Türk Telekom Arena Isim Hakkı Ne Kadar?(Doğru cevap)

Galatasaray ve Türk Telekom arasında, 2009-10 sezonundan itibaren 10+5 sezon geçerli olacak stadyumun isim hakkı konusunda bir anlaşma imzalandı. Anlaşma kapsamında $80.000.000 karşılığında, stadyumun adı “Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Stadyumu” oldu.

Galatasaray stad isim hakkı ne zaman bitiyor?

Türk Telekom ile Galatasaray ‘ın 11 yıl süren Türkiye’nin ilk stadyum isim hakkı anlaşmasının süresi, 2020-2021 sezon sonu itibarıyla doldu. Taraflar, yeni bir uzatmaya gitmeme konusunda anlaştılar. Galatasaray Kulübü, stadyum isim hakkı için yeni anlaşmanın kısa sürede açıklanacağı duyurdu.

Türk Telekom Arena kimin malı?

Galatasaray ‘ın isim sponsorluğu yaptığı Türk Telekom ile anlaşması 2020-2021 sezonu itibarıyla sona erdi. Türk Telekom ile Galatasaray ‘ın 11 yıl süren ‘ Türkiye ‘nin ilk stadyum isim hakkı anlaşması ‘nın süresi, 2020-2021 sezon sonu itibarıyla doldu. Taraflar, yeni bir uzatmaya gitmeme konusunda anlaştılar.

Galatasaray stad isim hakkı ne kadar?

Galatasaray ‘ın stadının yeni adı “Ali Sami Yen Spor Kompleksi NEF Stadyumu ” oldu. Galatasaray Başkanı Burak Elmas ve NEF Yönetim Kurulu Başkanı Erden Timur sponsorluk anlaşması imza töreninde resmi imzaları attı. Sarı-Kırmızılı kulüp bu anlaşma sürdüğü taktirde 10 yıl içinde 725.000.000 TL + KDV gelir elde edecek.

Galatasaray stat ismi ne olacak?

Kulübümüz ve Nef, Türk spor tarihinin en yüksek bütçeli stadyum isim sponsorluğu anlaşmasına imza attı. Yeni adıyla Ali Sami Yen Spor Kompleksi Nef Stadyumu’nda gerçekleşen anlaşmanın basın lansmanı, Başkanımız Burak Elmas ve Nef Yönetim Kurulu Başkanı Erden Timur’un katılımıyla gerçekleştirildi.

You might be interested:  Dünya Türk Nüfusu Ne Kadar?(EN iyi 5 ipucu)

Stadyumlar kime ait?

Galatasaray’ın stadyumun ismine ilişkin yaptığı sponsorluk anlaşmasının sona ermesi ile birlikte bu sabah saatlerinde Ali Sami Yen Spor Kompleksi’ndeki Türk Telekom Stadyumu yazısı kaldırıldı.

Galatasaray yeni stadı nerede?

Stadın girişinde yer alan dev ” Türk Telekom Stadı” tabelası indirildi. Sarı-kırmızılı takımın stadı yeni sponsorla anlaşana kadar Ali Sami Yen Spor Kompleksi olarak anılacak.

GS stadı kaç bin kişilik?

Galatasaray, Ali Sami Yen Stadyumu ‘na sponsor olan firmayı açıkladı. Sarı-Kırmızılılar, NEF ile anlaşmaya varırken, 10 sezon için 725 milyon TL’lik sözleşmeye imza attı. Galatasaray, Türk Telekom ile biten stat isim sponsorluğu anlaşmasının ardından NEF ile anlaştığını duyurdu.

GS sponsoru Nef ne demek?

Tasarım ve inovasyon markası Nef, Galatasaray Futbol Takımı ana sponsoru oldu. Galatasaray Spor Kulübü Futbol Takımı ile 31 Milyon TL’si garanti olmak üzere toplam 52,5 Milyon TL tutarında 2+1 yıllık anlaşma imzalayan Nef, sarı kırmızılı takımın Türkiye Süper Ligi’nde ana sponsoru oldu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *