Türk Telekom Mms Ücreti Ne Kadar?

Her bir MMS 1,28TL’dir. Tüm vergiler dahildir. MMS ayarlarınızı SMS ile almak için MMS AYAR yazıp 5555’e gönderebilirsiniz.

MMS faturaya yansır mı?

MMS gönderimleri SMS paketine dahil midir? Gönderdiğiniz MMS ‘ler paketinize dahil değildir; ayrıca ücretlendirilmektedir.

50 MMS ne demek?

MMS ile ister cep telefonlarına (TT Mobil, Turkcell ve Vodafone abonelerine), ister e-posta adreslerine mesaj yollayabilir, mesajlarınıza renkli ve keyifli içerikler ekleyebilirsiniz. Paket içinde kalan MMS sayısını KALAN MMS 50 yazıp 5555′ e göndererek ücretsiz sorgulayabilirsiniz.

Gelen MMS ücretli mi?

MMS ayarlarınız ücretsiz olarak telefonunuza gelecektir. MMS ‘leriniz mesaj başına ücretlendirilir.

SMS ve MMS ne demek?

MMS, cep telefonu ile sınırsız karakter içeren metin, fotoğraf, ses dosyası, video, animasyon gibi çoklu ortam dosyalarının gönderildiği mesaj türüdür. Multimedia Messaging Service kelimelerinin kısaltması olan MMS, Türkçeye Mobil Çoklu Ortam Mesajlaşma Hizmeti olarak çevrilir. Video. Ses.

MMS ücreti ne kadar?

Her bir MMS 1,28TL’dir. Tüm vergiler dahildir. MMS ayarlarınızı SMS ile almak için MMS AYAR yazıp 5555’e gönderebilirsiniz. Cep telefonunuza gönderilen SMS’i açtığınız zaman MMS ayarları otomatik olarak yapılacak ve MMS servisini kullanmaya başlayacaksınız.

MMS mesaji neden inmiyor?

Mobil veri özelliği devre dışı ise telefonunuz MMS mesajlarını indiremez. Optimizer > Mobil veriler > Ağa bağlı uygulamalar > Sistem uygulamaları bölümüne gidin ve Mesajlar uygulaması için Mobil veri izninin etkinleştirilmiş olduğundan emin olun. MMS mesajının arama esnasında indirilip indirilmediğini kontrol edin.

You might be interested:  Divanı Lügatit Türk Hangi Dönemin Eseridir?(En iyi çözüm)

SMS ne anlama gelir?

SMS (İngilizce: Short Message Service; Türkçe: Kısa Mesaj Hizmeti), cep telefonu aracılığı ile yazılan mesajın bir cep telefonundan diğer bir cep telefonuna gönderilmesi, mesajlaşması hizmetidir.

MMS almak için internet gerekli mi?

MMS (Multimedya Mesajlaşma Hizmeti) mesajları, sınırsız metinle birlikte fotoğraf, resim slayt gösterisi, video ya da ses dosyası içerebilir. MMS mesajları, mobil verileri kullanır ve bir mobil veri planını ya da kullandıkça ödeme yapmayı gerektirir.

Android MMS nedir?

Multimedya mesaj servisi kısa adıyla Mms, Çoklu ortam mesajlaşma servisi olarak bilinmektedir. Mms ‘le dijital kameralardan çekilen veya herhangi bir yolla telefona aktarılan resimler, aynı kalitede gönderilebiliyor. Bunun yanı sıra Mms mesajlara ses ve video eklenebilmesi de mümkün.

Turkcell MMS mesajları ücretli mi?

Faturalı Turkcell ‘liler ve Hazır Kart’lılar için mesaj başına 91,79 kuruş olarak ücretlendirilirsiniz. Yurt dışına MMS gönderme ücreti ise Faturalı Turkcell ‘liler için mesaj başına 1,86 TL, Hazır Kart kullanıcıları için ise 2,80 TL olarak ücretlendirilir. Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

MMS nasıl alınır?

Mesajlar’da multimedya mesajı ( MMS ) olarak fotoğraf, video veya ses dosyaları gönderip alabilirsiniz. Sesli mesaj gönderme

 1. Mesajlar uygulamasını açın.
 2. Bir görüşmeyi açın veya görüşme başlatın.
 3. Mikrofon simgesini basılı tutun.
 4. Mesajınızı kaydedin.
 5. Gönder’e dokunun.

Vodafone MMS ücretli mi?

Vodafone, Avea, Turkcell ve e-posta adreslerine doğru yapacağınız MMS gönderimleri 92 Kr.(KDV ve ÖİV dahil), anlaşmalı yurtdışı operatör abonelerine doğru yapacağınız MMS gönderimleri ise 2,44 TL/ MMS (KDV ve ÖİV dahil) olarak ücretlendirilir.

SMS mesajın gittiğini nasıl anlarım?

İnternete bağlıyken bir metin mesajı gönder. Arkadaşın da sen onun mesajını okuduğunda benzer bir şey görecektir. Eğer Sohbet başlatın çubuğunun en üstünde “Sohbet mesajı ” ibaresi görürsen mesaj gönderdiğin veya mesajını alan kişinin sohbet özelliklerini etkinleştirdiğini anlarsın.

You might be interested:  Türk Dili Dergisi Nasıl Yazılır?(En iyi çözüm)

SMS grubu nasıl oluşturulur?

Android

 1. Ana sayfanızdaki Mesajlaşma simgesine dokunun.
 2. Ekranın sağ üst köşesindeki Daha Fazla simgesine dokunun.
 3. Yeni grup sohbeti’ne dokunun.
 4. Alıcılarınızın adını Alıcı: alanına yazın.
 5. Grup adı: (isteğe bağlı) alanına grup konuşması için bir ad girin.
 6. İleri’ye dokunun.

Vodafone MMS mesajı nasıl açılır?

Telefon ayarı seçeneğini de Vodafone TR MMS olarak seçin. *7000#’yi tuşlayarak MMS ayarı yapma:

 1. Telefonunuzun arama uygulamasını açın.
 2. Arama bölümünde *7000#’yi tuşlayın ve arama tuşuna basın.
 3. Daha sonra gelen yönergeleri sırasıyla takip edin. Cihazınıza uygun MMS ayarını yapabilmek için sizi yönlendirecektir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *