımı Nasıl Öğrenebilirim?(Çözülmüş)

Turkcell sesli mesaj nasıl gönderilir?

Dilerseniz SEKRETER yazıp 2222’ye göndererek telefonunuzu kısa mesaj yoluyla da yönlendirebilirsiniz. Hattınızı şimdi Sesli Mesaj Servisi’ne yönlendirmek için tıklayın.

Turkcell sesli mesaj dinleme paralı mi?

Turkcell kullanıcısı olarak bir başka Turkcell ‘liye Sekreter Servisi ile mesaj bırakırken kendi tarifenizden ücretlendirilirsiniz, ek olarak hizmet bedeli 2,30 TL’dir. Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

Turkcell sesli mesaj kimden geldi?

Turkcell KimAramış Servisi’nde gelen sesli mesaj veya mesajların hangi numaradan ve ne zaman bırakıldığını öğrenebilir miyim? Evet, öğrenebilirsiniz. Sesli mesajları dinledikten sonra 5’e basarak mesajın hangi numaradan, hangi gün ve hangi saatte bırakıldığını öğrenebilirsiniz.

Bimcell sesli mesaj nasıl dinlenir?

Bırakılan sesli mesajları 888’i ücretsiz arayarak dinleyebilirsiniz. Ulaşılamayan durumlar için ArayanıBil servisiniz aktifse, telefonunuz kapalıyken ya da ulaşılamaz durumdayken ArayanıBil servisi devreye girer ve telefonunuzu açar açmaz size kimin, kaç kere ve ne zaman aradığını bir SMS’le bildirir.

Samsung telesekreter numarası nedir?

Tüm gelen aramaları telesekretere yönlendirmek istiyorsanız, * 210 * tuşlayın.

Sesli mesaj nasıl engellenir?

Sesli mesajı, Ayarlar uygulamasından devre dışı bırak. Sesli mesaj /telesekreter ayarlarını kontrol edip ‘Kapat’ veya ‘Devre Dışı Bırak’ seçeneğini aramak, kullandığın telefon türüne bakmaksızın atabileceğin iyi bir ilk adımdır. Doğru seçeneği bulursan o seçeneği seç ve böylece telefon sesli mesaj özelliğini kapatacak.

Türk Telekom tel kapalıyken kim aramış?

ArayanıBil servisini aşağıdaki yöntemlerle aktifleştirebilirsiniz. SMS ile: SMS’le ArayanıBil servisini ulaşılamayan durumlarda aktif etmek için “ACIK” yazıp 5555’e kısa mesaj olarak gönderebilirsiniz.

WhatsApp sesli mesaj nasıl atılır?

Sesli mesaj gönderme

 1. Bireysel bir sohbeti veya bir grup sohbetini açın.
 2. Mikrofon simgesine dokunup basılı tutarak konuşmaya başlayın.
 3. Konuşmanız bittiğinde parmağınızı mikrofon simgesinden kaldırın. Sesli mesaj otomatik olarak gönderilir.
You might be interested:  Buzlu Türk Kahve Nasıl Yapılır?(EN iyi 5 ipucu)

WhatsApp sesli mesaj nasıl hızlandırılır?

Bu özelliği kullanmak için sesli mesajı hızlandırmak istediğiniz kişinin sohbetine girin ve kendi gönderdiğiniz sesli mesajı hızlandırmak için mesaj oynat düğmesi sonrasında fiske hareketiyle parmağınızı bir kez sola kaydırın.

Telesekreter nedir tanımı?

Telesekreter, cep telefonunuzu cevaplayamadığınızda ya da cevaplamak istemediğinizde size gelen önemli mesajları kaçırmamanızı sağlayan servistir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *