Türk Telekom Içerik Servisleri Nasıl Iptal Edilir?(Çözülmüş)

İptal etmek istediğiniz servise ait iptal keywordunu 9222’ye göndererek servis aboneliğinizi iptal edilebilirsiniz. Aboneliğin iptal edilmesi durumunda, ilgili dönem için ücret iadesi yapılmaz.

Türk Telekom 9222 Servisi nedir?

“(Politika servisine hoş geldiniz. Gündemdeki siyasi gelişmelerin tamamı 10 gün boyunca ücretsiz cebine gelecek. Abonelik tüm vergiler dahil aylık 21 TL’ye devam eder ve iptal etmedikçe aylık otomatik olarak yenilenir. İptal etmek için iptal politika yazıp 9222 ‘ye gönderebilirsiniz.

9222 içerik servis ücreti nedir?

Türk Telekom faturalı hat için tarafıma bildirim ve acık şekilde onay alınmadan 2021temmuz / 2021 ağustos / 2021 eylül ve 2021 ekim aylarına ait faturalarda ” içerik servis ücreti ” adı altında 9222 mobil içerik hizmeti olarak 6,10 TL, 9222 içerik haberleşme hizmeti olarak 3,75 TL ve 9222 içerik servi

Aboneliklerimi nasıl öğrenebilirim Turk Telekom?

Durumum Servisi ile haberden spora, müzikten oyuna servis aboneliklerinizi ücretsiz sorgulayın.

  1. Abonelerin mobil hatlarında tanımlı İçerik Servislerini tek seferde öğrenebileceği ve kullanımlarını kontrol altında tutabileceği servistir.
  2. DURUMUM yazıp 5555’e SMS atılarak ücretsiz yaralanılabilmektedir.

7066 icerik servisi nedir?

ArayanıBil Plus servisine daha avantajlı fiyatla 6 aylık abonelik gerçekleştirmek için PLUS yazıp 7066 ‘ya SMS gönderebilirsiniz. Arayanıbil Plus servisinde otomatik yenileme yapılmadan önce ve yenileme yapıldığında aboneler SMS ile bilgilendirilir.

You might be interested:  Türk Telekom Modem Nereye Iade Edilir?(En iyi çözüm)

9222 nedir nasıl iptal edilir?

Türk Telekom SIM Menü’de yer alan abonelikli servislerin iptal bilgileri abonelik başlangıç mesajlarında belirtilmiştir. İptal etmek istediğiniz servise ait iptal keywordunu 9222 ‘ye göndererek servis aboneliğinizi iptal edilebilirsiniz. Aboneliğin iptal edilmesi durumunda, ilgili dönem için ücret iadesi yapılmaz.

5555 ne demek?

SMS Metni: Degerli musterimiz internet erisiminizi acmak icin “INTERNET ONAY” yazıp 5555 ‘e ucretsiz gonderin.Erişiminiz acildiginda kullaniminiz tarifeniz uzerinden ucretlendirilecek,bu mesajı her fatura doneminizde internete girmek istediginizde 1 kere alacaksiniz.

9222 Caps paketi nedir?

Yaşamınıza neşe katacak komik ve zeka dolu capsler her gün cebinize gelecek. Abonelik aylık 18 TL’ye devam eder ve iptal etmedikçe otomatik yenilenir. İptal etmek için iptal caps yazıp 9222 ‘ye gönderebilirsiniz.

Mindfulness servis aboneliği nedir?

MIND yazıp 3480’e göndererek abone olabilirsiniz. Mindfulness Cepte, HTML5 platformu üzerinden www.mindfulnesscepte.com adresinde yayınlanan Mindful Academy markasının hazırlamış olduğu zihinsel egzersizler ve stressiz yaşam hakkında eğitici video içeriklerine sınırsız erişim hizmeti sunan bir servistir.

Vodafone servis ücreti nasıl iptal edilir?

Vodafone TV Servisi ‘ni iptal etmek için IPTAL PAKETADI yazıp 8800’a SMS gönderebilirsiniz.

Aboneliklerimi nasıl öğrenebilirim?

En altta bulunan “İşlem Merkezi” seçeneğine tıklayın. Açılan sayfada sol tarafta bulunan menüden “Hat Özetim”e tıklayarak aboneliklerinizi görünteleyebilirsiniz. Mevcut aboneliklerinizi hemen öğrenmek için tıklayın. Dilerseniz DURUMUM yazarak 2222’ye ücretsiz SMS göndererek de öğrenebilirsiniz.

Hattımı kendi üzerime nasıl alabilirim Türk Telekom?

Hat devir işlemi için başvurularınızı Türk Telekom İletişim Merkezleri’ne yapmanız gerekmektedir. Devir talebinde, devralan ve devreden olmak üzere her iki tarafın devir formunu doldurup imzalaması gerekmektedir.

Abone olmaktan nasıl çıkılır?

Google Play’de aboneliklerinizi yönetme

  1. Google Play uygulamasını açın.
  2. Sağ üst taraftaki profil simgesine dokunun.
  3. Ödemeler ve abonelikler. Abonelikler’e dokunun.
  4. İptal etmek istediğiniz aboneliği seçin.
  5. Aboneliği iptal et’e dokunun.
  6. Talimatları uygulayın.
You might be interested:  Ilk Türk Devletlerinde Göçebe Yaşam Tarzı Eğitim Anlayışını Nasıl Etkilemiştir?(Doğru cevap)

7066 nedir?

ArayanıBil Plus servisine abone olanlar hem hiçbir aramayı kaçırmıyor hem de anında 1 GB’lık internet paketi kazanıyor. ArayanıBil Plus servisine 6 aylık abone olarak Haftalık 1 GB internet paketi kazanabilirsiniz. Servise 6 aylık abonelik gerçekleştirmek için PLUS yazıp 7066 ‘ya SMS gönderebilirsiniz.

Telefon kapalıyken kim aramış?

KIM yazıp 2200’a göndererek, sizi kimin ne zaman kaç kez aradığını belirten Kim Aramış SMS’lerini almaya başlayabilirsiniz. Kim Aramış Servisi ile, telefonunuz kapalıyken veya ulaşılamaz durumdayken, sizi kim, kaç kez, ne zaman aradı bilgisi cebinize SMS’le gelir.

Turk Telekom Telefon kapalıyken kim aramış?

ArayanıBil servisini aşağıdaki yöntemlerle aktifleştirebilirsiniz. SMS ile: SMS’le ArayanıBil servisini ulaşılamayan durumlarda aktif etmek için “ACIK” yazıp 5555’e kısa mesaj olarak gönderebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *