Türk Telekom E Fatura Nasıl Görüntülenir?(Çözünme)

www.efatura.ttnet.com.tr adresinde abonelik bilgilerinizi girerek, son dönem faturalarınızın yanısıra geçmiş 5 aylık faturalarınızı da görüntüleyebilirsiniz.

Türk Telekom Mobil fatura dökümü nasıl alınır?

Türk Telekom Dokümanı Müşteri Hizmetleri Aracılığıyla Nasıl Alınır?

  1. 444 1 444 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak mobil, sabit internet, ev telefonu ve Tivibu hizmetlerinden size uygun olanı seçin.
  2. 10 haneli hizmet numaranızı, T.C.
  3. Müşteri temsilcisine ayrıntılı fatura dökümü talep ettiğinizi iletin.

Türk Telekom fatura nasıl alınır?

GUNCEL servisi ile, mobil hattınıza ait en güncel fatura bilginizi kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Cep telefonunuzun mesajlar bölümüne girip “GUNCEL” yazarak 5555’e gönderin ya da *100#’yi tuşlayın.

E-fatura nedir Turk Telekom?

E – fatura hizmeti, faturaların e -posta adresine gönderilmesine imkan sunar. Faturaların kağıtlara basılmak yerine e – fatura ile mail adresine gönderilmesi, yüz binlerce ağacın korunmasını sağlar.

Türk Telekom Mobil e-fatura ücretli mi?

Fatura takibinizi kolaylaştırmak ve doğayı korumak için ücretsiz e – fatura hizmetimizden faydalanabilirsiniz! Erişiminizle ilgili detaylar, kota ve ücret ayrıntıları, kısacası Türk Telekom evde internet hizmetiyle ilgili her şeyi doğa dostu E – Fatura ‘larınızda bulabilirsiniz.

You might be interested:  Divriği Ulu Cami Hangi Türk Beyliği Zamanında Yapıldı?(Çözülmüş)

Türk Telekom basılı faturadan SMS faturaya geçmek ne demek?

Sms fatura servisi, kişilere ait olan faturaların cep telefonlarına mesaj yoluyla geldiği bir servistir. Gsm firmalarının sağladığı bu kolaylık sayesinde merak ettiğiniz fatura bilgileri anında telefonunuza gelmektedir. Gelen bilgileri kontrol ederek faturanıza ait detayları görebilirsiniz.

Telefon konuşma geçmişi nasıl öğrenilir?

Çağrı geçmişini görüntüleme

  1. Telefon uygulamasını açın.
  2. Son Kişiler’e. dokunun.
  3. Listenizdeki her çağrının yanında, aşağıdaki simgelerden birini veya birkaçını görürsünüz: Cevapsız çağrılar (kırmızı) Cevapladığınız çağrılar (mavi) Giden çağrılar (yeşil)

Ayrıntılı fatura nasıl alınır?

Düzenli ayrıntılı fatura talimatı 444 1 444 Türk Telekom müşteri hizmetleri Türk Telekom İnternet Online İşlemler ile Türk Telekom ofis ve mağazalarından alınabilmektedir.

Turkcell hattım faturalı mı faturasız mı nasıl anlarım?

Dilerseniz DURUMUM yazarak 2222’ye ücretsiz SMS göndererek de öğrenebilirsiniz.

Türk Telekom 9333 ne yazılır?

3. 9333 ile bakiye sorgulamak için: 9333 ‘ü arayarak ya da TL yazıp 9333 ‘e mesaj göndererek hattınızdaki bakiyeyi öğrenebilirsiniz. 4. *123# ile bakiye sorgulamak için: *123#’yi arayarak telefonunuzun ekranında mevcut TL miktarınızı görebilirsiniz.

E fatura ücretli mi?

Bir fatura için ücret mi ödeyeceğim diyorsanız hayır ödemeyeceksiniz. Gib Portal Üzerinden ücretsiz kesebilirsiniz.

E fatura abonesi nasıl olunur?

e – Fatura Başvuru Nasıl Yapılır?

  1. e -Faturaya geçiş yapabilmek için;
  2. Mükellef Bilgileri.
  3. Şirket Sorumlu Bilgileri.
  4. e – Fatura sorgulama işlemi, https://portal. efatura.gov.tr/efaturabasvuru/Sorgula.jsp adresinden mükellefin vergi kimlik numarası ya da TC kimlik numarasını girerek yapabilirsiniz.

Türk Telekom direk müşteri hizmetlerine nasıl bağlanılır?

444 1 444 numaralı müşteri hizmetlerinden Türk Telekom ile ilgili her konuda bilgi alabilir, bazı hizmetlerimiz için ön başvuruda bulunabilirsiniz.

Türk Telekom SMS fatura ücretli mi?

Fatura Bilgisi servisi ile, Türk Telekom mobil hattınıza ait fatura bilgilerinizi kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Bu servisten alınan her bilgi mesajı 1,52 TL olarak ücretlendirilir.

You might be interested:  Türk Ordusu Izmir'e Ne Zaman Girdi?(Mükemmel cevap)

Sil Süpürde SMS fatura ücretli mi?

Ek olarak; Sil Süpür Kampanyalarından faydalanmak isteyen tüm bireysel faturalı müşterilerimizin, SMS fatura veya e- fatura hizmetinden de faydalanması gerekmektedir. NOT: SMS Fatura servisi ücretsizdir.

E fatura iptali nasıl olur Türk Telekom?

İptal etmek için IPTAL E FATURA 1 GB yazıp 3008′ e ücretsiz kısa mesaj gönderebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *