Türk Telekom Egm Tarifesine Nasıl Geçilir?(Soru)

Emniyet 5GB tarifesine geçmek için; EMNİYET 5GB, Emniyet 10GB tarifesine geçmek için; EMNİYET 10GB, Emniyet 15GB tarifesine geçmek için; EMNİYET 15GB, Emniyet 20GB tarifesine geçmek için; EMNİYET 20GB, yazıp 5555’e göndererek tarife değişikliği yapabilirler.

EGM tarifesinden kimler yararlanabilir?

Emniyet Genel Müdürlüğü çalışanlarının ve referans oldukları yakınlarının faydalanabileceği tarife, paket ve cihaz kampanyalarından kimliğini ve statüsünü belgelemek kaydıyla EGM kadrosunda çalışan veya emekli olmuş personel, Polis Akademisi, Polis Koleji ve Polis Meslek Yüksek Okulu öğrencileri de faydalanabilmektedir

Türk Telekom EGM ne demek?

Tarife Bilgisi Emniyet Genel Müdürlüğü çalışanlarına hem iş arkadaşlarıyla hem de sevdikleriyle çok daha avantajlı fiyatlarla konuşmalarına imkan veren “Emniyet Genel Müdürlüğü Kamu Tarifeleri”! EGM 2 GB Tarifesi için tıklayın. EGM 7 GB Tarifesi için tıklayın. EGM 12 GB Tarifesi için tıklayın.

EGM 2 GB taahhüt yenileme nasıl yapılır?

Tarifeden taahhütlü aylık ücret ile yararlanmak için Müşteri Hizmetleri veya SMS aracılığıyla taahhüt verilmesi gerekmektedir. SMS aracılığıyla taahhüt vermek için SOZ yazıp 5555’e SMS gönderilmesi gerekmektedir.

7 GB kaç TL?

Faturasız Müşteriler BOLHIZLI7GB yazıp 5555’e SMS gönderin. Bol ve Hızlı 7GB Paketi’nin fiyatı, son 30 gün içinde yeni hat alarak veya numara taşıyarak gelen müşteriler ve mevcut müşteriler için aylık 46 TL ‘dir.

EGM 20 GB Tarifesi Taahhüt nasıl yapılır?

Tarifeden taahhütlü aylık ücret ile yararlanmak için Müşteri Hizmetleri veya SMS aracılığıyla taahhüt verilmesi gerekmektedir. SMS aracılığıyla taahhüt vermek için SOZ yazıp 5555’e ücretsiz SMS gönderilmesi gerekmektedir. 5555’e SMS göndererek taahhüt veren Abonelerin gönderdikleri taahhüt onay SMS’leri ücretsizdir.

You might be interested:  Ingiltere'de Hangi Türk Bankaları Var?

Turktelekom tarife değişikliği nasıl yapılır?

Tarife değişikliği için kullanabileceğiniz kanallar:

  1. 444 5 444’ten Türk Telekom Müşteri Hizmetleri.
  2. Türk Telekom Mağazaları
  3. SMS ile kısa kod gönderimi.
  4. Online İşlem Merkezi’nde Tarife ve Taahhüt İşlemleri.

Kamu çalışanları en fazla kaç hat alabilir?

Tarifedeki bir müşteri, tarifeden yararlandırmak için en fazla 3 kişiye referans olabilir ve kendi adına 7 hat alma hakkı vardır.

Soz 5555 ne demek?

Tarifeden taahhütlü aylık ücret ile yararlanmak için Müşteri Hizmetleri veya SMS aracılığıyla taahhüt verilmesi gerekmektedir. SMS aracılığıyla taahhüt vermek için SOZ yazıp 5555 ‘e SMS gönderilmesi gerekmektedir. Tarifenize ek paketler satın alarak, aşım ücretlerinizi kontrol altına alabilirsiniz.

EGM 15 GB nasıl geçilir?

Numara taşıma, yeni hat tesisi ve Türk Telekom mobil faturasız tarifelerinden geçiş yoluyla tarifelere kayıt olmak isteyen müşterilerimizin Türk Telekom Grup Mağazaları’na giderek nüfus cüzdanı, Emniyet Genel Müdürlüğü görev/öğrenci/emekli belgesi fotokopisi ibraz etmeleri ve geçiş formu doldurmaları gerekmektedir.

EGM grup içi 5400 nedir?

Tarife kapsamında sunulan grup içi 5400 dakika, yurt içi olmak şartıyla Emniyet Genel Müdürlüğü Protokol Tarifeleri (Emniyet Genel Müdürlüğü VPN1, Emniyet Genel Müdürlüğü VPN2, EGM Kamu Mini, EGM Kamu Midi, EGM Kamu Maksi, EGM Kamu Mega, Kamu Mini, Kamu Midi, Kamu Maksi, Kamu Mega Tarifeleri, EGM 2 GB, EGM 7 GB, EGM 12

Türk Telekom Referans kodu nedir?

Faturalı bireysel hattı olan abonelerimiz için; Referans göstermek istediğiniz TT Mobil kamu hattı sahibinin cep telefonu numarasını 10 haneli olarak 6008’e SMS ile gönderin. Örnek: 555 *** *** *** –> 6008. Talebiniz, tarafımızdan kısa mesaj ile referans gösterilen kişiye bildirilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *