Türk Telekom Modem Arayüzüne Nasıl Girilir?(Çözülmüş)

Türk Telekom modem girişi için ilk olarak yapmanız gereken modem kablo bağlantılarının doğru bir şekilde yapılmasıdır. Daha sonra Türk Telekom modem arayüz girişiniz için tarayıcınıza 192.168.1.1 IP değerini yazmanız gerekir. Sisteme giriş yaptığınızda kullanıcı adı ve şifre girmeniz istenecektir.

192.168 11 giriş nasıl yapılır?

Modem arayüzüne girmek için;

  1. Adım: İnternet tarayıcınızı açın.
  2. Adım: Arama kısmına 192.168. 1.1 yazın (bu adres modemden modeme değişiklik gösterebilir)
  3. 3. Adım: Modemin IP’sine girdiğinizde sizi kullanıcı adı ve şifre ekran karışılayacak.

Türk Telekom’un kullanıcı adı ve şifresi nedir?

İnternet kullanıcı adı ve şifrenizi öğrenmek için 6606’ya SIFRE yazarak boşluk bıraktıktan sonra mesaja hizmet numaranızı ekleyerek gönderebilir, internet kullanıcı bilgilerinizi öğrenebilirsiniz.

Zyxel modem arayüzüne nasıl girilir?

Reset tuşundan elimizi çektikten sonra power – lan (10/100) -ve dsl ışıkları sabit oluncaya kadar beklenir. Sonra internet explorer sayfasından adres kısmına 192.168.1.1 yazılarak modemin arayüzüne erişilir.

TP Link e nasıl girilir?

Web tarayıcıyı açınız ve adres çubuğuna cihazın IP adresini yazınız (varsayılan olarak 192.168.1.1). Enter’a basınız. Oturum açma penceresinde kullanıcı adı ve şifre alanlarının her ikisine de, varsayılan kullanıcı adı ve şifre admin yazınız ve web sayfasında oturum açmak için TAMAM (OK) butonuna tıklayınız.

You might be interested:  Türk Telekom Ne Olacak?

192.168 11 Nasil Şifre Değiştirme?

TTnet modem şifresini değiştirmek için arayüze giriş yapmanız gerekmektedir. 192.168. 1.1 veya 192.168.2.1 IP adreslerini internet tarayıcınızın adres çubuğuna yazıp adrese gidin. Kullanıcı adı ve şifre kısmına admin yazarak giriş yapın. Eğer kabul etmezse kullanıcı adını admin, şifreyi ise ttnet olarak değiştirin.

Zyxel kullanıcı adı şifre ne?

Arayüze giriş yaparken istenilen kullanıcı adı “admin”dir. Modeminizi Türk Telekom’un kampanyası ile aldıysanız web arayüzündeki şifre bölümüne” ttnet” veya “turktelekom” yazarak, Göknet firmasından aldıysanız “goknet” yazarak giriş yapabilirsiniz.

Tp Link Kullanıcı adı nedir?

TP – Link modemlerin arayüzüne çoğunlukla web tarayıcınızın adres çubuğuna 192.168.1.1 yazarak ve Enter’a basarak ulaşabilirsiniz. Kullanıcı adı ve ve şifre olarak admin yazın ve giriş yapın.

Zyxel modem kullanıcı adı şifre nereye yazılır?

yeni bir sekme açarak adres çubuğuna 192.168.1.1 yazarak enter’a basın. 2. Açılan sayfada modem arayüzüne girebilmeniz için kullanıcı adı ve şifre istenecektir. Kullanıcı adı ve şifreniz modeminizin arkasında Username( Kullanıcı Adı ) ve Login Password(Giriş Şifresi ) olarak belirtilmiştir.

Zyxel nasıl oturum açılır?

Bilgisayarınızdan bir web tarayıcı açınız. Web tarayıcınızın adres satırına, cihazınızın web arayüzünün adresi olan http://192.168.1.1 IP adresini yazarak Enter tuşuna basınız. Açılan ekranda kullanıcı adı kısmına “admin”, parola kısmına “ttnet” yazınız. Modemi TTNET’ten almadıysanız şifreniz 1234’tür.

Kablonet arayüz nasıl girilir?

Netmaster CBW-383Z4 Kablonet Modem Arayüzü

  1. Web tarayıcınız açınız. (Internet Explorer kullanmanız önerilir.)
  2. Adres çubuğuna 192.168.0.1 IP adresini giriniz ve Enter tuşuna basınız.
  3. Giriş sayfası açılacaktır. Kullanıcı adı ve parolayı aşağıdaki gibi giriniz ve “Giriş”i tıklayınız. Kullanıcı adı: admin. Parola: password.

D smart kullanıcı adı ve şifre nedir?

Internet Explorer’ı açın ve adres kısmına modem’in IP’si olan 192.168.1.1 yazıp ENTER tuşuna basınız. Karşınıza kullanıcı adı ve şifre kısmı gelecektir. Kullanıcı adına: admin Parola kısmına: admin yazarak GİRİŞ butonuna tıklayınız.

You might be interested:  Tiyatro Türk Edebiyatına Hangi Dönemde Girmiştir?(Doğru cevap)

Modem şifresi hangisi?

Modem arayüzüne ip ile giriş yaptıktan sonra genelde Wireless Ayarları, Kablosuz Ayarları, Kablosuz Ağ Güvenliği başlıkları altında yer alır. Şifre kısmı genelde noktalı şekildedir, ilgili ekrana geldiyseniz modemin şifresini değiştirmek için sadece 8 ile 64 karakter arası bir şifre yazmanız yeterli olacaktır.

192.168 11 güvenli mi?

Modeminizin arayüzü oluyor bu. Genel ağa açık bir site değil ve yerel olarak erişilir. Tamamen güvenli.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *