Türk Telekom Prime Ispark Nasıl Kullanılır?(Çözünme)

Ayrıcalıktan faydalanmak için; Kampanyadan yararlanmak isteyen Prime Business müşterilerinin plakayı boşluk bırakmadan, ISPARK KAYIT “PLAKA” (Ör: ISPARK KAYIT 34ABC12) yazarak, 7227’ye göndermesi ve ödeme öncesinde Türk Telekom Prime kampanyasından faydalanılacağının belirtilmesi yeterli olacaktır.

Prime İSPARK nasıl kullanılır?

Kampanyadan yararlanmak isteyen Prime mobil ve evde internet müşterilerinin plakayı boşluk bırakmadan aşağıdaki ilgili sorgu metinlerini (Ör: ISPARK KAYIT 34ABC12) yazarak 6262’ye göndermesi ve ödeme öncesinde Türk Telekom Prime kampanyasından faydalanılacağının belirtilmesi yeterli olacaktır.

İSPARK kimlere ücretsiz?

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığının vermiş olduğu karta sahip harp ve vazife malulü gazilerin sadece kendileri ve eşleri, şehitlerin dul eşleri, yetim aylığı alan çocukları ile anne ve babaları İSPARK A.Ş.’ye bildirim yapmaları ve adlarına kayıtlı bulunan hususi (yük nakli için ve ticari olmayan) bir (1)

Prime İSPARK kaç saat?

İSPARK ile Türk Telekom Prime İşbirliği – İSPARK İstanbul Otopark İşletmeleri Tic. AŞ İSPARK ‘a ait yol üstü otoparklarda tek seferde günde 2 saat ya da bariyerli otoparklarda tek seferde günde 3 saat aracınızı ücretsiz park edebilirsiniz.

İSPARK aboneliği her yerde geçerli mi?

Abonelik uygulaması her otoparkımızda bulunmamakta, İSPARK tarafından belirlenen otoparklarda abonelik uygulaması bulunmaktadır. Abonelik uygulaması olan otoparklarda istenilen abonelik başvuru işlemlerini yapmanız gerekmektedir.

You might be interested:  Göktürk Alfabesinde Türk Nasıl Yazılır?

Prime Ispark bitti mi?

Kampanya kapsamında verilen kullanım hakkı 31.07.2022 tarihinde sona erecektir. Kampanya kapsamında hizmeti sağlayacak firmanın hizmeti sağlaması sırasında doğabilecek olumsuz durumlardan TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş.

Ispark aylık abonelik ücretleri ne kadar?

Otomobiller için aylık abonelik bedeli 290 TL, Minibüsler için ise 580 TL’dir. Otomobil kullanıcısı misafirlerimiz yine 290 TL karşılığında abone olabilirler. Sağlıklı günler dileriz.

İSPARK hakimlere ücretsiz mi?

İstanbul Anadolu Adliyesi’nin uygulamasına bakıldığında Adliye hizmete girdiğinde Adalet Bakanlığı ile İSPARK arasında anlaşma yapıldığı, hakim, savcı ve adliye personeline ücretsiz olan otoparkın; tüm itirazlara rağmen avukatlara ücretli olduğu, daha sonra otopark işletmesinin iş yurtları işletmesine verildiği, bu

Doktorlara İSPARK ücretsiz mi?

İstanbul’da görev yapan sağlık çalışanları, toplu ulaşım araçlarını ve İSPARK ‘ı yıl sonuna kadar ücretsiz kullanmaya devam edecek. İBB Meclisi, Yenikapı Kadir Topbaş Gösteri ve Sanat Merkezinde, Meclis 2. Başkanvekili Ömer Faruk Kalaycı başkanlığında toplandı.

İSPARK sağlık çalışanı ücretsiz Nasıl Yapılır?

* Ücretsiz otopark hizmetinden yararlanabilmek için İBB tarafından verilen sağlık çalışanı kartı ve adınıza tescilli araç ruhsatı suretini https:// ispark.istanbul/online-basvuru linkine yüklemeniz gerekmektedir. Başvurunuzun onay bilgisi e-posta adresinize gönderilecektir.

Paraf kart Ispark plaka değişikliği nasıl yapılır?

Kartınızın son altı hanesini, Araç plakanızı, aralarında boşluk bırakarak 3404’e SMS olarak göndermek!

Türk Telekom Prime nasıl iptal edilir?

Türk Telekom Paketimi Nasıl İptal Edeceğim?

  1. Türk telekom müşteri hizmetleri.
  2. SMS aracılığıyla kod gönderme.
  3. İnternetten online işlem merkezine girerek oradan tarife ve taahhüt işlemleri bölümüne girerek.
  4. Türk telekom mağazalarına bizzat gitme.

Ispark ne kadar?

Fiyat tarifesine gelince 0-1 saat arası 7 lira, 1-2 saat arası 9 lira, 2-4 saat arası 11 lira, 4-6 saat arası 13 lira, 6-8 saat arası 19 lira, 8-10 saat arası 21 lira, 10-12 saat arası ise 21 lira. Aracınızı gün boyu bırakmak istiyorsanız 23 lira ödüyorsunuz.

You might be interested:  Ikibin Türk Lirası Nasıl Yazılır?(Doğru cevap)

İSPARK ın sahibi kim?

AŞ İSPARK, İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraki olarak, 2005 yılında “Güvenle Park Güler Yüzle Hizmet“ sloganıyla sürücülere kaliteli, güvenli, modern otopark hizmeti sunabilmek için kurulmuştur.

İSPARK özel mi?

AŞ adıyla otopark işletmeciliği yapan İstanbul Büyükşehir Belediyesine bağlı bir iştirak şirketidir.

İSPARK kart ne ise yarar?

İSPARK Otoparkları Tek Kartta Hizmetinizde – İSPARK İstanbul Otopark İşletmeleri Tic. AŞ İstanbul genelinde her gün yaklaşık 150 bin kişiye hizmet veren İSPARK, otoparklarında giriş çıkışları hızlandırmak ve sürücüleri nakit para derdinden kurtarmak amacıyla abone kart uygulamasını hayata geçiriyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *