Türk Telekom Paket Aşımı Durdurma Nasıl Yapılır?(Doğru cevap)

1 Aralık 2017 tarihi itibarıyla, kullanım miktarının %80 ve %100 sınırına ulaşılması durumunda yapılacak bilgilendirmeleri almak istemeyen bireysel müşterilerimiz IPTAL KMSH yazıp 5555’e gönderebilir veya Müşteri Hizmetlerinden, Mobil Online İşlemler Merkezinden işleminizi gerçekleştirebilir.

Türk Telekom fatura durdurma özelliği nasıl yapılır?

Paketinizi satın alındığınız ilgili fatura döneminde, paketin tam ücreti faturanıza yansıtılır. Paketinizi iptal etmek için IPTAL GARANTI yazıp 5555’e ücretsiz kısa mesaj gönderebilirsiniz; iptal etmediğiniz sürece paketiniz fatura kesiminde otomatik yenilenecektir.

Türk Telekom internet aşımı ne kadar?

Bir fatura dönemi içerisinde tarife kapsamında internet paket aşım ücreti olarak maksimum 45TL ücret yansıtılacak, bu ücrete ulaşan müşterilerin internet erişimi fatura dönemi sonuna kadar durdurulacak ve ek ücretlendirme yapılmayacaktır.

Vodafone internet aşımı durdurma nasıl yapılır?

İnternet Aşım Paketi IPTAL INTERNET ASIM yazıp 7000’e SMS gönderilerek, Konuşma Aşım Paketi IPTAL KONUSMA ASIM yazıp 7000’e SMS gönderilerek, SMS Aşım Paketi IPTAL SMS ASIM yazıp 7000’e SMS gönderilerek iptal edilebilir.

Türk Telekom akıllı faturaya nasıl geçilir?

Bu tarifeye faturasız tarifelerden geçiş ücretsiz olacak olup, faturalı tarifelerden geçiş ücreti KDV ve ÖİV dahil 20 TL olacaktır. Tarifeye geçiş yapmak için AKILLITARIFE yazıp 6363 ‘e kısa mesaj gönderilmelidir.

Turkcell limitinde durma nasıl yapılır?

İnternetli Limitinde Durma Kampanyası

  1. İnternetli Limitinde Durma Kampanyası, şu tarifelerde bulunanlar hariç tüm bireysel faturalı abonelerin katılımına açıktır.
  2. Bu kampanya INTERNETLI yazıp 2200’a gönderilerek alınabilir.
You might be interested:  Ilk Türk Devlet Teşkilatı Hangi Devlettir?(Mükemmel cevap)

Internet limitinde durma paketi nedir?

İşte Destek Limitinde durma özelliği ile faturanızın kontrolü sizde! Paket bitiminden sonra veya pakete dahil olmayan kullanım yapmak istenildiğinde, faturaya ek ücret yansımaması için limitinde durma seçeneği devreye girer; kullanımı kısıtlayarak durdurur ve sizi bilgilendirir.

Vodafone Akıllı Durma özelliği nedir?

Abonelerin faturalarını kontrol atında tutabilmeleri için limitine geldiğinde fatura durduran ‘ Akıllı Durma Özelliği ‘ ise fatura aşımından yakınanlar için ideal çözüm olarak öne çıkıyor. Akıl Küpü Tarifeler için geçerli olan ‘ Akıllı Durma Özelliği ‘ ile aboneler istemedikçe faturalarını 1 kuruş bile aşmıyor.

Vodafone duran fatura özelliği nasıl yapılır?

Vodafone ‘lular DURAN yazıp 7000’e mesaj atarak Duran Tarifelerin sağladığı hesabını bilme özgürlüğünden faydalanabiliyor. Ayrıca müşteri hizmetleri ve online işlem gibi kanallarla ya da Vodafone Cep Merkezlerini ziyaret ederek Duran Tarife’ye geçmek mümkün oluyor.

Vodafone fatura kısıtlama nasıl yapılır?

Fatura Bilgileri Faturanızda limit aşımını engellemek için Yanımda İnternet Fatura Ayarları sayfasından üst limit uyarı tutarınızı belirleyebilirsiniz. Fatura ayarları sayfasına ulaşmak için tıklayınız.

Akıllı faturaya nasıl geçilir?

Almak için Haftalık 1GB yazıp 2200’a gönderebilirsiniz. 24,5 TL’ye yurt dışı yönüne geçerli 30 Dakika. Almak için EKLE 30DK yazıp 2200’a gönderebilirsiniz.

Türk Telekom akıllı tarife nedir?

Akıllı Tarife ‘ye kayıtlı bireysel faturasız hat sahibi aboneler, tarifeye geçtikleri anda 5 TL karşılığında yurt içi her yöne 60 dakika, 2 TL karşılığında yurt içi her yöne 10 SMS hakkı kazanacaktır. Kazanılan faydalar bittiğinde kazanılan dakika ve SMS’ler aynı ücretler karşılığında otomatik olarak yenilenecektir.

Akıllı fatura ücretsiz mi?

Akıllı Fatura Kampanyası, size özel şimdi ücretsiz!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *