Türk Telekom Modem Iadesi Nasıl Yapılır?

Türk Telekom modemi nereye iade edilir?

Müşteri tarafından işbu tutanak imza altına alınarak teslim alınmış olan modem cihazı, müşterinin aboneliği müddetince mülkiyeti TTNET A.Ş.’de olmak üzere kullanım amacıyla Müşteri’ye verilmiş olup, aboneliğin her ne sebeple olursa olsun sona ermesi halinde Müşteri tarafından ilgili Türk Telekom O si veya TTNET Bayisi’

Modem iade edilir mi?

Modem iptal talebinin yapıldığı Fiber Çözüm Merkezleri ve DSL Çözüm Merkezleri​’ne 15 gün içerisinde teslim edilmelidir. 15 gün içerisinde modemin teslim edilmemesi durumunda cihaz bedeli faturaya yansıtılacaktır.

Türk Telekom modem parası alıyor mu?

Kampanya kapsamında bireysel Aboneler, her bir internet aboneliği üzerine sadece 1 (bir) adet modem için talepte bulunabilir. Ürünün rayiç bedeli 240 TL olup, 24 ay internet hizmetini almaya devam eden abonelerden Hızlı Modem Kampanyası kapsamında aylık taksit bedeli olan 10 TL alınmayacaktır.

Turktelekom internet iptali nasıl yapılır?

Türk Telekom evde internet kullanıcıları, fesih işlemlerini Türk Telekom mağazalarına şahsen giderek ya da faks çekerek başlatabilir. Türk Telekom ofislerine T.C. kimlik kartınızla beraber gitmeniz yeterlidir. Yanınızda Türk Telekom abonelik evrakları götürmenize gerek yoktur.

You might be interested:  Ideal Türk Kahvesi Nasıl Yapılır?(Çözüm bulundu)

TurkNet modem iade nasıl yapılır?

Para iadesi için hizmetiniz kullanıma açıldıktan sonra 30 gün içerisinde iptal dilekçenizin olduğu faksınızı bize göndermeniz yeterli. İptal işlemi konusunda ayrıntılı bilgiyi burada bulabilirsiniz. Paranızı nasıl iade edeceğiz? TurkNet ön faturalamalı bir hizmet ve faturalandırma, hizmetinizin açıldığı gün başlar.

Ttnet iptali için nereye başvuru?

Müşterilerimizin internet abonelik fesih işlemlerini, Türk Telekom Ofis /Grup Mağazalarına şahsen başvuru yaparak, faks çekerek veya E-Devlet sistemi üzerinden yapabilmesi mümkündür.

Açılan ürün iade edilir mi?

Paketi ya da ambalajı açılmış ürün internetten alınmış olabileceği gibi doğrudan mağazadan da alınmış olabilir. Kural olarak nereden alınmış olursa olsun cayma hakkı ileri sürülerek ürünün iadesi sağlanabilir. Fakat bazı istisnai durumlarda cayma hakkının kullanılması mümkün değildir.

Superonline modem nasıl iade edilir?

Superonline Cihaz İadesi Nasıl Yapılır?

  1. İlk olarak müşteri hizmetlerinden sözlü fesih oluşturulur,
  2. Superonline bayisinden evraklı fesih alınır,
  3. Bir hafta içerisinde Superonline çağrı merkezi iptal talebini sesli onay alarak tamamlar.

Vodafone modem iade hangi kargo?

İade edeceğiniz ürünü, cihaz detay sayfasındaki ” İade Koşulları” bölümünde yer alan ” İade Formu”nu doldurarak, ürün ve paketi hasar görmemiş halde, tüm aksesuarları ve hediyeleriyle içerecek şekilde, MNG Kargo ile karşı ödemeli olarak gönderebilirsiniz.

Modem ücretleri ne kadar?

Asus DSL-N16 300 Mbps VDSL2 Modem

  • Everest SG-1600 300 Mbps ADSL Modem 199,00 TL34 satıcı
  • %14TP-Link Archer VR600 1600 Mbps VDSL2 Modem 1.196,02 TL63 satıcı
  • Everest SG-V300 300 Mbps VDSL2 Modem 452,12 TL9 satıcı
  • %12TP-Link VR2800 2167 Mbps VDSL2 Modem 2.137,28 TL44 satıcı
  • %38Tenda D305 300 Mbps ADSL2+ Modem 199,90 TL41 satıcı

Turktelekom hangi modemi veriyor?

Zyxel 11AX Broadcom DX3200 Wifi 6 Destekli, Yüksek Hız ve Performans sunan Premium Modemler Şimdi Türk Telekom ‘da!

You might be interested:  Beyaz Türk Ne Demek?

Türk Telekom modem kaç günde gelir?

Türk Telekom Modem Teslimatı En geç 5 iş günü içerisinde teslim edilecektir denildi.

Interneti iptal etmek için ne yapmalıyım?

İnternet abonelik iptal talebi, Abone/Hizmet numarası, güncel iletişim bilgileri, imzalanmış ve önlü-arkalı kimlik fotokopinizin bulunduğu bir dilekçe ile 0212 216 55 60 numaralı faks numarasına gönderebilirsiniz.

Internet sözleşmesi nasıl iptal edilir?

Evde internet sözleşmesini ya da benzeri taahhütlü abonelik sözleşmesinin iptali ilgili şirketin yetkili bayilerine dilekçe vermek suretiyle ya da teyit edilmiş olması koşulu ile ilgili şirketin fax numarasına fax çekilmesi suretiyle ya da şirket tarafından belirlenen diğer yöntemler ile imzalı bir dilekçe aracılığı

Türk Telekom taahhüt iptali nasıl yapılır?

Hattınızı iptal ettirmek istediğinizde, yazılı başvurunuzu Türk Telekom Ofis ve Mağazaları, fax, KEP adresimiz veya turkiye.gov.tr e-devlet sitesi kanallarından biri ile tarafımıza iletmeniz gerekmektedir. Yazılı talebinizin şirketimize ulaştığı tarihten itibaren 7 gün içerisinde hattınızın iptali gerçekleşecektir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *