Türk Telekom Duran Tarife Nasıl Yapılır?(Soru)

Türk Telekom aşım durdurma nasıl yapılır?

1 Aralık 2017 tarihi itibarıyla, kullanım miktarının %80 ve %100 sınırına ulaşılması durumunda yapılacak bilgilendirmeleri almak istemeyen bireysel müşterilerimiz IPTAL KMSH yazıp 5555’e gönderebilir veya Müşteri Hizmetlerinden, Mobil Online İşlemler Merkezinden işleminizi gerçekleştirebilir.

Duran tarife nasıl yapılır?

Vodafone’lular DURAN yazıp 7000’e mesaj atarak Duran Tarifelerin sağladığı hesabını bilme özgürlüğünden faydalanabiliyor. Ayrıca müşteri hizmetleri ve online işlem gibi kanallarla ya da Vodafone Cep Merkezlerini ziyaret ederek Duran Tarife ‘ye geçmek mümkün oluyor.

Türk Telekom’da duran tarife var mı?

Özel Duran tarifeler bittiğinde duran internet özelliğine sahiptir ve ek ücret yasıtılmamaktadır. 01.02.2021 tarihi itibarıyla tarifeye kaydolacak müşterilerden son 90 gün içerisinde Şirketimizce sunulmakta olan faturalı/faturasız bir tarifeden ya da Kontrolü S.E.Ç. Güncel kademeli internet ücretleri için tıklayınız.

Türk Telekom durma özelliği ne kadar?

İnternette Fatura Sürprizi Yok! Garanti paketi ile ayda 5 TL’ye internetiniz bittiğinde ek kampanya/paketiniz yoksa internet erişiminiz durur ve ek ücretlendirme yapılmaz. Üstelik ilk 3 fatura dönemi boyunca ücretsiz! GARANTILE yazıp 5555e gönderin. Paket ücreti KDV, ÖİV dahil aylık 5 TL’dir.

Turkcell paket aşımı nasıl kapatılır?

2222’ye IPTAL HAFTALIK 1GB yazıp paketinizi iptal edebilirsiniz.

You might be interested:  Eft Ne Zaman Hesaba Geçer Kuveyt Türk?(EN iyi 5 ipucu)

Vodafone fatura aşım durdurma nasıl yapılır?

İnternet Aşım Paketi IPTAL INTERNET ASIM yazıp 7000’e SMS gönderilerek, Konuşma Aşım Paketi IPTAL KONUSMA ASIM yazıp 7000’e SMS gönderilerek, SMS Aşım Paketi IPTAL SMS ASIM yazıp 7000’e SMS gönderilerek iptal edilebilir. Aynı zamanda paketler müşteri hizmetleri kanalından da iptal edilebilir.

Vodafone limitinde durma nasıl yapılır?

Vodafone ‘lular DURAN yazıp 7000’e mesaj atarak Duran Tarifelerin sağladığı hesabını bilme özgürlüğünden faydalanabiliyor. Ayrıca müşteri hizmetleri ve online işlem gibi kanallarla ya da Vodafone Cep Merkezlerini ziyaret ederek Duran Tarife’ye geçmek mümkün oluyor.

Vodafone Akıllı Durma özelliği nedir?

Abonelerin faturalarını kontrol atında tutabilmeleri için limitine geldiğinde fatura durduran ‘ Akıllı Durma Özelliği ‘ ise fatura aşımından yakınanlar için ideal çözüm olarak öne çıkıyor. Akıl Küpü Tarifeler için geçerli olan ‘ Akıllı Durma Özelliği ‘ ile aboneler istemedikçe faturalarını 1 kuruş bile aşmıyor.

Limitinde durma nedir?

İşte Destek Limitinde durma özelliği ile faturanızın kontrolü sizde! Paket bitiminden sonra veya pakete dahil olmayan kullanım yapmak istenildiğinde, faturaya ek ücret yansımaması için limitinde durma seçeneği devreye girer; kullanımı kısıtlayarak durdurur ve sizi bilgilendirir.

Türk Telekom aşmayan ne demek?

Tarifeler kapsamında sunulan internet, dakika ve SMS kullanım hakkı tükendiğinde, hatta tanımlı başka internet,dakika veya SMS hakkı yok ise kullanım fatura dönemi sonuna kadar durdurulur ve ek ücretlendirme yapılmaz.

Aşmayan 10 GB kaç TL?

Paket Bilgisi Aylık 10GB Cepten İnternet Paketi ayda sadece 45,90 TL! ASMAYAN A10GB yazıp 5555’e gönderin. Paket ücreti KDV ve ÖİV dahil 45,90TL’dir. Paket kapsamında, her fatura döneminde 10 GB yurt içi internet kullanım hakkı ile cebinizden internete bağlanabilirsiniz.

You might be interested:  500 Dolar Ne Kadar Türk Parası Yapar?(Soru)

Internet limitinde durma paketi nedir?

İşte Destek Limitinde durma özelliği ile faturanızın kontrolü sizde! Paket bitiminden sonra veya pakete dahil olmayan kullanım yapmak istenildiğinde, faturaya ek ücret yansımaması için limitinde durma seçeneği devreye girer; kullanımı kısıtlayarak durdurur ve sizi bilgilendirir.

Turkcell limitinde durma nasıl yapılır?

İnternetli Limitinde Durma Kampanyası

  1. İnternetli Limitinde Durma Kampanyası, şu tarifelerde bulunanlar hariç tüm bireysel faturalı abonelerin katılımına açıktır.
  2. Bu kampanya INTERNETLI yazıp 2200’a gönderilerek alınabilir.

Limitinde duran tarife nedir?

Aboneler, başka bir faturalı veya faturasız tarifeye geçiş yaptıkları takdirde, tarife kapsamında kazandıkları ücretsiz dakika, SMS ve veri kullanım haklarının kalan kısmını kullanamayacaklardır. Sunulan ücretsiz dakikalar, SMS’ler ve veri kullanım hakları devredilemez ve 3. şahıslara transfer edilemez.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *