Türk Telekom Arayüze Nasıl Girilir?

Türk Telekom modem girişi için ilk olarak yapmanız gereken modem kablo bağlantılarının doğru bir şekilde yapılmasıdır. Daha sonra Türk Telekom modem arayüz girişiniz için tarayıcınıza 192.168.1.1 IP değerini yazmanız gerekir. Sisteme giriş yaptığınızda kullanıcı adı ve şifre girmeniz istenecektir.

Türk Telekom modem arayüzüne nasıl girilir?

Arama motoruna 192.168.1.1 yazın. Açılan sayfada kullanıcı adı ve şifre istenecektir. Kullanıcı adı kısmına admin, şifre bölümüne ise yine admin yazın. Eğer modem Türk Telekom ise şifre turktelekom olacaktır.

Türk Telekom kullanıcı adı şifre nedir?

İnternet kullanıcı adı ve şifrenizi öğrenmek için 6606’ya SIFRE yazarak boşluk bıraktıktan sonra mesaja hizmet numaranızı ekleyerek gönderebilir, internet kullanıcı bilgilerinizi öğrenebilirsiniz.

TP Link içine nasıl girilir?

Web tarayıcıyı açınız ve adres çubuğuna cihazın IP adresini yazınız (varsayılan olarak 192.168.1.1). Enter’a basınız. Oturum açma penceresinde kullanıcı adı ve şifre alanlarının her ikisine de, varsayılan kullanıcı adı ve şifre admin yazınız ve web sayfasında oturum açmak için TAMAM (OK) butonuna tıklayınız.

192.168 11 giriş nasıl yapılır?

Modem arayüzüne girmek için;

  1. Adım: İnternet tarayıcınızı açın.
  2. Adım: Arama kısmına 192.168. 1.1 yazın (bu adres modemden modeme değişiklik gösterebilir)
  3. 3. Adım: Modemin IP’sine girdiğinizde sizi kullanıcı adı ve şifre ekran karışılayacak.
You might be interested:  Türk Telekom Da Numara Nasıl Gizlenir?(Çözünme)

Fiber Hgw ne demek?

Sık dokulu fenol yapılı malzeme olan Fiber / HGW 2082 çok iyi elektriksel özellikler taşır. Plastiklere nazaran sürtünme katsayısı yüksektir, kaygan değil tutucudur. Fiber aynı zamanda elektriksel uygulamalarda kullanılabilir, yüksek frekans etkilere karşı daha dayanıklıdır.

192.168 11 Nasil Şifre Değiştirme?

TTnet modem şifresini değiştirmek için arayüze giriş yapmanız gerekmektedir. 192.168. 1.1 veya 192.168.2.1 IP adreslerini internet tarayıcınızın adres çubuğuna yazıp adrese gidin. Kullanıcı adı ve şifre kısmına admin yazarak giriş yapın. Eğer kabul etmezse kullanıcı adını admin, şifreyi ise ttnet olarak değiştirin.

192.168 11 nasıl şifre değiştirme?

Modem arayüz giriş şifresi değiştirme işlemi için 192.168. 1.1 ip adresini tarayıcınızın adres çubuğuna yazın. Kullancı Adı: admin Şifre: turktelekom veya ttnet Arayüze girdikten sonra “Sistem Araçları” sekmesine tıklayın. Eski şifrenizi yazdıktan sonra modem arayüz şifresini yenisi ile değiştirebilirsiniz.

D smart kullanıcı adı ve şifre nedir?

Internet Explorer’ı açın ve adres kısmına modem’in IP’si olan 192.168.1.1 yazıp ENTER tuşuna basınız. Karşınıza kullanıcı adı ve şifre kısmı gelecektir. Kullanıcı adına: admin Parola kısmına: admin yazarak GİRİŞ butonuna tıklayınız.

Ttnet modem şifresi ne?

Bazı modeller kullanıcı adı istemez sadece şifre yazarak Türk Telekom modem arayüz girişinizi gerçekleştirebilirsiniz. Türk Telekom modem şifresi “turktelekom”’dur. Eğer bu şifreyle giriş yapamıyorsanız “admin veya ttnet ” yazarak tekrar denemelisiniz.

Tp Link Kullanıcı adı nedir?

TP – Link modemlerin arayüzüne çoğunlukla web tarayıcınızın adres çubuğuna 192.168.1.1 yazarak ve Enter’a basarak ulaşabilirsiniz. Kullanıcı adı ve ve şifre olarak admin yazın ve giriş yapın.

Zyxel modem arayüzüne nasıl girilir?

Reset tuşundan elimizi çektikten sonra power – lan (10/100) -ve dsl ışıkları sabit oluncaya kadar beklenir. Sonra internet explorer sayfasından adres kısmına 192.168.1.1 yazılarak modemin arayüzüne erişilir.

You might be interested:  Çağrı Nasıl Atılır Türk Telekom?

Zyxel kullanıcı adı şifre nedir?

Arayüze giriş yaparken istenilen kullanıcı adı “admin”dir. Modeminizi Türk Telekom’un kampanyası ile aldıysanız web arayüzündeki şifre bölümüne” ttnet” veya “turktelekom” yazarak, Göknet firmasından aldıysanız “goknet” yazarak giriş yapabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *