Türk Telekom Hangi Ülkelerde Var?(Çözüm bulundu)

Türk Telekom yurt dışında çeker mi?

Tarifen Yurt dışında Servisi ile günlük 39,78 TL’ye yurt içi tarifenizdeki her yöne dakika, mesaj ve internetinizi yurt dışında özgürce kullanabilirsiniz. 11 Şubat 2021 tarihi itibarıyla “Tarifen Yurt Dışında Servisinin ‘nin ücreti KDV ve ÖİV dahil 39,78 TL olarak güncellenmiştir.

Türk Telekom yurtdışı arama kaç TL?

10 Şubat 2021 tarihi itibarıyla, faturalı mobil hat ile Türkiye’den Avrupa bölgesi yönüne sabit hatlara yapılan aramalar 1,84 TL /DK, mobil hatta yapılan aramalar 4,08 TL /DK; Rusya ve Bağımsız Devletler Topluluğu ve Kuzey Amerika bölgesi yönüne sabit hatlara yapılan aramalar 2,41 TL /DK, mobil hatta yapılan aramalar 4,59

Yurt dışında hattımı nasıl kullanırım Türk Telekom?

Hattınızı yurt dışı kullanımına açmak için

  1. AC yazıp 5555’e ücretsiz SMS göndererek.
  2. *150# yazıp arama tuşuna basarak.
  3. Türk Telekom Müşteri Hizmetleri’ni arayarak (444 1 444)
  4. Türk Telekom Mobil Online İşlemler uygulamasından.

Türk Telekom yurtdışı paketi nasıl alınır?

YURTDISI RAHAT yazıp 5555 ‘e gönderin. Yurtiçinden 5555’e gönderilen kayıt SMS’leri ücretsizdir. 444 1 500 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri’ni arayın. Türk Telekom mağazalarına gelin.

You might be interested:  Kuveyt Türk Marmaris Şubesi Nerede?(Çözünme)

Türk Telekom hattımı yurt dışına nasıl kapatabilirim?

Yurt dışında paketsiz internet kullanımınızın hiçbir zaman durdurulmasını istemiyorsanız IPTAL Yurt Disi FUS yazıp 5555’e gönderebilirsiniz.

Türk Telekom Almanyada çeker mi?

14 Ağustos 2018 itibarıyla geçerli tarifelerde bulunup mobil hattı yurt dışı kullanıma açık olan tüm müşterilerimiz, yurt dışında 80 ülkede Tarifen Yurtdışında Servisi’nden hiçbir işlem yapmadan faydalanabilecektir.

Türkiyeden Kıbrıs’ı aramak dakikası ne kadar?

18 Haziran 2019 tarihi itibarıyla, faturalı mobil hat ile Türkiye’den Avrupa bölgesi yönüne sabit hatlara yapılan aramalar 1,8TL/DK, mobil hatta yapılan aramalar 4TL/DK; Rusya ve Bağımsız Devletler Topluluğu ve Kuzey Amerika bölgesi yönüne sabit hatlara yapılan aramalar 2,36TL/DK, mobil hatta yapılan aramalar 4,5TL/DK;

WhatsApp’dan yurtdışı arama ücretli mi?

ÜCRETSİZ YURT DIŞI ARAMASI Kullanıcılar artık neredeyse tüm şehir meydanlarında bulunan ücretsiz Wi-Fi’lere bağlanarak WhatsApp üzerinden tamamen ücretsiz bir şekilde yurt dışı araması yapma imkanı buluyor.

Alo Dünya 30 dk hangi ülkeler var?

Afganistan yönüne arama yapmak isteyen müşterilerimiz Alo Afganistan 30 DK Paketi’ni alabilirler. 13.10.2021 tarihi itibarıyla paket kapsamındaki ülkelerden Irak, İran, Gürcistan, Birleşik Arap Emirlikleri, Yemen, Lübnan, Mısır ve Katar çıkarılmıştır.

Telefonumu yurt dışında nasıl kullanabilirim?

– Yurt dışına çıkmadan önce mutlaka kullandığınız telefon hattı operatörünün iletişim merkezlerini ziyaret edin ya da çağrı merkezine ulaşarak hattınızın uluslararası dolaşıma açılması için izin verin. Ayrıca telefonunuzun arama ekranına *121# ya da *150# tuşlayarak da hattınızı yurt dışı kullanımına açabilirsiniz.

Telefon yurt dışı aramalarına nasıl açılır?

Hattınızı ULUS AC yazıp 7000’e kısa mesaj göndererek uluslararası aramalara açabilirsiniz. Hattınızı Yurtdısı Aramalarına Kapama: Hattınızı uluslararası aramalara kapatmak içinse ULUS KAPAT yazıp 7000’e gönderebilirsiniz.

Türk Telekom Tarifen yurt dışında hangi ülkelerde geçerli?

*13.02.2018 tarihi itibarıyla Azerbaycan ülkesi servisin geçerli olduğu ülkeler arasına eklenmiştir. *14.08.2018 tarihi itibarıyla Uruguay, Kongo Cumhuriyeti, Meksika, El Salvador, Antigua&Barbuda, Montserrat, Kazakistan ve Mısır ülkeleri servisin geçerli olduğu ülkeler arasına eklenmiştir.

You might be interested:  Doğu Roma Imparatorluğu Hangi Türk Devletiyle Çağdaş Olmamıştır?

Hattımın yurtdışına açık olup olmadığını nasıl öğrenebilirim?

Hattınızın yurt dışını aramaya açık olduğunu kontrol etmek için YURTDISI ARAMA yazıp 2222’ye ücretsiz SMS gönderebilirsiniz.

* 151 nedir?

Hattınızı yurtdışı kullanımına açma servisimizdir. *151 # yurtdışında geçerli paket satın alma servisimiz, üstelik *151 # yurtdışındayken de ücretsiz. Gizli numaralardan gelen aramaları engelleme servisimizdir.

Kıbrıs yurt dışı sayılır mı?

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti pasaportu, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti vatandaşlarına ülke dışına seyahat yapmaları için verilen belgedir. Pasaport ile sadece 7 ülke ziyaret edilebilmektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *