Türk Telekom Selfy Den Nasıl Çıkılır?(Çözünme)

İstemezsin ama SELFYden vazgeçmeye karar verirsen IPTAL SELFY yazıp 4545’e göndermen yeterli.

Selfy Yaz Fırsatı Paketi 8gb nasıl yapılır?

Selfy Yaz Fırsatı Paketi ‘ne katılmak için faturasız hattından YAZ FIRSATI yazıp 4545’e SMS gönderebilirsin. Talebin değerlendirilsin ve seni en kısa sürede SMS ile bilgilendirelim. SMS ile kayıt olabileceğin gibi, müşteri hizmetlerini arayarak da talebini iletebilirsin.

Selfy Sosyal 6 250 MB kademe nedir?

En fazla 6 kez tanımlanan 250MB sonrasında, internet erişimi fatura dönemi sonuna kadar durdurulur ve ek ücretlendirme yapılmaz. Tarife kapsamında yurt içi her yöne 750 dakika, her yöne 5000 SMS ve 5 GB cepten internet verilmektedir. Tarife kapsamındaki kullanım hakları devredilemez ve 3. şahıslara transfer edilemez.

Türk Telekom Selfy paketi nedir?

Türk Telekom Mobil Online İşlemler Merkezi’ne gelen Selfy ‘lilere özel 17 GB cepten internet, yurt içi her yöne 250 DK ve her yöne 250 SMS sadece 59 TL!

Selfy Turuncu Small paketi iptali nasıl yapılır?

Otomatik tanımlamayı iptal etmek için paket iptali işlemini gerçekleştirmen yeterli. Paket iptali için IPTAL TURUNCU S yazarak 4545’e göndermen gerekiyor. İptal durumunda ücretsiz verilen faydaların silinmeyecek ve kullanım sürenin sonuna kadar geçerli olacak.

You might be interested:  Türk Lirası Simgesi Nereye Yazılır?(Doğru cevap)

Hos fırsat 6 GB 22 TL nasıl yapılır?

Hoş Fırsat 6GB Paketini nasıl alırım? Paketi hattınıza tanımlamak için herhangi bir şart ve işlem gerekmiyor. İlk olarak size Türk Telekomdan bu pakete dair bir mesaj gelmesi gerekiyor. Gelen SMS ise şu şekildedir; “Size özel 30 gün boyunca geçerli her yöne 750 dakika, 500 SMS ve 6GB cepten internet ayda sadece 22 TL!

Türk Telekom faturalı 10 GB 29 TL nasıl yapılır?

Selfy Efsane 10 GB Kampanyası’nda 750 DK, 5000 SMS ve 10 GB internet ayda sadece 29 TL! Önce tarifeye kayıt olmak için: EFSANE 10 TARIFE yaz 5555’e gönder. SOZ yaz 5555’e gönder.

Sosyal 6 paketi nasıl yapılır?

Paketten faydalanmak için Selfy üyesi olmalısın. 7-25 yaş arasında olup hala Selfy’li değilsen paketi almak için SOSYAL 6 TC Kimlik No yazarak 4545’e SMS gönderebilirsin. Selfy’nin Sosyal 6 Paketi ‘nin aylık ücreti, son 30 gün içerisinde numara taşıma ve yeni hat tesisi yaparak gelenler için 27 TL’dir.

Selfy sosyal ne demek?

Selfy ‘nin Sosyal Small Paketi. Selfy, sosyal medya keyfini +1 GB uzatıyor! Selfy ‘nin Sosyal Small Paketi’nde 36 TL’ye 2GB internet ve 2GB’a ek YouTube, Instagram, Facebook ve Twitter’ın hepsinde geçerli 1GB internet, 750 dakika ve 5000 SMS seni bekliyor!

Selfy sosyal Large nerede kullanılır?

Selfy ‘nin Sosyal Large Paketi

  • Instagram.
  • Facebook, Youtube.
  • ve Twitter’ın hepsinde geçerli.

Selfy olup olmadığı nasıl anlaşılır?

Selfy ‘e üye olmak için; SELFY ya da 7-25 yaş arasındaki hattın kullanıcısına ait T.C Kimlik Numarasını yazarak 4545’e ücretsiz SMS gönderebilirsin.

Türk Telekom 15 GB faturalı 35 tl nasıl yapılır?

Paketten faydalanmak Selfy üyesi olmalısın. 7-25 yaş arasında olup hala Selfy’li değilsen paketi almak için FIRSAT 15 TC Kimlik No yazarak 4545’e SMS gönderebilirsin. Selfy Fırsat 15 Paketi’in aylık ücreti, son 30 gün içerisinde numara taşıma ve yeni hat tesisi yaparak gelenler için 35 TL ‘dir.

You might be interested:  1 Milyon Euro Türk Parasıyla Ne Kadar?(Çözüm bulundu)

Türk Telekom paketler 19 TL nasıl yapılır?

Dolu 1GB Paketi ile tam 1GB Cepten İnternet, Her Yöne 500 DK ve Her Yöne 1000 SMS sadece 19 TL! DOLU1GB yazıp 5555’e SMS gönderin, Dolu 1GB Paketi’niz cebinize gelsin! Dolu 1GB Paketi’nden hemen faydalanmak için Türk Telekom faturasız mobil tarifelerinde olmanız yeterli!

Türk Telekom Turuncu Paket nasıl yapılır?

7-25 yaş arasında olup hala Selfy’li değilsen paketi almak için TURUNCU S TC Kimlik No yazarak 4545’e SMS gönderebilirsin.

Selfy paketi nasıl iptal edilir?

İstemezsin ama SELFY ‘den vazgeçmeye karar verirsen IPTAL SELFY yazıp 4545’e göndermen yeterli.

Türk Telekom turuncu l paketi nasıl yapılır?

Selfy’nin Turuncu Large Paketi ‘ne katılmak için faturasız hattından TURUNCU L yazıp 4545’e SMS gönderebilirsin. Talebin değerlendirilsin ve seni en kısa sürede SMS ile bilgilendirelim. SMS ile kayıt olabileceğin gibi, müşteri hizmetlerini arayarak da talebini iletebilirsin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *