Türk Telekom Arena Stadı Nasıl Gidilir?(Doğru cevap)

Türk Telekom stadyumuna metro ile nasıl gidilir?

TÜRK TELEKOM ARENA’YA NASIL GİDİLİR? M4 Kadıköy-Kartal metrosuna binilir, Ünalan istasyonunda inilir. Ünalan M4 metro istasyonundan Uzunçayır metrobüs hattına aktarma yapılır. Zincirlikuyu metrobüs durağında inilir, M2 Taksim – Hacıosman metrosuna Gayrettepe istasyonundan aktarma yapılır.

Türk Telekom Arena hangi metro?

Zincirlikuyu metrobüs durağında inilir, M2 Taksim Hacıosman metrosuna Gayrettepe istasyonundan aktarma yapılır. Sanayi metro istasyonunda inilir, Seyrantepe metrosuna aktarma yapılır.

Galatasaray yeni stadı nerede?

Metro İle Galatasaray Stadına Ulaşım Stada en kolay ve en pratik ulaşım yolu Metro. Yenikapı – Hacıosman metro hattı kullanılarak Sanayi Mahallesi Metro durağında inilir. Buradan Seyrantepe Metro Hattına aktarma yapılarak Stada ulaşım sağlanır.

Türk Telekom Arena Stadı hangi havaalanına yakın?

İstanbul Havalimanı Galatasaray Türk Telekom Arena Stadyumu’na yaklaşık 35-40 km uzaklıkta.

Ali Sami Yen Stadı nasıl gidilir?

Şişli bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden ali samiyen stadi adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

  1. Otobüs: 122C, 141M, 251, 27T, 32M, 41AT, 522, 59R.
  2. Metro: M2, M7.
  3. Minibüs / Dolmuş: MİNİBÜS: B-37.

TT Arena araba nereye park edilir?

Bu otopark stadın hemen karşısında, yani TEM otoyolunun diğer tarafında kalıyor. Stadın yanından girip TEM otoyolunu bir viyadükle üstten geçip İSPARK’ın işlettiği otoparka geliyorsunuz. Otoparkın hemen girişinde sizi karşılayan görevliye makbuz karşılığında 5 TL ödeyip otoparka giriyorsunuz.

You might be interested:  Kızılcahamam Hangi Türk Boyu?(Çözülmüş)

Izmir Arena hangi durak?

izmir ‘de toplu taşıma ile çile olan konser alanı. izban ‘ı kullanacak olanlar turan durağında inmeli yürüme hızına bağlı olarak 20 ile 30 dakikalık bir yürüyüş bu. son izban 23:43 de turan durağından geçmekte ve gerçekten çok dakik. ben konserden sonra koşar adımlarla yürüdüm vardıktan 3 dk sonra tren geldi. bunun

Galatasaray Türk Telekom Arena kim yaptı?

Bu Otobüs hatları Galatasaray Stadyum Müzesi yakınından geçiyor: 36L, 500L, 500T.

Galatasaray Müzesi giriş ücreti ne kadar?

Galatasaray Müzesi Giriş Ücreti: Tam bilet, 19 lira.

4 Levent vadi istanbul nasıl gidilir?

METROBUS VE METRO ILE ULAŞIM Zincirlikuyu metrobüs hattından Gayrettepe- Hacıosman metro hattına geçiş yapın. Sanayi mahallesi durağına gelindiğinde Seyrantepe/TT Arena metrosuna aktarma yapın. Seyrantepe’de indikten sonra HAVARAY ile doğrudan Vadi İstanbul ‘un içine geçiş yapabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *