Türk Telekom Data Bonus Ne Demek?(EN iyi 5 ipucu)

İnternet Data ne demek?

Data kullanımı, genellikle telekominikasyon firmalarının sundukları internet hizmetlerinin müşteri faturalarına yansıtmış oldukları internet kulanımıdır. Data kullanımı aslında bir İnternet kullanımıdır, hattınızdan internete erişim sağladığınız zaman bir ücret ödemek zorundasınızdır.

Türk Telekom data ücreti ne demek?

Mobil Data tarifesi aylık sabit ücreti 1 TL’dir. Mobil Data tarifesi ile yapılan internet kullanımları, internet paketi ve/veya havuzu olmayan kurumsal abonelerimiz için Standart internet ücretlendirmesi ile gerçekleşir.

Türk Telekom AKN li data paketi nedir?

Adil Kullanım Noktası ( AKN ); paketinizde yer alan aylık download (indirme) %100’e ulaşılması halinde, ayın geri kalan günlerinde internet erişim hızının düşürülmesini ifade etmektedir. Bu uygulama şebeke kaynaklarından tüm kullanıcıların aynı kalitede hizmet alabilmesini amaçlamaktadır.

6 GB data ne demek Vodafone?

Bireysel faturalı ve faturasız tüm Vodafone müşterilerine, Yükseköğretim Kurulu’na bağlı üniversitelerin websitelerinde 3 ay boyunca her ay kullanabilecekleri 6GB internet hediye. Üniversite paketi ücretsiz olup bütün faturalı ve faturazı aboneleri faydanalanabilir.

İnternet data aşımı ne demek?

TURKCELL Müşteri Hiz on Twitter: “@oguzhan__guner İnternet data aşım ücreti tarifenizin içeriği bittikten sonra yapmış olduğunuz ekstra kullanımların ücretidir.” / Twitter.

Türk Telekom Kademe ücreti nedir?

Türk Telekom kademeli tarife ile ayda 19 TL ile Türk Telekom ‘lularla 2.000 dk, sabit hatlar ve diğer operatörlerle 150 dk konuşmaya başlayın. Aylık sabit hat ve diğer operatörler yönüne görüşmeniz bu kademenin limitlerini aştığında, bir üst kademenin avantajlı koşullarından yararlanmaya başlayın.

You might be interested:  Şimdiki Türk Bayrağı Ne Zaman Kabul Edildi?(Çözülmüş)

Türk Telekom paket aşımı engelleme nasıl yapılır?

1 Aralık 2017 tarihi itibarıyla, kullanım miktarının %80 ve %100 sınırına ulaşılması durumunda yapılacak bilgilendirmeleri almak istemeyen bireysel müşterilerimiz IPTAL KMSH yazıp 5555’e gönderebilir veya Müşteri Hizmetlerinden, Mobil Online İşlemler Merkezinden işleminizi gerçekleştirebilir.

12 GB data ne demek?

Türk Telekom mağazalarına gelerek Yıldızlı 12GB Tarifesine geçiş yapabilirsiniz. Yıldızlı 12GB tarifesi her yöne 1000 dakika, her yöne 1000 SMS, 12 GB cepten internet ve ücretsiz e-dergi aboneliği içermektedir. İlgili faydaların tüketilmesi durumunda aşağıdaki tabloda yer alan yurtiçi ücretleri geçerli olacaktır.

Anlık mesajlaşma sınırsız 1 GB nedir?

Türk Telekom’lular Anlık Mesajlaşma iletişimlerinde de kazançlı! Hem yurtiçinde hem yurtdışında doyasıya ücretsiz mesajlaşmak için UCRETSİZ yaz 5555’e gönder. Yurt içinde 1GB, yurtdışında aylık 20 MB’a kadar Whatsapp, Bip ve Wirofon internet kullanımlarını kapsar.

Vodafone hediye WhatsApp paketi nedir?

Vodafone, tüm faturalı bireysel müşterilerine 1 ay, faturasız bireysel müşterilerine ise 1 hafta süreyle geçerli sınırsız WhatsApp kullanımı hediye edecek. Paket dahilinde internet kotasından düşmeden WhatsApp üzerinden görüntülü konuşulabilecek.

Anlık mesajlaşma nasıl kullanılır?

Kampanyadan faydalanmak için önce Selfy’e üye olmalısın. “Ben çoktan Selfy’liyim!” diyorsan, faturalı veya faturasız hattından ANLIK MESAJLASMA yazıp 4545’e SMS gönder. Talebin değerlendirilsin ve seni en kısa sürede SMS ile bilgilendirelim.

Türk Telekom 10 GB internet ne kadar?

Aylık 10GB Cepten İnternet Paketi ayda sadece 48 TL! AYLIK EK 10GB yazıp 5555e gönderin. Paket ücreti KDV ve ÖİV dahil 48 TL’dir. Paket kapsamında, her fatura döneminde 10 GB yurt içi internet kullanım hakkı ile cebinizden internete bağlanabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *