Türk Telekom Paket Aşımı Engelleme Nasıl Yapılır?(Çözüm bulundu)

1 Aralık 2017 tarihi itibarıyla, kullanım miktarının %80 ve %100 sınırına ulaşılması durumunda yapılacak bilgilendirmeleri almak istemeyen bireysel müşterilerimiz IPTAL KMSH yazıp 5555’e gönderebilir veya Müşteri Hizmetlerinden, Mobil Online İşlemler Merkezinden işleminizi gerçekleştirebilir.

Türk Telekom fatura durdurma özelliği nasıl yapılır?

Paketinizi satın alındığınız ilgili fatura döneminde, paketin tam ücreti faturanıza yansıtılır. Paketinizi iptal etmek için IPTAL GARANTI yazıp 5555’e ücretsiz kısa mesaj gönderebilirsiniz; iptal etmediğiniz sürece paketiniz fatura kesiminde otomatik yenilenecektir.

Türk Telekom dakika aşım ücreti ne kadar?

17 Kasım 2020 itibarıyla EGM 2GB Tarifesi; EGM 7GB Tarifesi; EGM 12GB Tarifesi; EGM 15GB Tarifesi, İçişleri 10 GB Tarifesi; İçişleri 15 GB ve İçişleri Prime 20GB Tarifesi için ses aşım ücreti 74,80 Kr/ DK olarak güncellenmiştir. S.E.C.

Türk Telekom internet aşımı ne kadar?

Bir fatura dönemi içerisinde tarife kapsamında internet paket aşım ücreti olarak maksimum 45TL ücret yansıtılacak, bu ücrete ulaşan müşterilerin internet erişimi fatura dönemi sonuna kadar durdurulacak ve ek ücretlendirme yapılmayacaktır.

Vodafone paket aşımı durdurma nasıl yapılır?

İnternet Aşım Paketi IPTAL INTERNET ASIM yazıp 7000’e SMS gönderilerek, Konuşma Aşım Paketi IPTAL KONUSMA ASIM yazıp 7000’e SMS gönderilerek, SMS Aşım Paketi IPTAL SMS ASIM yazıp 7000’e SMS gönderilerek iptal edilebilir.

You might be interested:  Türk Hava Kuvvetleri Ne Iş Yapar?(Çözünme)

Turkcell limitinde durma nasıl yapılır?

İnternetli Limitinde Durma Kampanyası

  1. İnternetli Limitinde Durma Kampanyası, şu tarifelerde bulunanlar hariç tüm bireysel faturalı abonelerin katılımına açıktır.
  2. Bu kampanya INTERNETLI yazıp 2200’a gönderilerek alınabilir.

Internet limitinde durma paketi nedir?

İşte Destek Limitinde durma özelliği ile faturanızın kontrolü sizde! Paket bitiminden sonra veya pakete dahil olmayan kullanım yapmak istenildiğinde, faturaya ek ücret yansımaması için limitinde durma seçeneği devreye girer; kullanımı kısıtlayarak durdurur ve sizi bilgilendirir.

Türk Telekom dakika başına kaç kuruş?

Tarife Bilgisi Yurt içinde Türk Telekom faturasız mobil hatlarından yapılan 444 1 500 Müşteri Hizmetleri aramaları, ilk 30 saniye ücretsizdir, 1. dakikada sonlandırılması halinde 90 kuruş, 1 dakikadan fazla sürmesi halinde dakika başına 90 kuruş olarak ücretlendirilmektedir.

Türk Telekom ek kullanım ücreti nedir?

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından yayınlanan 2021 Yılı Telekomünikasyon Hizmetleri Ücret Tarifesi uyarınca; 2020 yılında 34,15 TL olarak uygulanan Telsiz Kullanım Ücreti, 2021 yılı için 37,26 TL olarak belirlenmiştir.

Türk Telekom konuşma ne kadar?

Aylık 500DK cepten konuşma paketi ayda sadece 17 TL! AYLIK 500DK yazıp 5555e gönderin. Paket ücreti KDV ve ÖİV dahil 17 TL’dir. Paket kapsamında, her fatura döneminde cepten 500 dakika yurt içi her yöne konuşabilirsiniz.

Turkcell internet aşım ücreti ne kadar?

Yurt içi cepten internet kullanımlarında 1 GB otomatik aşım kullanımı yapan, kurumsal faturalı abonelere ilk otomatik aşım paketini aktiflediklerinde 2 haftalık 3 GB ek paketi 54,9 TL’ye, ikinci otomatik aşım paketi aktiflediklerinde 2 haftalık 3 GB ek paketi 49,9 TL’ye, üçüncü otomatik aşım paketi aktiflediklerinde

Vodafone dur özelliği nasıl yapılır?

Vodafone ‘lular DURAN yazıp 7000’e mesaj atarak Duran Tarifelerin sağladığı hesabını bilme özgürlüğünden faydalanabiliyor. Ayrıca müşteri hizmetleri ve online işlem gibi kanallarla ya da Vodafone Cep Merkezlerini ziyaret ederek Duran Tarife’ye geçmek mümkün oluyor.

You might be interested:  Türk Telekom Sınırsız Whatsapp Nasıl Yapılır?(Doğru cevap)

Vodafone Akıllı Durma özelliği nedir?

Abonelerin faturalarını kontrol atında tutabilmeleri için limitine geldiğinde fatura durduran ‘ Akıllı Durma Özelliği ‘ ise fatura aşımından yakınanlar için ideal çözüm olarak öne çıkıyor. Akıl Küpü Tarifeler için geçerli olan ‘ Akıllı Durma Özelliği ‘ ile aboneler istemedikçe faturalarını 1 kuruş bile aşmıyor.

Turkcell paket aşımı nasıl kapatılır?

2222’ye IPTAL HAFTALIK 1GB yazıp paketinizi iptal edebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *