Türk Telekom Arenada Araç Nereye Park Edilir?(En iyi çözüm)

TT Arena araba nereye park edilir?

Bu otopark stadın hemen karşısında, yani TEM otoyolunun diğer tarafında kalıyor. Stadın yanından girip TEM otoyolunu bir viyadükle üstten geçip İSPARK’ın işlettiği otoparka geliyorsunuz. Otoparkın hemen girişinde sizi karşılayan görevliye makbuz karşılığında 5 TL ödeyip otoparka giriyorsunuz.

Mecidiyeköy Türk Telekom Arena’ya nasıl gidilir?

Mecidiyeköy metrobüs durağında inilir, Şişli- Mecidiyeköy metro istasyonundan M2 Taksim – Hacıosman metrosuna aktarma yapılır. Sanayi metro istasyonunda inilir, Seyrantepe metrosuna aktarma yapılır. Seyrantepe istasyonunda inilir.

Türk Telekom Arena hangi tarafta?

Galatasaray Türk Telekom Arena Stadyumu Posta Kodu 34396 Seyrantepe Mh. Ayazağa Mh.

Galatasaray Türk Telekom Arena Stadı nerede?

Ali Sami Yen Stadyumu, İstanbul’un Mecidiyeköy semtinde, Galatasaray Futbol Takımı’nın maçlarını oynadığı ve Galatasaray Spor Kulübü’nün 1 numaralı üyesi Ali Sami Yen ‘in adını taşıyan eski stadyumdur. Günümüzde stadyumun yerinde Torunlar GYO’ya ait Torun Center bulunmaktadır.

Türk Telekom Stadyumu kaç kişilik?

52.280 Nef Stadyumu /: Türk Telekom Stadyumu kaç kişilik? Istanbul’da Galatasaray stadı nerede? Nef Stadyumu / /: Istanbul’da Galatasaray stadı nerede? Galatasaray Türk Telekom Arena kim yaptı? Mete Arat Nef Stadyumu /: Galatasaray Türk Telekom Arena kim yaptı?

Ali Sami Yen Stadı nasıl gidilir? Şişli bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden ali samiyen stadi adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

  1. Otobüs: 122C, 141M, 251, 27T, 32M, 41AT, 522, 59R.
  2. Metro: M2, M7.
  3. Minibüs / Dolmuş: MİNİBÜS: B-37.
You might be interested:  4 Kişilik Türk Kahvesi Nasıl Yapılır?(Çözünme)

Istanbul havalimanı Türk Telekom Arena kaç km?

İstanbul Havalimanı Galatasaray Türk Telekom Arena Stadyumu’na yaklaşık 35-40 km uzaklıkta.

Izmir Arena hangi durak?

izmir ‘de toplu taşıma ile çile olan konser alanı. izban ‘ı kullanacak olanlar turan durağında inmeli yürüme hızına bağlı olarak 20 ile 30 dakikalık bir yürüyüş bu. son izban 23:43 de turan durağından geçmekte ve gerçekten çok dakik. ben konserden sonra koşar adımlarla yürüdüm vardıktan 3 dk sonra tren geldi. bunun

Türk Telekom Arena metro ile nasıl gidilir?

TÜRK TELEKOM ARENA ‘YA NASIL GİDİLİR? M4 Kadıköy-Kartal metrosuna binilir, Ünalan istasyonunda inilir. Ünalan M4 metro istasyonundan Uzunçayır metrobüs hattına aktarma yapılır. Zincirlikuyu metrobüs durağında inilir, M2 Taksim – Hacıosman metrosuna Gayrettepe istasyonundan aktarma yapılır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *