Türk Telekom Dan Turkcell Müşteri Hizmetleri Nasıl Aranır?(Mükemmel cevap)

*Müşteri Hizmetlerimize ulaşmak artık Turkcell‘liler için daha da kolay. Cep telefonunuzdan 532’yi tuşlayarak Turkcell‘e ulaşmak sadece 3 rakam. Diğer operatörler ve sabit hatlardan ise 0532 532 0000 ‘yi tuşlayarak Turkcell Müşteri Hizmetleri‘ne ulaşabilirsiniz.

Türk Telekom’dan Turkcell müşteri hizmetlerini aramak ücretli mi?

0532 757 22 22 numarasını cep telefonunuzdan ücretsiz arayabilirsiniz. 0532 757 22 22 Ücretsiz Hizmet hattını arayarak, tarife, kampanya, fatura veya servislerle ilgili işlemlerinizi ücretsiz yapabilirsiniz. 0532 757 22 22 numarasını cep telefonunuzdan ücretsiz arayabilirsiniz​.

Turkcell Müşteri Hizmetleri ile nasıl görüşebilirim?

Turkcell hatlı telefonunuzdan sadece 532’yi tuşlayarak ister sesli yanıt sisteminden isterseniz canlı müşteri temsilcisiyle işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz. Diğer operatörler ve sabit hatlardan ise 5325320000’ı tuşlayarak Turkcell Müşteri Hizmetleri’ne ulaşabilirsiniz.

Yurt dışından Turkcell müşteri hizmetlerini nasıl ararım?

Yurt dışında her konuyla ilgili [email protected] turkcell.com.tr adresine e-posta atabilir veya müşteri hizmetlerimizi (+905325320000) arayabilirsiniz.

Yurtdışından Turkcell Müşteri Hizmetleri’ni aramak ücretli mi?

Yurt Dışını Arama Yurt dışındaki bir Turkcell abonesi aranırsa; Yurt dışını arayan kişi, Turkcell ‘in yurt içi ücret tarifesi ile ücretlendirilir. Aranan kişi ise, Turkcell Dünya Tarifesi’ne göre ücretlendirilir. Yurt dışındaki bir sabit telefon aranırsa; Turkcell ‘in uluslararası ücret tarifesine göre ücretlendirilir.

You might be interested:  Türk Telekom Yalın Internet Nasıl?(Soru)

0532 532 00 00 ücretli mi?

Turkcell Müşteri Hizmetlerini Aramak Ücretli mi? Turkcell müşteri hizmetlerine 532 ya da 0532 532 00 00 numarasından ulaşabilirsiniz. Turkcell müşteri hizmetlerine iletişim sağlarken mevcut tarifeniz üzerinden fiyatlandırılırsınız.

444 375 ne numarası?

tarafından 444 0 375 TTNET Müşteri Hizmetleri haricinde başka bir numaradan arama yapılmamaktadır. 444 0 375 TTNET Müşteri Hizmetleri yetkilileri tarafından yapılan aramalarda hiçbir zaman kredi kartı, şifre gibi özel bilgilersorulmamaktadır.

Turkcell müşteri temsilcisine en kolay nasıl bağlanabilirim?

* Müşteri Hizmetlerimize ulaşmak artık Turkcell ‘liler için daha da kolay. Cep telefonunuzdan 532’yi tuşlayarak Turkcell ‘e ulaşmak sadece 3 rakam. Diğer operatörler ve sabit hatlardan ise 0532 532 0000 ‘yi tuşlayarak Turkcell Müşteri Hizmetleri’ne ulaşabilirsiniz.

Türk Telekom direk müşteri hizmetlerine nasıl bağlanılır?

444 1 444 numaralı müşteri hizmetlerinden Türk Telekom ile ilgili her konuda bilgi alabilir, bazı hizmetlerimiz için ön başvuruda bulunabilirsiniz.

Turkcell 532 li hat ücretsiz mi?

Kullanımlarına uygun avantajlar ile buluşmak isteyen bireysel ve kurumsal tüm Turkcell müşterileri yararlanabilir. 532 7572222 Ücretsiz Hizmet Hattı, diğer operatörlerden, sabit hatlardan ve yurt dışından aranamamaktadır.

Yurt dışına nasıl ararım?

Yurt Dışını Arama Yurt dışındayken diğer ülkelere yapılan aramalarda, “bulunduğunuz ülke uluslararası çıkış kodu-aradığınız ülke kodu-aradığınız şebeke kodu-numara” tuşlanarak yapılabilir. Yurt dışında bulunduğu ülkedeki operatörün kullanıcısını ararken, sadece GSM numarasını tuşlaması yeterlidir.

Turkcell yurt dışı nasıl aranır?

Turkcell.com.tr sağ üst kısımdaki “Giriş” ekranından Turkcell şifrenizle giriş yaparak “İşlem Merkezi” sayfasına ulaşabilir, sol tarafta yer alan “Ayarlarım” kısmındaki “Çağrı Ayarları” bölümünden “Yurtdışını Arama” yı açık hale getirebilirsiniz.

Yurtdışından arayınca bana yazar mı?

Türkiye’den Yurt Dışını Arama Türkiye’deyken yurt dışından arandığımda ücretlendirilir miyim? Hayır, Türkiye’deyken yurt dışından arandığınızda ücretlendirilmezsiniz.

You might be interested:  Türk Telekom Puk Kodu Nasıl Alınır?(Doğru cevap)

Vodafone yurtdışından aranmak ücretli mi?

Tüm uluslararası aramalar 1,58TL/dk ile her yöne dakikalar aşıldığında yukarıda*belirtilen aramalar ve aranmalar 1,02 TL/dk ile ücretlendirilir. Uydu ve özel servis numaraları yönüne yapılan yapılan aramalar Vodafone Standart Uluslararası Dolaşım (Dünya Alem) Tarifesi ile ücretlendirilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *