Türk Telekom Hesap Birleştirme Ne Demek?(Çözünme)

Türk Telekom hesap birleştirme nasıl yapılır?

Hesap birleştirme işlemini nasıl yapabilirim? Uygulamaya ilk girişinizde karşınıza çıkan birleştirme teklifi ekranına T.C. Kimlik Numarası ile bilginizi doğrulayarak tüm Türk Telekom aboneliklerinizi tek çatı altında toplayıp, hesaplarınızı kolayca yönetebilirsiniz.

Teksifre Türk Telekom nedir?

TekŞifre, Türk Telekom internet hizmetlerini çeşitli platformlardan kullanırken sizi tanımamızı sağlayan şifre uygulamasıdır. 2) Türk Telekom internet müşterisi iseniz, abonelik işlemleri sırasında bildirdiğiniz cep telefonu hattınız üzerinden 6606’ya SMS atarak da TekŞifre hesabınızı oluşturabilirsiniz.

Türk Telekom tek çatı altında nedir?

Türk Telekom Grubu şirketleri bundan sonra artık tek bir marka altında toplanacak. Türk Telekom ‘un müşterileri, mobil, internet, ev telefonu ve TV hizmetlerine artık tek mağazadan, tek çağrı merkezinden ve tek internet sitesinden erişecek.

Aboneliklerimi nasıl görebilirim Türk Telekom?

Durumum Servisi ile haberden spora, müzikten oyuna servis aboneliklerinizi ücretsiz sorgulayın.

 1. Abonelerin mobil hatlarında tanımlı İçerik Servislerini tek seferde öğrenebileceği ve kullanımlarını kontrol altında tutabileceği servistir.
 2. DURUMUM yazıp 5555’e SMS atılarak ücretsiz yaralanılabilmektedir.

Türk Telekom Online işlemler tek çatı altında nedir?

Türk Telekom kullanıcıları artık farklı hizmetlere ait abonelik işlemlerini Online İşlemler uygulamasında tek bir hesap altında yönetiyor. Daha önce ayrı ayrı erişilen mobil, evde internet ve ev telefonu hesaplarına artık tek bir giriş ile ulaşabilen Türk Telekom müşterileri, tüm işlemlerini kolayca tamamlayabiliyor.

You might be interested:  Türk Malı Hangi Kanalda 2017?(Çözülmüş)

Türk Telekom soz 5555 nedir?

Tarifeden taahhütlü aylık ücret ile yararlanmak için Müşteri Hizmetleri veya SMS aracılığıyla taahhüt verilmesi gerekmektedir. SMS aracılığıyla taahhüt vermek için SOZ yazıp 5555 ‘e SMS gönderilmesi gerekmektedir. Tarifenize ek paketler satın alarak, aşım ücretlerinizi kontrol altına alabilirsiniz.

Tek Şifre Nasıl Alınır?

“ TekŞifre ” hesabınızı oluşturduğunuz cep telefonu numaranız ile TEKSIFRE (boşluk) T.C. Kimlik Numaranızı 6606’ya göndererek şifrenizi alabilirsiniz.

Türk Telekom bulutt nasıl kullanılır?

Türk Telekom Bulut ‘a www.turktelekombulut.com.tr linki üzerinden, Internet Explorer, Google Chrome, Safari ve Firefox tarayıcıları ile erişebilir ya da Google Play ve Apple Store üzerinden cihazınıza mobil uygulamayı indirerek kullanabilirsiniz.

Türk Telekom 9222 nedir?

Türk Telekom SIM Menü’de yer alan abonelikli servislerin iptal bilgileri abonelik başlangıç mesajlarında belirtilmiştir. İptal etmek istediğiniz servise ait iptal keywordunu 9222 ‘ye göndererek servis aboneliğinizi iptal edilebilirsiniz. Aboneliğin iptal edilmesi durumunda, ilgili dönem için ücret iadesi yapılmaz.

Paketsiz internet erişim onayı ne demek?

Paketsiz internet kullanım onayı, sadece mobil hatta ücretli bir internet faydası bulunmadığında yapacağınız ilk internet kullanımı için istenmektedir. Onay vermeseniz bile, hattınızı kullanmaya devam edebilirsiniz ancak bu durumda internet erişiminiz durdurulacaktır.

Türk Telekom ne kadar taahhüt kaldı?

Telefonun arama yerine *124# yazarak arama yaptıktan sonra gelen ekrana önce 9 rakamını yazıp gönder tuşuna basabilirsiniz. Ardından 3 ve daha sonra 2 tuşlarına basıp gönderdikten sonra taahhüt kalan süre ve cayma bedeli SMS olarak tarafınıza gelecektir.

Aboneliklerimi nasıl görebilirim?

En altta bulunan “İşlem Merkezi” seçeneğine tıklayın. Açılan sayfada sol tarafta bulunan menüden “Hat Özetim”e tıklayarak aboneliklerinizi görünteleyebilirsiniz. Mevcut aboneliklerinizi hemen öğrenmek için tıklayın. Dilerseniz DURUMUM yazarak 2222’ye ücretsiz SMS göndererek de öğrenebilirsiniz.

You might be interested:  Türk Kahvesinin Piştiğini Nasıl Anlarız?(Mükemmel cevap)

Ttnet aboneliğimi nasıl öğrenebilirim?

Evde İnternet hizmetinizde herhangi bir kesinti yaşanmaz. KALAN boşluk hizmet numaranızı yazıp 6606’ya SMS göndererek veya aşağıdaki kanallardan güncel kullanım miktarınızı öğrenebilirsiniz.

 1. Online İşlem Merkezi.
 2. Mobil Online İşlem Merkezi.
 3. 444 1 444 – Türk Telekom Müşteri Hizmetleri.
 4. Türk Telekom Ofis ve Mağazaları

Abone olmaktan nasıl çıkılır?

Google Play’de aboneliklerinizi yönetme

 1. Google Play uygulamasını açın.
 2. Sağ üst taraftaki profil simgesine dokunun.
 3. Ödemeler ve abonelikler. Abonelikler’e dokunun.
 4. İptal etmek istediğiniz aboneliği seçin.
 5. Aboneliği iptal et’e dokunun.
 6. Talimatları uygulayın.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *