Türk Telekom Hat Fiyatı Ne Kadar?(Mükemmel cevap)

Türk Telekom yeni hat kaç para?

Türk Telekom ‘dan faturasız hat almak isteyenler en az 90 TL en fazla 100 TL olmak üzere ücret ödeyerek hat sahibi olabiliyorlar. Ödediğiniz kısmın 5 TL’si hattınıza bakiye olarak ekleniyor. Yeni faturasız hatlarda 120 TL ödeme için 20 TL hattınıza bakiye olarak yansıtılıyor.

Turk Telekom SIM kart kac tl?

Türk Telekom: En az 95 TL | En fazla 100 TL.

Öğrenci hatları ne kadar?

MobilÖğrenci Tarifesi’nde olmayan faturasız müşteriler aboneleri, MO yazıp 5555’e kısa mesaj göndererek MobilÖğrenci Tarifesi’ne ücretsiz olarak geçebilirler. MobilÖğrenci Tarifesi’nde olmayan müşterilerden, MobilÖğrenci Tarifesi’ne geçişlerde, müşteri faturalı hat sahibi ise KDV ve ÖİV dahil 30 TL alınır.

Türk Telekom yeni hat nasıl alınır?

Numaranızı Türk Telekom ‘a taşımak ve yeni hat başvurusu için yukarıdaki formu doldurabilir veya MOBIL yazıp 6606’ya SMS gönderebilirsiniz. Siz de hemen numara​nızı Türk Telekom ‘a taşıyarak ya da yeni hat talebinde bulunarak Türk Telekom ‘un faturalı ve faturasız tarife, paket ve kampanyalarından yararlanabilirsiniz.

Yeni SIM kart kaç TL?

Tavsiye edilen SIM kart değişikliği fiyatı 37,80 TL ‘dir.

You might be interested:  Türk Metal Sendikası Hangi Partiye Yakın?

Türk Telekom 20 GB 20 TL nasil yapilir?

Paket Bilgisi. ​Doyasıya 20 GB paketi, ayda sadece 72 TL ‘ye 20 GB cepten internet, her yöne 200 DK ve 200 SMS ile Türk Telekom ‘da! DOYASIYA 20GB yazıp 5555’e SMS gönderin, Doyasıya 20 GB Paketi’niz cebinize gelsin!

Bim sim kartı ne kadar?

BIMcell’li olmak istiyorsanız, faturasız hat yani SIM kart için ödeyeceğiniz tutar 65 TL olarak belirlenmiş. Diğer operatörlerde bu tutar 75-85 TL arası değişiyor, dolayısıyla BİMcell bu konuda da diğer makro operatörlere göre gayet uygun fiyata sahip. Faturalı seçeneklerde ise SIM kart ücretsiz veriliyor.

Hazır kart ne kadar?

Hazır Kart 800 SMS paket ücreti tüm vergiler dahil 15 TL’dir.

Türk Telekom SIM kart değiştirme ücretli mi?

4.5G uyumlu sim kart değişikliği için ne yapmalıyım? Eğer cihazınız 4.5G uyumluysa, sim kartınızı Türk Telekom Mağazalarından ücretsiz değiştirebilirsiniz.

Mobil Öğrenci tarifesi ne uygun paketler?

Tarifenin Alabileceği Paketler

  • Kademeli SMS Paketi Paketi. 2,00 TL/Ay.
  • Sosyal Mini Paketi Paketi. 4,00 TL/Ay.
  • SINIRSIZ Sosyal Paket Paketi. 6,00 TL/Ay.
  • Sınırsız Sosyal Paket Paketi. 6,00 TL/Ay.
  • 100 MMS Paketi. 6,90 TL/Ay.
  • Her Yöne 250 SMS Paketi. 8,00 TL/Ay.
  • Bal100 Paketi. 9,00 TL/Ay.
  • HerYöne 500 SMS Paketi. 9,00 TL/Ay.

17 yaşında Hat Alınır mı?

Turkcell’li Olmak Yaşım 18’den küçük, nasıl hat alabilirim? Yeni hat alırken gereken tüm evraklarla birlikte; adınıza faturalı hat almak istiyorsanız noterden alınmış muvafakatname, anne veya babanızın kimliği ile beraber başvurmanız gerekmektedir.

Yeni hat alırken ne gerekli?

Teslimat sırasında yanınızda kimlik belgenizi ve son 2 aya ait herhangi bir adres gösterir belgeyi (fatura, ikametgah belgesi vs.) hazır bulundurmanız gerekmektedir.

You might be interested:  Türk Hava Kurumu Üniversitesi Nasıl?(Çözünme)

Türk Telekom hat devir ücreti ne kadar?

Hat devir işlemi için başvurularınızı firma yetkilinizin Türk Telekom İletişim Merkezleri’ne yapması gerekmektedir. Hattımın numarasını nasıl değiştirebilirim? Numara değişikliği işleminin ücreti KDV ve ÖİV dahil 24,50 TL’dir.

Türk Telekom yeni hat alınca ne zaman açılır?

Türk Telekom ‘da hattınızın açılma işlemleri 24 saat içinde tamamlanır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *