Türk Telekom Satış Temsilcisi Ne Iş Yapar?(Çözülmüş)

Saha Satış Temsilcisi, sorumluluğundaki ürün/müşteri grubundan elde edilecek satış, kar ve müşteri memnuniyeti hedeflerini gerçekleştirme amacıyla, müşterileri arama ve şirkete kazandırma görevini üstlenir. Satış faaliyetlerinde aktif görev alır.

Aktif Saha Satış Temsilcisi ne demek?

Satış faaliyetlerinde aktif olarak rol alan kişilere ” saha satış temsilcisi ” denir. Yeni müşterilerin kazanımını sağlayarak proje ve ürün tanıtımlarını yapar ve ürünlerin satışını profesyonel bir şekilde gerçekleştirir.

Turkcell satış temsilcisi ne iş yapar?

Şengüller – Turkcell Kurumsal Saha Satış Temsilcisi Kurumsal Çözüm Merkezi çatısı altında, Turkcell ürün ve servislerinin hedef bazlı saha satışı, satış sonrası hizmetleri, yeni pazar tespiti ve mevcut müşteri portföyünün geliştirilmesinden sorumlu olunacaktır.

Ön saha satış elemanı ne demek?

Saha Satış Elemanı; büyük ya da küçük işletmelerde çalışan, şirketin satış yaparak gelir elde etmesini sağlayan kişiye verilen mesleki unvandır.

Sigorta satış temsilcisi ne iş yapar?

– Sigorta Satış Temsilcisi (Sağlık/Hayat), kendi başına ve belirli bir süre içerisinde müşteri (ferdi/grup) ihtiyaçları doğrultusunda sağlık/hayat sigorta poliçesi pazarlama, satış yapma ve müşteriyle sigorta şirketi arasındaki ilişkileri düzenleme bilgi ve becerisine sahip nitelikli kişidir.

You might be interested:  Türk Telekom Güncelleme Nasıl Yapılır?(Mükemmel cevap)

Aktif satış temsilcisi ne demek?

Aktif satış temsilcisi, firma müşterileri ile iletişime geçerek, ürün veya hizmet satışı gerçekleştirir. Şirkete yeni müşteriler kazandırmak, gelir artışını sağlamak ve kârlılığı artırmak için pazarlama stratejileri geliştirir ve uygular.

Turkcell saha satış temsilcisi ne iş yapar?

Saha Satış Temsilcisi, sorumluluğundaki ürün/müşteri grubundan elde edilecek satış, kar ve müşteri memnuniyeti hedeflerini gerçekleştirme amacıyla, müşterileri arama ve şirkete kazandırma görevini üstlenir. Satış faaliyetlerinde aktif görev alır.

Turkcell kurumsal satış temsilcisi ne iş yapar?

6- Kurumsal Müşteri Temsilcisi Turkcell Müşterilerin iletişim problemlerini dinlerken aynı zamanda onlar için en uygun iletişim paketlerini, ürünleri de tanıtır. Bu sayede kolayca ürünler satılabilir, kullanılan ürünler daha avantajlı şekilde kullanılabilir.

Satış elemanı ne kadar maaş alıyor?

Satış Temsilcisi Maaşları Ne Kadardır? Bireysel satış temsilcisi için ortalama maaş 3380 TL iken en düşük maaş 2320 TL en yüksek maaş ise 4 bin 850 TL olarak karşımıza çıkmaktadır.

Satış elemanının görevi nedir?

Mevcut satış cirosunu arttırarak, potansiyel müşteri kazanım oranını arttırmak, Etkin bir müşteri iletişimi sağlamak, Pazarlama alanında promosyon, fuar ya da tanıtım gibi teknikleri araştırarak, bunları gerçekleştirmek.

Iyi satış elemanı nasıl olur?

Başarılı Bir Satış Temsilcisi Olmanın 10 Yolu

  1. 1)Sorumluluk sahibi olmak. Bu özellik, çalışmalarıyla büyük gurur duyan, organize ve verimli olan insanlarda bulunur.
  2. 2)Saygılı
  3. 3) Girişken.
  4. 4) İyi bir dinleyici.
  5. 5)Israrcı
  6. 6)Yönlendirilebilir olmak.
  7. 7)Olumlu düşünceli.
  8. 8)Becerikli.

Kurumsal satış temsilcisi ne iş yapar?

Çalıştığı firmanın hizmet alanını, ürünlerini veya hizmetlerini müşterilere tanıtan meslek çalışanıdır. Hizmet verdiği kurum için satış stratejileri belirleyerek müşteri portföyünü genişletmeden sorumlu olan kurumsal satış temsilcisi, potansiyel alıcılarla güçlü ilişkiler kurar.

Sigorta acenteleri ne kadar para kazanıyor?

Sigorta acentesi açabilmek için ilk şart üniversite mezunu olmak. İline göre değişmekle birlikte ortalama 100 bin liralık sermaye yeterli. Bir acentenin ortalama cirosu yıllık 1 milyon lirayı buluyor, kimi acentelerde bu rakam 5 milyonu geçiyor.

You might be interested:  Türk Telekom Mobil Ağ Kullanılamıyor Ne Demek?(Çözülmüş)

Sigorta teknik personeli ne kadar maaş alır?

Sigorta Acentesi Teknik Personeli maaşı ortalama aylık 4.860 – TL’dir. En düşük Sigorta Acentesi Teknik Personeli maaşı 2.826 -TL, En yüksek ise 6.900 – TL’dir.

Sigorta teknik personel nedir?

Sigorta acentelerinde sigortacılık işlemlerini (pazarlama bilgilendirme ve satış) yapan ve mesleki gelişime yönelik faaliyetleri yürüten nitelikli kişidir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *