Türk Telekom Puanımı Nasıl Öğrenebilirim?

Servis Bilgisi

 1. TC Kimlik Numaranızı ve doğum tarihinizi aralarında boşluk bırakarak yazıp 1122’ye göndererek ya da Türk Telekom Online İşlemler Uygulaması üzerinden servisten faydalanabilirsiniz. (
 2. Servis ücreti tüm vergiler dahil (KDV ve ÖİV) 14 TL’dir.

Türk Telekom tarifeye ek telefon nasıl alınır?

Faturaya, yani tarifeye ek telefon nasıl alınır?

 1. Kullandığınız GSM operatörünün size en yakın bayisine gidin,
 2. Bayideki görevliye cep telefonu almak istediğinizi belirtin,
 3. Görevli sizden nüfus cüzdanınızı alarak işlemi yapacak,
 4. Bütçenize uygun telefonu alarak tarifenize ek olarak ödeyebilirsiniz.

Türk Telekom faturaya ek telefon başvurusu nasıl yapılır?

Ev Telefonu Başvurularınızı, Türk Telekom Ev Telefonu Online İşlemler’imiz, Çağrı Merkezimiz* (444 1 444 ) veya Türk Telekom Ofislerinden veya Türk Telekom Mağazalarından yapabilirsiniz.

Mesajla kredi notumu nasıl öğrenebilirim?

Turkcell SMS ile kredi puanı öğrenme için TC kimlik no ve doğum yılı aralarında birer boşluk bırakılarak yazılır ve 1122’ye gönderilir. Vodafone SMS ile kredi puan sorgulama için 1122’ye aralarında birer boşluk bırakarak TC kimlik numarası ve doğum yılı yazılarak SMS ile gönderilir.

Findeks puanımı nasıl öğrenebilirim?

Bankalar aracılığıyla notunuzu öğrenmenin iki yolu bulunmaktadır. Banka şubesinden notunuzu öğrenmek istiyorsanız, şubeden bunu rica edebilir ya da kredi başvurusu yaptığınızda öğrenebilirsiniz. Eğer şubeye gitmeden halletmek istiyorum diyorsanız, internet bankacılığını kullanabilirsiniz.

You might be interested:  Bir Insanın Türk Olduğu Nasıl Anlaşılır?

Türk Telekom’dan telefon alınır mı?

Türk Telekom ayrıcalığı ile son model akıllı telefon veya fiyat performans telefonlarına tarifeye ek, internet paketli, peşin ödeme veya taksit planlama sistemi ile sahip olabilirsiniz. Taahhütlü telefon almak isterseniz tarifeye ek seçeneklerden faydalanabilirsiniz.

Fatura üzerine telefon kaç taksit?

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK), fiyatı 3.500 liranın üzerinde olan cep telefonu alımı amacıyla kullandırılan kredilere yönelik dün vade sınırını 6 aydan 3 aya düşürdü. Buna karşılık çoğu aynı özelliğe sahip 3.500 liranın altındaki telefonlarda ise taksit sayısı 12 olarak devam edecek.

Türk Telekom kredi veriyor mu?

Türk Telekom kredi, düzenli ödeme yapan 6 ay ve üzeri türk telekom faturalı hat kullanıcılarına türk telekom faturaya kredi imkanı. Burada temel alınan Türk Telekom abonesi olduğunuz süreçte yaptığınız düzenli fatura ödemesidir. Ödeme düzeniniz Türk Telekom kredi notu puanınızı ortaya çıkarmaktadır.

Türk Telekom soz 5555 nedir?

Tarifeden taahhütlü aylık ücret ile yararlanmak için Müşteri Hizmetleri veya SMS aracılığıyla taahhüt verilmesi gerekmektedir. SMS aracılığıyla taahhüt vermek için SOZ yazıp 5555 ‘e SMS gönderilmesi gerekmektedir. Tarifenize ek paketler satın alarak, aşım ücretlerinizi kontrol altına alabilirsiniz.

E devletten kredi notu öğreniliyor mu?

KREDİ NOTU NASIL ÖĞRENİLİR? Kredi notu öğrenmek için öncelikle, e – Devlet sistemine giriş yapmak gerekmektedir. Sistem açıldıktan sonra “Risk Merkezi Raporu Başvurusu” hizmetini seçin. Çıkan ekranda “ Kredi Limit ve Borç Bilgileri” ya da “Çek Bilgileri” raporlarından birini edinme talebi gönderin.

Turkcell kredi sorgulama sms nasıl yapılır?

DAHA FAZLA

 1. Nasıl Kullanırım? TCKN boşluk DOĞUM YILInızı yazıp 1122’ye gönderebilirsiniz. (
 2. Findeks Kredi Notu, uzun yıllardan beri bankaların kredi kararı verirken baktıkları önemli bir referans notudur.
 3. ​Her bir sorgulamanız 14 TL ile ücretlendirilir.
 4. Abonelik olmadığı için iptal yoktur.
 5. Findeks Kredi Notu Bileşenleri.
You might be interested:  Ilk Düzenli Türk Ordusu Ne Zaman Kuruldu?(Çözülmüş)

Ziraat Bankası kredi notu nasıl öğrenilir?

Kredi notunuzu TCKN boşluk DOĞUM YILInızı yazıp 1122’ye göndererek öğrenebilirsiniz.

Findeks not sorgulama puan düşürür mü?

Findeks ‘in mobil uygulamasını da indirdiğiniz zaman risk raporunu alabilirsiniz. Burada kredi notunuz ve kredi notunuzun geçmiş trendi de bulunuyor. Kredi notu sorgulamak, kredi notunu düşüren durumlar arasında yer almıyor. Kredi başvurusu yapmak da kredi notunuzu olumsuz yönde etkilemiyor.

Findex puanı nasıl yükselir?

Kredili ürün ödemelerinin zamanında yapılması Findeks Kredi Notu’nu yükseltir. Ödemelerin son ödeme tarihinden sonra yapılması, Findeks Kredi Notu’nu olumsuz etkileyen nedenlerin başında gelmektedir.

Findex puanı kaç olmalı?

Findeks kredi notu aralıklarına göre risk değerleri ise şöyledir: 0- 699 En Riskli. 700- 1099 Orta Riskli. 1100- 1499 Az Riskli.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *