Türk Telekom Müzik Premium Üyelik Nasıl Yapılır?(EN iyi 5 ipucu)

Kampanyadan yararlanmak için Prime Business müşterilerinin muud yazıp 7227’ye SMS göndermeleri, gelen E-Pin ve şifreyi ilgili alanlara girmeleri gerekmektedir. Aktivasyon kodu, kullanıcı adı ve şifre yerine geçmemektedir.

MUUD Türk Telekom ücretsiz mi?

Muud uygulamasını cihazlarına indiren kullanıcılar, ücretsiz üye olduklarında, bir ay boyunca istedikleri 1000 yerli şarkıyı reklamsız dinleyebilecekler. Muud kullanan Türk Telekom mobil aboneleri ise milyonlarca şarkıyı diledikleri yerde internet paketlerinden harcamadan sınırsız ve özgürce dinleyebilecek.

MUUD Premium Nasıl Yapılır?

Kampanya kodu 444 5 375 numaralı Tivibu müşteri hizmetlerini aranarak aktive edebilir. Muud Premium Üyelik Kampanyasından faydalanmak için; Muud Premium üyelik kampanya kodundan faydalanmak için Muud abonesi olmak gerekmektdir. MUZIKWIFI yazıp 5555’e SMS atılarak kampanya için gerekli kampanya kodu alınacaktır.

Türk Telekom MUUD premium üyelik nedir?

Muud Premium üyesi olarak yerli ve yabancı şarkıyı sınırsız dinleyebilir, dilediğiniz şarkıyı çevrimdışına ekleyerek internetiniz olmadığı zamanlarda da müzik keyfini doya doya yaşayabilirsiniz.

Üyelik aktivasyon kodu nedir?

1. web sitelerinde aktivasyon kodu: Örneğin bir internet sitesine üye olduğunuzda sitedeki üyeliğinizin onaylanması için e-mail adresinize bir kod gönderilir. Böylelikle o e-mail adresinin size ait olduğunu ve gerçek bir kişi olduğunuzu ispat etmiş olursunuz.

10 GB TT WiFi ne demek?

Prime İnternetliye Özel 10GB tarifesi her yöne 1000 dakika, her yöne 1000 SMS, 10 GB cepten internet, e-dergi aboneliği ve e-dergi uygulamasında geçerli sınırsız internet hakkı içermektedir.

You might be interested:  Yabancı Plakalı Araç Türk Plakasına Nasıl Çevrilir?(Çözülmüş)

Türk Telekom Prime MUUD nasıl kullanılır?

Kampanyadan yararlanmak için Prime Business müşterilerinin muud yazıp 7227’ye SMS göndermeleri, gelen E-Pin ve şifreyi ilgili alanlara girmeleri gerekmektedir. Aktivasyon kodu, kullanıcı adı ve şifre yerine geçmemektedir.

MUUD internet harcıyor mu?

Muud Mobil uygulaması belirli bir data / internet kullanımına ihtiyaç duyduğundan avantajlı bir data / internet tarifesine geçmenizi veya Türk Telekom WiFi noktalarından ücretsiz olarak bağlanarak uygulamayı kullanmanızı öneririz.

MUUD Tek Şifre Nasıl Alınır?

SMS ile TekŞifre hesabı oluşturmak için Mesaj alanına TEKSIFRE yazın bir boşluk bırakın ve TC KİMLİK NUMARANIZI yazıp 6606’ya kısa mesaj gönderin. (Örnek: TEKSIFRE 12345678900) Kullanıcı adınız ve TekŞifre ‘niz kısa mesajla cep telefonunuza iletilecektir.

MUUD premium üyelik ne kadar?

Hemen Premium Üye ol, yerli ve yabancı milyonlarca şarkıyı HD kalitede ve internetin olmadığı anlarda da sınırsız dinleme keyfini doya doya yaşa. Muud Premium, ilk 1 ay ücretsiz. Daha sonra ise ayda 13.99 TL yerine sadece 7.99TL!

Türk Telekom Prime Tivibu Go ücretsiz mi?

55 TL’ye ilk üç aya özel ek 30 GB internet, 24 ay ücretsiz Tivibu Go Süper Paket, Muud Premium Üyelik, Türk Telekom WiFi 10GB/20GB, Dijital Depo 2GB ve çok daha fazlası sizlerle. PRIME AYRICALIK yazıp 5555’e SMS gönderin tüm ek hizmetlerimizden yararlanın.

WiFi nedir nasıl kullanılır?

Wi-Fi açılımı “ Wireless Fidelity” yani “Kablosuz Bağlantı Alanı” anlamına gelen, kişisel bilgisayar, akıllı telefon, tablet, video oyunu konsolları, dijital ses oynatıcıları ve diğer teknolojik cihazların kablosuz olacak şekilde internete ve birbirlerine bağlanabilmesini sağlayan teknolojidir.

Türk Telekom Prime Tivibu Go nasıl açılır?

Kampanyası kapsamında Numara Taşıma, Yeni Hat tesisi veya Türk Telekom Mobil tarafından sunulmakta olan faturasız hatlardan geçiş yoluyla Tivibulu Prime tarifesine başarıyla kayıt olarak, 24 fatura dönemi boyunca Türk Telekom mobil faturalı tarifelerinde kalacaklarına dair taahhüt veren Abonelere TIVIBULU PRIME yazıp

You might be interested:  Türk Bayrağı Nasıl Oluşmuştur Kısaca Özeti?

Prime ayrıcalık 5555 nedir?

PRIME AYRICALIK yazıp 5555 ‘e SMS gönderen müşterilerimize 24 fatura dönemi boyunca ücretsiz Tivibu Go Süper Paket, Muud Premium Üyelik, Türk Telekom Bulut 150GB ve Türk Telekom WiFi 10GB/20GB paketlerinden faydalanacakları kampanya kodları iletilecektir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *