Türk Telekom Hangi Takımın Sponsoru?(EN iyi 5 ipucu)

Türk Telekom hangi takıma sponsor?

Galatasaray’ın isim sponsorluğu yaptığı Türk Telekom ile anlaşması 2020-2021 sezonu itibarıyla sona erdi.

Türk Telekom stadının adı ne olacak?

Anlaşma kapsamında $80.000.000 karşılığında, stadyumun adı “Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Stadyumu” oldu.

Türk Telekom Arena kim yaptı?

Spor Servisi / Ali Naci KÜÇÜK – Galatasaray’ın mabedi Ali Sami Yen Spor Kompleksi’nin kapılarını açtığı ilk günden yana stada ismini veren Türk Telekom ile 10 yıldır devam eden iş birliği sona erdi. 2 dev marka arasındaki anlaşmanın eylül ayı sonunda tamamlanmasının ardından bir devir kapanırken dün sabah saatlerinde

Galatasaray yeni stad sponsoru kim?

Galatasaray, Ali Sami Yen Stadyumu ‘na sponsor olan firmayı açıkladı. Sarı-Kırmızılılar, NEF ile anlaşmaya varırken, 10 sezon için 725 milyon TL’lik sözleşmeye imza attı. Galatasaray, Türk Telekom ile biten stat isim sponsorluğu anlaşmasının ardından NEF ile anlaştığını duyurdu.

Sixt Galatasaray kaç para?

Galatasaray Kulübü, forma göğüs ve sırt sponsorluğu için araç kiralama firması SIXT ile yeni bir anlaşma sağlandığını duyurdu. Yıllık 29 milyon lira olan mevcut anlaşma, 50 milyon lira bedelle 2+3 yıllığına yenilendi. Sarı-kırmızılı kulüp, stat isim hakkı anlaşmasının ise ekim ayında imzalanacağını duyurdu.

Galatasaray Stadı adı ne olacak?

Galatasaray ‘ın stadının yeni adı “Ali Sami Yen Spor Kompleksi NEF Stadyumu” oldu. Galatasaray Başkanı Burak Elmas ve NEF Yönetim Kurulu Başkanı Erden Timur sponsorluk anlaşması imza töreninde resmi imzaları attı. Sarı-Kırmızılı kulüp bu anlaşma sürdüğü taktirde 10 yıl içinde 725.000.000 TL + KDV gelir elde edecek.

You might be interested:  Bir Fincan Türk Kahvesine Ne Kadar Kahve Konur?(Soru)

Galatasaray’ın stadının yeni adı ne olacak?

Galatasaray ‘ ın stadının yeni ismi resmen belli oldu. Başkan Burak Elmas ve Nef Yönetim Kurulu Başkanı Erden Timur’un katıldığı imza töreninde stadın yeni ismi, Ali Sami Yen Spor Kompleksi Nef Stadyumu olarak belirlendi.

Galatasaray yeni stad ismi ne olacak?

Kulübümüz ve Nef, Türk spor tarihinin en yüksek bütçeli stadyum isim sponsorluğu anlaşmasına imza attı. Yeni adıyla Ali Sami Yen Spor Kompleksi Nef Stadyumu’nda gerçekleşen anlaşmanın basın lansmanı, Başkanımız Burak Elmas ve Nef Yönetim Kurulu Başkanı Erden Timur’un katılımıyla gerçekleştirildi.

Türk Telekom Arena Stadı kime ait?

Bütün stadyumlar Gençlik Spor Genel Müdürlüğü’ne ait. Sadece “üst kullanım” hakları belli bir bedel karşılığında ya 10 yıllık ya da 49 yıllık sözleşmelerle kiralanıyor.

Türk Telekom Arenada Galatasarayı ilk kim yendi?

Ligde kötü günler yaşayan Galatasaray, ligin ikinci yarısından itibaren maçlarını oynamaya başladığı yeni stadı Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena ‘da ilk mağlubiyetini Fenerbahçe’den aldı.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *