Türk Telekom Eşsiz 2 Gb Nasıl Yapılır?(En iyi çözüm)

Türk Telekom mevcut mobil müşteriler; 2GB EK yazıp 5555’e göndererek, mevcut paket ve tarife fiyatına ek sadece 7 TL ödeyerek paket/tarifelerine 2GB internet daha ekleyebileceklerdir.

Türk Telekom eşsiz 2 GB nasıl iptal edilir?

Eşsiz 1GB Paketini iptal etmek için IPTAL ESSIZ 1GB, Eşsiz 2GB Paketini iptal etmek için IPTAL ESSIZ 2GB, Eşsiz 3GB Paketini iptal etmek için IPTAL ESSIZ 3GB, Eşsiz 5GB Paketini iptal etmek için IPTAL ESSIZ 5GB yazıp 5101’e ücretsiz kısa mesaj gönderebilirsiniz; iptal etmediğiniz sürece paketiniz fatura kesiminde

Türk Telekom ekstra 2 GB nasıl yapılır?

Paket Bilgisi 4.5G hızında ek 2GB cepten internet 12 ay pakette kalma sözünüze ayda sadece 11TL! 2GB EK yazıp 5555’e gönderin.

Türk Telekom 2 GB internet kaç TL?

Paket Bilgisi Şimdi herşey dahil paket kullananlara 2 GB Ek İnternet Paketi sadece 23 TL! Eğer herşey dahil paket kullanıyorsanız ve ek internet ihtiyacınız varsa hemen EK2GB yazıp 5555’e SMS gönderin size özel bu fırsattan faydalanın!

Türk Telekom 2 GB ek internet nasıl iptal edilir?

Bu servis internet kullanımları için 2 saat öncesinin bilgilerini içerir. Paketinizi iptal etmek için IPTAL NET 2GB yazıp 5555’e ücretsiz kısa mesaj gönderebilirsiniz; iptal etmediğiniz sürece paketiniz fatura kesiminde otomatik yenilenecektir.

You might be interested:  10 Euro Cent Türk Parasıyla Ne Kadar?(Soru)

2 GB ek internet paketleri nasıl iptal edilir?

Kayıt işleminin başarısız olması durumunda da SMS ile bilgilendirme yapılacaktır. Paketin yenilenmesini iptal etmek isteyen müşteriler IPTAL 2GB EKSTRA yazıp 5555’e SMS göndererek veya müşteri hizmetleri aracılığıyla iptal işlemini gerçekleştirebileceklerdir.

Eşsiz 2GB nasıl alınır?

2GB EK yazıp 5555’e gönderin.

  1. Müşterilerimiz; Faturalı Ekstra 2GB İnternet Paketi’ne 12 fatura dönemi pakette kalma sözü vererek kayıt olabilirler.
  2. Pakete kaydolan müşterilerin, paket taahhüdünün bozulmaması için 12 fatura dönemi boyunca pakette kalması gerekmektedir.

Turk Telekom Ek internet nasil alinir?

Aylık 1 GB Ek İnternet Paketi için KALAN AYLIK EK 1GB yazıp 5555’e gönderebilirsiniz. Aylık 2 GB Ek İnternet Paketi için KALAN EK2GB yazıp 5555’e gönderebilirsiniz. Aylık 4 GB Ek İnternet Paketi için KALAN EK4GB yazıp 5555’e gönderebilirsiniz.

Ekstra internet paketi ne demek?

Ek paket nedir? Mevcut tarifenizdeki kullanım haklarına ek olarak satın alabileceğiniz ya da hediye olarak hattınıza tanımlanabilen dakika, SMS ya da internet kullanım haklarıdır.

Turkcell 2 GB internet paketi nasıl yapılır?

​1 hafta boyunca geçerli olan 2 GB İnternet Paketi ‘ni internet paketinize ek olarak alın, internet keyfini dilediğinizce yaşayın.

  1. 2 GB İnternet Paketinden kurumsal faturalı ses hattı sahibi aboneler faydalanabilir.
  2. Satın almak için CEPTEN 1HAFTALIK 2GByazıp 2200’a sms gönderebilirsiniz.
  3. Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

Türk Telekom 1 gb internet ne kadar?

Paket Bilgisi Aylık 1GB Cepten İnternet Paketi ayda sadece 22 TL! AYLIK 1GB yazıp 5555e gönderin.

Türk Telekom 1GB internet ne kadar?

Ek 1 GB Cepten İnternet Paketi ile 30 gün boyunca geçerli 1 GB Cepten İnternet, sadece 5 TL!

Türk Telekom Ekstra internet nasıl iptal edilir?

Paketinizi iptal etmek için IPTAL EKSTRA 5GB yazıp 5555’e ücretsiz kısa mesaj gönderebilir ya da müşteri hizmetleri üzerinden iptal edebilirsiniz; iptal etmediğiniz durumda paket her fatura dönemi otomatik olarak yenilenir.

You might be interested:  Türk Telekom Hesap Birleştirme Nasıl Yapılır?(Mükemmel cevap)

Turktelekom paket iptali nasil yapilir?

Türk Telekom paket iptali işte bu kadar kolay. SMS ile problemi çözmek istiyorsanız, “ IPTAL ” yazdıktan sonra paket ismini de yanına ekleyerek “5555” e mesaj atabilirsiniz. Türk Telekom abonesi iseniz ve paketlerinizi iptal ettirmek istiyorsanız yukarıda yazan tüm işlemleri uygulayabilirsiniz.

Türk Telekom gece 3 GB 1 tl nasıl yapılır?

GECENET yazıp 4545 e gönderin. Kampanya 31.12.2018 tarihine kadar geçerlidir. Selfy üyesi olan faturalı müşteriler kampanyanın geçerli olduğu tarih aralığında GECENET yazıp, Selfy üyesi olmayan müşteriler GECENET TCKN yazıp 4545’e göndererek kayıt olabilirler.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *