Türk Telekom Damga Vergisi Ne Kadar?(En iyi çözüm)

Ev interneti damga vergisi ne kadar?

Faturamda görünen damga vergisi nedir? Faturamda görünen damga vergisi nedir? Kampanya kapsamında, bir defaya mahsus olmak üzere kampanya taahhütnamesinden kaynaklanan tutarın binde 9,48’i oranında damga vergisi faturalandırılacaktır.

Türk Telekom damga vergisinden muaf mı?

Abone’nin kanun hükümleriyle damga vergisinden muaf olması durumunda ise, damga vergisi Türk Telekom tarafından karşılanacaktır. Yürürlükteki damga vergisi oranı, http://www.turktelekom.com.tr/tt/portal/Guncel/Detay/Guncel- Damga – Vergisi -Orani adresinde belirtilmiştir.

Tivibu damga vergisi ne kadar?

Mobilin üzerine ücretsiz olarak verilen Tivibu için 50 kuruş bir damga vergisi çıkmış.

Türk Telekom özel iletişim vergisi ne kadar?

Yeni Tesis Özel İletişim Vergisi Yeni Hat tesisinde alınır, yıllık 86 TL’dir. Faturasız müşterilerden yeni hat tesisi esnasında peşin olarak tahsil edilirken, faturalı müşterilerin faturasına 12 eşit taksite bölünerek yansıtılır.

Damga vergisi ne kadardır?

Her bir kağıttan alınacak damga vergisine ilişkin üst sınır yeniden değerleme oranında artırılarak 01/01/2021 tarihinden itibaren 3.534.679,90 Türk Lirası olarak belirlendi.

Turkcell Superonline damga vergisi ne kadar?

TURKCELL SUPERONLINE. ​Bir defaya mahsus olmak üzere tek seferde şeçtiğiniz pakete göre ilgili kampanya taahhütnamesinin imzasından doğacak olan tutarın binde 9,48’i oranında tutarda damga vergisi yansıtılacaktır.

You might be interested:  Mondros Ateşkes Antlaşmasından Sonra Gerçekleşen Işgallere Karşı Türk Halkı Hangi?(Çözünme)

Türk Telekom katma değer vergisi nedir?

Katma Değer Vergisi ( KDV ): Katma Değer Vergisi Kanunu gereğince tüm haberleşme hizmetleri için faturanıza aylık hizmet tutarları üzerinden %18 oranında KDV yansıtılmaktadır. Özel İletişim Vergisi (ÖİV): Faturanıza aylık kullanımlarınız üzerinden %10 oranında ÖİV yansıtılmaktadır.

Türk Telekom Tivibu ücretsiz mi?

Türk Telekom ofis veya bayilerinden uydu alıcısı ve kutusunun teslim alınarak iç kurulumun müşterinin kendisi tarafından yapılması durumunda ücret alınmamaktadır. Müşteri ihtiyaç ve talebine bağlı dış kurulum 132 TL (11 TL * 12 ay) olarak faturaya yansıtılacaktır.

Tivibu aylık ücreti ne kadar?

Web, Cep ve Tablet üzerinden erişim istenmesi halinde, Tivibu Go Süper Paketi aylık 14,90 TL ile ücretlendirilecektir. Bu üç ekrana ek olarak desteklenen akıllı televizyonlar içerisinde bulunan Tivibu Smart TV uygulaması üzerinden erişim opsiyonu istendiğinde Tivibu Go Süper Paketi için aylık ücreti 22,90 TL olacaktır.

Türk Telekom özel iletişim vergisi ne kadar 2021?

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından yayınlanan 2021 Yılı Telekomünikasyon Hizmetleri Ücret Tarifesi uyarınca; 2020 yılında 34,15 TL olarak uygulanan Telsiz Kullanım Ücreti, 2021 yılı için 37,26 TL olarak belirlenmiştir.

Hat devrinde özel iletişim vergisi ne kadar?

Yeni bir faturalı hat almanız durumunda, kullanımlarınızdan bağımsız olarak yansıyacak vergiler; Yeni Tesis Özel İletişim Vergisi: 86,00 TL; bu vergi, yeni abonelikler için 12 eşit taksitte faturalandırılmaktadır.

Özel iletişim vergisi oranı ne kadardır?

17 Ağustos 1999 Marmara depreminin ardından getirilen ve daha sonra kalıcı hale gelen özel iletişim vergisi (ÖİV) oranı yüzde 33 arttırıldı. Kararla, elektronik haberleşme işletmeciliği kapsamındaki hizmet türlerinde (konuşma, mesajlaşma, internet gibi) yüzde 7.5 olarak uygulanan ÖİV oranı yüzde 10 oldu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *