Türk Telekom Arena Isim Hakkı Ne Zaman Bitiyor?(Çözülmüş)

2020 yılının Mart ayında, Galatasaray ile Türk Telekom arasında imzalanan sözleşme ile stadyumun mevcut isim sponsorluğu anlaşması ₺30.000.000 karşılığında 2020-21 sezonu sonuna kadar uzatıldı.

Türk Telekom Arena isim hakkı ne kadar?

Türk Telekom ile 11 yıl süren anlaşmanın sona ermesinin ardından sarı-kırmızılı kulüp, NEF ile yeni sözleşme imzaladı. Anlaşmaya göre 10 sezon için NEF ile stadyum isim hakkı sözleşmesi imzalayan Galatasaray, kasasında 725 milyon TL ve KDV koyacak.

Galatasaray stad ismi ne zaman bitiyor?

Türk Telekom ile Galatasaray ‘ın 11 yıl süren Türkiye’nin ilk stadyum isim hakkı anlaşmasının süresi, 2020-2021 sezon sonu itibarıyla doldu. Taraflar, yeni bir uzatmaya gitmeme konusunda anlaştılar.

Türk Telekom Stadı sponsorluk ne zaman bitiyor?

Galatasaray’ın isim sponsorluğu yaptığı Türk Telekom ile anlaşması 2020-2021 sezonu itibarıyla sona erdi. Türk Telekom ile Galatasaray’ın 11 yıl süren ‘ Türkiye ‘nin ilk stadyum isim hakkı anlaşması’nın süresi, 2020-2021 sezon sonu itibarıyla doldu. Taraflar, yeni bir uzatmaya gitmeme konusunda anlaştılar.

Türk Telekom Arena kime ait?

Galatasaray’ın stadyumun ismine ilişkin yaptığı sponsorluk anlaşmasının sona ermesi ile birlikte bu sabah saatlerinde Ali Sami Yen Spor Kompleksi’ndeki Türk Telekom Stadyumu yazısı kaldırıldı.

Galatasaray stad isim hakkı ne kadar?

Kulübümüz ve Nef, Türk spor tarihinin en yüksek bütçeli stadyum isim sponsorluğu anlaşmasına imza attı. Yeni adıyla Ali Sami Yen Spor Kompleksi Nef Stadyumu’nda gerçekleşen anlaşmanın basın lansmanı, Başkanımız Burak Elmas ve Nef Yönetim Kurulu Başkanı Erden Timur’un katılımıyla gerçekleştirildi.

You might be interested:  3 Kişilik Orta Türk Kahvesi Nasıl Yapılır?(Çözüm bulundu)

Galatasaray stadının yeni ismi ne olacak?

Galatasaray ‘ın stadının yeni ismi resmen belli oldu. Başkan Burak Elmas ve Nef Yönetim Kurulu Başkanı Erden Timur’un katıldığı imza töreninde stadın yeni ismi, Ali Sami Yen Spor Kompleksi Nef Stadyumu olarak belirlendi.

Galatasaray Stadı ismi ne olacak?

Sarı-Kırmızılı takım Timur Şehircilik Planlama A.Ş arasında 5 sezonu opsiyonlu olmak üzere toplamda 10 (5+5) sezon için 725.000.000 TL + KDV değerinde stat isim hakkına ilişkin sponsorluk ve reklam tanıtım sözleşmesi imzaladı. Galatasaray ‘ın stadının yeni adı “Ali Sami Yen Spor Kompleksi NEF Stadyumu” oldu.

Türk Telekom Arena Stadı kaç metre?

Galatasaray, Ali Sami Yen Stadyumu ‘na sponsor olan firmayı açıkladı. Sarı-Kırmızılılar, NEF ile anlaşmaya varırken, 10 sezon için 725 milyon TL’lik sözleşmeye imza attı. Galatasaray, Türk Telekom ile biten stat isim sponsorluğu anlaşmasının ardından NEF ile anlaştığını duyurdu.

Galatasaray yeni stadı nerede?

Bütün stadyumlar Gençlik Spor Genel Müdürlüğü’ne ait. Sadece “üst kullanım” hakları belli bir bedel karşılığında ya 10 yıllık ya da 49 yıllık sözleşmelerle kiralanıyor.

Türk Telekom Arenada Galatasarayı ilk kim yendi?

Ligde kötü günler yaşayan Galatasaray, ligin ikinci yarısından itibaren maçlarını oynamaya başladığı yeni stadı Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena ‘da ilk mağlubiyetini Fenerbahçe’den aldı.

TT Arena devletin mi gs’nin mi?

Seyrantepe’deki Türk Telekom Arena Stadı resmen sarı kırmızılılara devredildi. Galatasaray Kulübü, 49 yıllığına kullanım hakkına sahip olduğu Türk Telekom Arena için herhangi bir kira bedeli ödemeyecek.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *