Türk Telekom Anlık Mesajlaşma Ne Demek?(Çözülmüş)

Anlık mesajlaşma nasıl kullanılır?

Kampanyadan faydalanmak için önce Selfy’e üye olmalısın. “Ben çoktan Selfy’liyim!” diyorsan, faturalı veya faturasız hattından ANLIK MESAJLASMA yazıp 4545’e SMS gönder. Talebin değerlendirilsin ve seni en kısa sürede SMS ile bilgilendirelim.

Anlık Mesajlaşma Nedir Türk Telekom?

Türk Telekom ‘lular Anlık Mesajlaşma iletişimlerinde de kazançlı! Hem yurtiçinde hem yurtdışında doyasıya ücretsiz mesajlaşmak için UCRETSİZ yaz 5555’e gönder. Yurt içinde 1GB, yurtdışında aylık 20 MB’a kadar Whatsapp, Bip ve Wirofon internet kullanımlarını kapsar.

Türk Telekom AKN li data paketi nedir?

Adil Kullanım Noktası ( AKN ); paketinizde yer alan aylık download (indirme) %100’e ulaşılması halinde, ayın geri kalan günlerinde internet erişim hızının düşürülmesini ifade etmektedir. Bu uygulama şebeke kaynaklarından tüm kullanıcıların aynı kalitede hizmet alabilmesini amaçlamaktadır.

Anlık mesajlaşma türü nedir?

Anlık mesaj ( IM ), sohbete benzer, gerçek zamanlı, metin tabanlı bir iletişimdir. IM, kişisel bilgisayarları, iPhone’ları veya diğer cihazları kullanan iki veya daha fazla kişi arasında veya arasında paylaşılan bir yazılım istemcisi kullanır.

Anlık mesajlaşma uygulamaları nedir?

Anlık mesajlaşma, bir yazılım sayesinde, üye olarak, listenize eklediğiniz kişilerle gerçek zamanlı olarak sohbet etmeye olanak sağlar. Anlık mesajlaşma yazılımlarında iki kullanıcı arasındaki gecikme oldukça azdır. Yazılımın özelliğine bağlı olarak görüntülü ve sesli görüşme imkanları da olabilir.

You might be interested:  Türk Telekom Nakil Ücreti Ne Kadar?(En iyi çözüm)

Turkcell sınırsız WhatsApp paketi görüntülü konuşma dahil mi?

​ Turkcell ‘den BiP’te hem mesajlaşmada hem de aramada, Whatsapp ‘ta ise sadece mesajlaşmada geçerli Sinirsiz Mesajlasma kampanyasi ile internet kotanızdan düşmeyen ücretsiz iletişim 12 ay boyunca her ay hediye! Whatsapp üzerinden yapılan sesli ve görüntülü görüşmeler kampanya kapsamında değildir.

Turk Telekom AKN li ne demek?

Adil Kullanım Noktası ( AKN ); paketinizde yer alan aylık download (indirme) %100’e ulaşılması halinde, ayın geri kalan günlerinde internet erişim hızının düşürülmesini ifade etmektedir. Bu uygulama şebeke kaynaklarından tüm kullanıcıların aynı kalitede hizmet alabilmesini amaçlamaktadır.

Vodafone hediye WhatsApp paketi nedir?

Vodafone, tüm faturalı bireysel müşterilerine 1 ay, faturasız bireysel müşterilerine ise 1 hafta süreyle geçerli sınırsız WhatsApp kullanımı hediye edecek. Paket dahilinde internet kotasından düşmeden WhatsApp üzerinden görüntülü konuşulabilecek.

Türk Telekom’da BiP var mı?

BiP evrenseldir. BiP ‘i tüm operatör kullanıcıları ücretsiz indirip kullanabilir. Üstelik BiP Turkcell, Turk Telekom ve Vodafone İletişim Pass kullanıcılarının internetinden harcamaz.

Bedava internet nasıl kazanılır Türk Telekom?

Türk Telekom E-Fatura Bedava 1 GB İnternet Sadece faturalı hat sahiplerine özel olan e-fatura hediye internet kampanyasına katılarak anında 1 GB bedava internet kazanmanız mümkündür. Kampanyadan faydalanmak için 1GB e-mail adresiniz yazıp 3008 göndermeniz yeterlidir. Her abone bu kampanyadan 1 defa yararlanmaktadır.

Türk Telekom müşteri hizmetlerinin numarası kaç?

444 5 444 numaralı Kurumsal Müşteri Hizmetleri ‘nden (KMH) Türk Telekom ile ilgili her konuda bilgi alabilir, bazı hizmetlerimiz için ön başvuruda bulunabilirsiniz.

WiFi free bonus 1 GB nedir?

ADSL Kullanıcıları İçin Ayrıca bu kotaya ek olarak Türk Telekom WiFi Otomatik için aylık 1 GB hediyeniz Türk Telekom’dan size ücretsiz. Türk Telekom WiFi ‘a, Türk Telekom’un tüm katma değerli hizmetlerinden faydalanabildiğiniz Tek Şifreniz ile kolayca bağlanabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *