Türk Telekom Arena Nasıl Gidilir?(Mükemmel cevap)

Türk Telekom Arena metro ile nasıl gidilir?

TÜRK TELEKOM ARENA ‘YA NASIL GİDİLİR? M4 Kadıköy-Kartal metrosuna binilir, Ünalan istasyonunda inilir. Ünalan M4 metro istasyonundan Uzunçayır metrobüs hattına aktarma yapılır. Zincirlikuyu metrobüs durağında inilir, M2 Taksim – Hacıosman metrosuna Gayrettepe istasyonundan aktarma yapılır.

Marmarayla TT Arena’ya nasıl gidilir?

Ayrılıkçeşmesi istasyonundan Marmaray hattına aktarma yapılır, Yenikapı istasyonunda inilir. Yenikapı istasyonundan T1 Kabataş-Bağcılar tramvay hattına aktarma yapılır, Kabataş istasyonunda inilir. Kabataş istasyonundan F1 Taksim – Kabataş Füniküler hattına aktarma yapılır, Taksim istasyonunda inilir.

TT Arena araba nereye park edilir?

Bu otopark stadın hemen karşısında, yani TEM otoyolunun diğer tarafında kalıyor. Stadın yanından girip TEM otoyolunu bir viyadükle üstten geçip İSPARK’ın işlettiği otoparka geliyorsunuz. Otoparkın hemen girişinde sizi karşılayan görevliye makbuz karşılığında 5 TL ödeyip otoparka giriyorsunuz.

Galatasaray stadi nasil gidilir?

Stada en kolay ve en pratik ulaşım yolu Metro. Yenikapı – Hacıosman metro hattı kullanılarak Sanayi Mahallesi Metro durağında inilir. Buradan Seyrantepe Metro Hattına aktarma yapılarak Stada ulaşım sağlanır.

Izmir Arena hangi durak?

izmir ‘de toplu taşıma ile çile olan konser alanı. izban ‘ı kullanacak olanlar turan durağında inmeli yürüme hızına bağlı olarak 20 ile 30 dakikalık bir yürüyüş bu. son izban 23:43 de turan durağından geçmekte ve gerçekten çok dakik. ben konserden sonra koşar adımlarla yürüdüm vardıktan 3 dk sonra tren geldi. bunun

You might be interested:  Türk Telekom Mobil Internet Ayarları Nasıl Yapılır?(En iyi çözüm)

Galatasaray Müzesi ne zaman açık?

1868 /: Galatasaray Müzesi ne zaman açık? Ali Sami Yen Stadı nasıl gidilir? Şişli bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden ali samiyen stadi adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

  1. Otobüs: 141M, 251, 27T, 41AT, 522, 59R, 622, DT2.
  2. Metro: M2.
  3. Minibüs / Dolmuş: MİNİBÜS: B-37.

Eski Ali Sami Yen Stadyumu nerede?

Ali Sami Yen Stadyumu, İstanbul’un Mecidiyeköy semtinde, Galatasaray Futbol Takımı’nın maçlarını oynadığı ve Galatasaray Spor Kulübü’nün 1 numaralı üyesi Ali Sami Yen ‘in adını taşıyan eski stadyumdur. Günümüzde stadyumun yerinde Torunlar GYO’ya ait Torun Center bulunmaktadır.

Galatasaray stadına hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Galatasaray Stadyum Müzesi yakınından geçiyor: 36L, 41ST, 500L, 500T.

Galatasaray Müzesi giriş ücreti ne kadar?

Galatasaray Müzesi Giriş Ücreti: Tam bilet, 19 lira.

Galatasaray müzesine giriş ne kadar?

Sarı-kırmızılılar, Pazartesi ve iç saha maç günleri hariç 10.00 – 17.00 saatleri arasında müzeyi ziyaret edebilecek. Bilet fiyatları 25 ve 45 TL olarak belirlendi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *