Türk Telekom Cimerde Nereye Şikayet Edilir?(Mükemmel cevap)

Türk Telekom nereye şikayet edebilirim?

Türk Telekom müşteri hizmetlerini 444 1 444 no’lu numaradan arayabilirsiniz.

Türk Telekom hangi bakanlığa bağlıdır?

Türk Telekomünikasyon A.Ş. hisselerinin %55’i LYY (LYY Telekomünikasyon A.Ş. )., %25’i T.C. Hazine ve Maliye Bakanlığı’na ve %5’i Türkiye Varlık Fonu’na aittir.

Türk Telekom altyapı nereye şikayet edilir?

Türk Telekom Altyapı Hasar İhbar Hattı “08003140003” numarası ile kullanıma açılmıştır.

Internet şikayeti nereye yapılır Cimer?

Öncelikle https://www.turkiye.gov.tr/cumhurbaskanligi bu linke tıklamalı ve E Devlet üzerindeki Cumhurbaşkanlığı sitesine gidilmelidir. Ardından kişi önüne çıkan seçeneklerden Cumhurbaşkanlığı İletişim Merkezi’ne tıklamalıdır.

Türk Telekom şikayet hattı var mı?

Telefon: 444 1 444 / 444 4 564.

0555 555 15 00 Kime Ait?

Arkadaşlar hattımı kullanmaya başladığımdan beri arada sırada 0555 555 15 00 numarası arıyor ve kendini Türk Telekom müşteri hizmetleriyiz diye tanıtıyor. Ben de o sırada bilgisayardaydım hemen araştırdım Türk Telekom Müşteri Hizmetlerinin numarası 444 1 444.

Türk Telekom şirketi kime ait?

Türk Telekomünikasyon A.Ş. hisselerinin %55’i LYY (LYY Telekomünikasyon A.Ş. )., %25’i T.C. Hazine ve Maliye Bakanlığı’na ve %5’i Türkiye Varlık Fonu’na aittir.

Türk Telekom resmi kurum mu?

Türk Telekom (tam adıyla Türk Telekomünikasyon Anonim Şirketi), 23 Ekim 1840 tarihinde kurulan PTT’nin (eski adıyla Osmanlı Posta Nezareti) telekomünikasyon ve posta hizmetlerinin 24 Nisan 1995 tarihinde birbirinden ayrılması sonucunda Türkiye’ye telekomünikasyon hizmetlerini sunmak amacıyla devlet tarafından kurulmuş

You might be interested:  Kırgızistanda Hangi Türk Bankaları Var?(Çözünme)

Internetle Hangi Bakanlık ilgileniyor?

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu Üst Kurulu, Başkan ve İkinci Başkan dahil olmak üzere toplam 7 üyeden oluşur: Kurul Başkanı Ömer Abdullah Karagözoğlu.

Alt yapıyı kim yapar?

Altyapı mühendisi; yol, köprü, baraj ve sulama projeleri, su ve kanalizasyon sistemleri gibi yapı ve altyapı inşaatını tasarlar, bakımını planlar ve denetler.

Alt yapı yok ne yapmalıyım?

Eğer evimde internet altyapısı yok diyorsanız Kablo internetten destek alabilirsiniz. Bulunduğunuz bölgede Türksat’ın fiber altyapı çalışmaları yapılıyor olabilir. Ya da zaten altyapı vardır ancak konumunuza ulaşmamıştır.

İnternet yok nereye şikayet edebilirim?

BTK Tüketici Sitesi. BTK Bilgi ve İhbar Merkezi’ne 120 Numaralı Telefon Kanalıyla Ulaşılabilmektedir. BTK Bilgi ve İhbar Merkezi’ne 120 Numaralı Telefon Kanalıyla Ulaşılabilmektedir.

E devletten suç duyurusunda bulunulur mu?

E – Devlet Üzerinden Savcılığa Suç Duyurusu Yapmak Mümkün Mü? E – devlet üzerinden savcılığa suç duyurusu yapılmamaktadır. Bu işlem CİMER aracılığı ile yapılmaktadır.

Cimere hangi konularda şikayet yapılır?

CİMER sayesinde vatandaşlar şikayet, istek, talep, öneri vb. ilgili bildirimlerini Cumhurbaşkanlığına bağlanan İletişim Merkezine iletebiliyor. CİMER, hükümetin çalışmaları ve kamu idaresinin eylem ve işlemleri hakkında vatandaşların görüş ve önerilerini alarak oluşturulacak politikalara da kaynaklık ediyor.

Şikayet için nereye başvurulur?

Savcılığa şikayet suçun işlendiği yerdeki adliyede bulunan müracaat savcılığına yapılır. Mağdur veya suçtan zarar gören kişinin hazırladığı savcılığa şikayet dilekçesinin müracaat savcılığına verilmesiyle şikayet, bir hazırlık numarası alır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *