Türk Telekom Arayüz Nasıl Girilir?(Soru)

Türk Telekom modem girişi için ilk olarak yapmanız gereken modem kablo bağlantılarının doğru bir şekilde yapılmasıdır. Daha sonra Türk Telekom modem arayüz girişiniz için tarayıcınıza 192.168.1.1 IP değerini yazmanız gerekir. Sisteme giriş yaptığınızda kullanıcı adı ve şifre girmeniz istenecektir.

Türk Telekom modem arayüzüne nasıl girilir?

Arama motoruna 192.168.1.1 yazın. Açılan sayfada kullanıcı adı ve şifre istenecektir. Kullanıcı adı kısmına admin, şifre bölümüne ise yine admin yazın. Eğer modem Türk Telekom ise şifre turktelekom olacaktır.

Ttnet kullanıcı adı ve şifre nasıl girilir?

Ancak çoğu kullanıcı modem arayüzüne nasıl girileceğini bilmiyor. Modem arayüzüne girmek için;

  1. Adım: İnternet tarayıcınızı açın.
  2. Adım: Arama kısmına 192.168.1.1 yazın (bu adres modemden modeme değişiklik gösterebilir)
  3. Adım: Modemin IP’sine girdiğinizde sizi kullanıcı adı ve şifre ekran karışılayacak.

Zyxel modem arayüzüne nasıl girilir?

Reset tuşundan elimizi çektikten sonra power – lan (10/100) -ve dsl ışıkları sabit oluncaya kadar beklenir. Sonra internet explorer sayfasından adres kısmına 192.168.1.1 yazılarak modemin arayüzüne erişilir.

Fiber Hgw ne demek?

Sık dokulu fenol yapılı malzeme olan Fiber / HGW 2082 çok iyi elektriksel özellikler taşır. Plastiklere nazaran sürtünme katsayısı yüksektir, kaygan değil tutucudur. Fiber aynı zamanda elektriksel uygulamalarda kullanılabilir, yüksek frekans etkilere karşı daha dayanıklıdır.

You might be interested:  Kuveyt Türk Müşteri No Ne Demek?(En iyi çözüm)

TP Link e nasıl girilir?

Web tarayıcıyı açınız ve adres çubuğuna cihazın IP adresini yazınız (varsayılan olarak 192.168.1.1). Enter’a basınız. Oturum açma penceresinde kullanıcı adı ve şifre alanlarının her ikisine de, varsayılan kullanıcı adı ve şifre admin yazınız ve web sayfasında oturum açmak için TAMAM (OK) butonuna tıklayınız.

192.168 11 Nasil Şifre Değiştirme?

TTnet modem şifresini değiştirmek için arayüze giriş yapmanız gerekmektedir. 192.168. 1.1 veya 192.168.2.1 IP adreslerini internet tarayıcınızın adres çubuğuna yazıp adrese gidin. Kullanıcı adı ve şifre kısmına admin yazarak giriş yapın. Eğer kabul etmezse kullanıcı adını admin, şifreyi ise ttnet olarak değiştirin.

192.168 11 oturum nasıl açılır?

Tarayıcınızın adres çubuğuna http:// 192.168.1.1 yazın ve Enter tuşuna basın. Karşınıza oturum açma ekranı gelecektir. Burada ilgili alanlara modeminizin kullanıcı adı ve şifresini girmeniz gerekmektedir. Bu bilgiler genellikle modemin alt tarafında veya cihazın kullanım kılavuzunda yazmaktadır.

192.168 11 nasıl şifre değiştirme?

Modem arayüz giriş şifresi değiştirme işlemi için 192.168. 1.1 ip adresini tarayıcınızın adres çubuğuna yazın. Kullancı Adı: admin Şifre: turktelekom veya ttnet Arayüze girdikten sonra “Sistem Araçları” sekmesine tıklayın. Eski şifrenizi yazdıktan sonra modem arayüz şifresini yenisi ile değiştirebilirsiniz.

ADSL kullanıcı adı ve şifre ne işe yarar?

ADSL Kullanıcı Adı Nedir? ADSL kullanıcı adı sahip olduğunuz internet bağlantısına girmek için ihtiyaç duyduğunuz bir bilgidir. Kablosuz internet bağlantısı şifre ile korunmadığında herkesin ulaşabileceği bir ağ olduğundan kendi internetinize girebilmek için bir kullanıcı adı ve şifre kombinasyonuna ihtiyacınız vardır.

Zyxel kullanıcı adı şifre ne?

Arayüze giriş yaparken istenilen kullanıcı adı “admin”dir. Modeminizi Türk Telekom’un kampanyası ile aldıysanız web arayüzündeki şifre bölümüne” ttnet” veya “turktelekom” yazarak, Göknet firmasından aldıysanız “goknet” yazarak giriş yapabilirsiniz.

You might be interested:  Türk Telekom Çalarken Dinlet Nasıl Yapılır?(Soru)

Zyxel modem kullanıcı adı şifre nereye yazılır?

yeni bir sekme açarak adres çubuğuna 192.168.1.1 yazarak enter’a basın. 2. Açılan sayfada modem arayüzüne girebilmeniz için kullanıcı adı ve şifre istenecektir. Kullanıcı adı ve şifreniz modeminizin arkasında Username( Kullanıcı Adı ) ve Login Password(Giriş Şifresi ) olarak belirtilmiştir.

Zyxel nasıl oturum açılır?

Bilgisayarınızdan bir web tarayıcı açınız. Web tarayıcınızın adres satırına, cihazınızın web arayüzünün adresi olan http://192.168.1.1 IP adresini yazarak Enter tuşuna basınız. Açılan ekranda kullanıcı adı kısmına “admin”, parola kısmına “ttnet” yazınız. Modemi TTNET’ten almadıysanız şifreniz 1234’tür.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *