Türk Telekom Prime Reklamında Kim Oynuyor?(Mükemmel cevap)

Türk Telekom yeni reklamında kim oynuyor?

Ebrar Demirbilek, Türk Telekom ‘un yüzü oldu. Reklam filmleri dönmeye başlayacak olan çocuk oyuncuya çok sayıda dizi ve film teklifi de gitti. Ailesi ve menajeri Müzeyyen Karakan, Ebrar’ın eğitim hayatını aksatmamasına dikkat ediyor.

Türk Telekom reklam sesi kim?

Türk Telekom ‘un memleketin en ücra köşesinden en kalabalık yerlerine 47 milyon müşterisinin her birine en iyi hizmeti sunabilmek gece gündüz hizmet ettiğini anlatan reklam filmi, Concept Ajans tarafından yaratıldı. Reklam filminin seslendirmesini ise Haluk Bilginer gerçekleştirdi.

Türk Telekom yeni reklam filmi nerede çekildi?

Çoğu karesi ELMALI’da çekilen Türk Telekom reklamı.

Türk Telekom reklam Müziği hangi türkü?

More videos on YouTube Concept Reklam Ajansı imzalı reklam filminin seslendirmesini geçtiğimiz ay kazandığı Emmy ödülüyle Türk halkına büyük bir gurur yaşatan Haluk Bilginer yaptı. Film, Kütahya’nın Pınarları türküsünün FFW Creative Audio imzalı modern yorumu eşliğinde sunuluyor.

A 101 reklamı kim seslendiriyor?

a101’in yeni reklamları ile yerini çok daha güzel sesli bir hanımefendiye bırakmıştır. yeni seslendirme sanatçısı ise ayça koptur’dur.

Duru reklamını kim seslendiriyor?

Beren Saat, Duru ile “canlılık” konseptinde buluşurken, reklam filminde Duru Perfume Duş Jeli’ni kullanarak ruhunda ve bedeninde oluşan canlılığı anlatıyor ve ” Duru Perfume Duş Jeli ile Her Duşta Canlılığı Hisset” mesajını veriyor.

Prima reklamını kim seslendiriyor?

Türkiye’de cilt koruması için pediatristlerin 1 numaralı tercihi olan Prima, marka ve iyilik elçisi başarılı oyuncu Fahriye Evcen ile her zamankinden daha duygusal bir reklam filmiyle ekranlara geliyor.

You might be interested:  Türk Müziği Nasıl Yazılır?

Turk Telekom Reklamindaki kiz kim?

Sonhaberler.com’a gelen gelen bilgilere göre oyuncunun adı Şeyma Ece Pehlivan. Şeyma Ece Pehlivan aslen Balıkesirli’dir. Şu anda İstanbul’da yaşıyor. İstanbul’da oyunculuğunun yanı sıra modellik de yapmaktadır.

Trendyol reklam müziği kim söylüyor?

Beklenen reklam filmi dün itibarıyla mecralarda yayınlanmaya başladı. Yayınlanan yeni reklam filmi, Trendyol ‘un Türkiye’nin en sevdiği marka olduğu mesajı taşırken Tarkan’ın “Gül Döktüm Yollarına” şarkısı eşlik ediyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *