Türk Telekom Arena’ya Nasıl Giderim?(Mükemmel cevap)

Arena‘ya ulaşımdaki en rahat rol, metroyu kullanmak. Taraftarlar, Şişhane-Taksim-Darüşşafaka hattını kullanarak, 4. Levent’ten sonra gelen Sanayi durağında inip, Arena‘ya giden metroya binerek stada ulaşabilir. Maç günlerinde, her iki dakikada bir kalkacak metrolarla, saatte 25 bin kişi Türk Telekom Arena‘ya gidebilir.

Türk Telekom Arena metro ile nasıl gidilir?

TÜRK TELEKOM ARENA ‘YA NASIL GİDİLİR? M4 Kadıköy-Kartal metrosuna binilir, Ünalan istasyonunda inilir. Ünalan M4 metro istasyonundan Uzunçayır metrobüs hattına aktarma yapılır. Zincirlikuyu metrobüs durağında inilir, M2 Taksim – Hacıosman metrosuna Gayrettepe istasyonundan aktarma yapılır.

Marmarayla TT Arena’ya nasıl gidilir?

Ayrılıkçeşmesi istasyonundan Marmaray hattına aktarma yapılır, Yenikapı istasyonunda inilir. Yenikapı istasyonundan T1 Kabataş-Bağcılar tramvay hattına aktarma yapılır, Kabataş istasyonunda inilir. Kabataş istasyonundan F1 Taksim – Kabataş Füniküler hattına aktarma yapılır, Taksim istasyonunda inilir.

Galatasaray Türk Telekom Arena Stadı nerede?

İstanbul Havalimanı Galatasaray Türk Telekom Arena Stadyumu’na yaklaşık 35-40 km uzaklıkta.

Galatasaray stadına metro ile nasıl gidilir?

Metro İle Galatasaray Stadına Ulaşım Stada en kolay ve en pratik ulaşım yolu Metro. Yenikapı – Hacıosman metro hattı kullanılarak Sanayi Mahallesi Metro durağında inilir. Buradan Seyrantepe Metro Hattına aktarma yapılarak Stada ulaşım sağlanır.

Türk Telekom Arena hangi ilçede?

O dönem İstanbul Şişli’ye bağlı olan günümüzde ise Sarıyer sınırlarında bulunan birbiri ardına dizili üç tepeden Şişli Belediyesince adı Aslantepe olarak değiştirilen 120 dönümlük tepeye inşa edilen Türk Telekom Arena 15 Ocak 2011’de açıldı.

You might be interested:  100 Dolar Ne Kadar Türk Parasıyla?(EN iyi 5 ipucu)

Ali Sami Yen Stadı nasıl gidilir?

Şişli bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden ali samiyen stadi adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

  1. Otobüs: 141M, 251, 27T, 41AT, 522, 59R, 622, DT2.
  2. Metro: M2.
  3. Minibüs / Dolmuş: MİNİBÜS: B-37.

TT Arena araba nereye park edilir?

Bu otopark stadın hemen karşısında, yani TEM otoyolunun diğer tarafında kalıyor. Stadın yanından girip TEM otoyolunu bir viyadükle üstten geçip İSPARK’ın işlettiği otoparka geliyorsunuz. Otoparkın hemen girişinde sizi karşılayan görevliye makbuz karşılığında 5 TL ödeyip otoparka giriyorsunuz.

Galatasaray stadı hangi Semttedir?

Galatasaray Türk Telekom Arena Stadyumu 41.102222 enlem ve 28.989641 boylamda yer almaktadır. Şişli ilçesine bağlıdır. Galatasaray Türk Telekom Arena Stadyumu haritası İstanbul ili içinde nerede olduğu harita merkezinde gösterilmektedir. Galatasaray Türk Telekom Arena Stadyumu posta kodu 34396.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *