Türk Telekom Ankara Genel Müdürü Kim?(Mükemmel cevap)

İdari Sorumluluğu Bulunanlar Listesi

Dr. Ömer Fatih Sayan Yönetim Kurulu Başkanı
Ümit Önal CEO – Genel Müdür Pazarlama ve Müşteri Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı (Vekaleten)
Kaan Aktan Finans Genel Müdür Yardımcısı
Dr. Mehmet Beytur Destek Hizmetleri ve Satınalma Yönetimi Genel Müdür Yardımcısı

32

Türk Telekom Genel Müdürü kim?

Mehmet Beytur, Türk Telekom Sağlık ve Sosyal Yardım Yönetim Kurulu Başkanlığı, Türk Telekom Biriktirme Yardım Sandığı Yönetim Kurulu Başkanlığı yanında Türk Telekom Basketbol Kulübü Yönetim Kurulu üyeliği de yapmaktadır. 2015 yılında Türkiye’ye dönerek NESCAFE Genel Müdürü ve Nestle Türkiye Yönetim Kurulu Üyesi oldu.

Türk Telekom’un başında kim var?

Dr. Ömer Fatih Sayan 1977 yılında İstanbul’da doğmuştur. İstanbul Üniversitesi – Elektronik Mühendisliği, Bahçeşehir Üniversitesi – Hukuk Fakültesi ve Oxford Üniversitesi – St Antony’s School Diplomasi Eğitimi dallarında lisans diplomaları almıştır.

Şükrü Kutlu kimdir?

Şükrü Kutlu, 2003 yılında Türk Telekom A.Ş.’de Genel Müdür Yardımcısı olarak göreve başladı. Türk Telekom’da görev yaptığı 12 yıl boyunca İnsan Kaynakları, Regülasyon ve Destek Hizmetleri’nden sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak birçok başarılı projeyi hayata geçirdi.

Umit Onal nereli?

Türk Telekom ‘un hisselerinin yüzde 55’i LYY (LYY Telekomünikasyon A.Ş.), %25’i Türkiye Cumhuriyeti Hazine ve Maliye Bakanlığı’na ve %5’i Türkiye Varlık Fonu’na aittir. Geriye kalan yüzde 15’lik hissesi halka arz edilmiştir. Türk Telekom hisseleri Mayıs 2008 itibarıyla Borsa İstanbul’da (BİST) işlem görmektedir.

You might be interested:  Halıya Dökülen Türk Kahve Lekesi Nasıl Çıkar?(Çözüm bulundu)

Mustafa Daşdeler kimdir?

2016 yılında Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumunda Başkan Danışmanlığı yaptıktan sonra İdari Daire Başkanlığı görevini yürüttü. Hali hazırda Türk Telekom A.Ş. de İnşaat Direktörlüğü görevini sürdürmektedir. 1983 Almanya doğumlu olan Mustafa Daşdeler çok iyi derecede Almanca, İngilizce ve Türkçe bilmektedir.

Türk Telekom istanbul Bölge Müdürü kim?

Türk Telekom stratejik hedefleri doğrultusunda üst yönetim yapısında değişiklikler yaptı. Destek Hizmetleri ve Satınalma Yönetimi Genel Müdür Yardımcılığı oluşturuldu ve bu göreve İstanbul Bölge Müdürü olarak görevini yürütmekte olan Mehmet Beytur atandı.

Türk Telekom hangi ülkeye ait?

Türk Telekom Lübnanlı Hariri ailesi ve Suudilerin ortak olduğu Oger’e 6.5 milyar dolara satıldı. İlk olarak şunu belirtmeden geçemeyeceğim. Türk Telekom ‘un yüzde 55’i, Suudi bağlantılı Lübnanlı Hariri ailesine satıldığında borcu yoktu ve kasasında 2 milyar dolar para vardı.

GÜBRETAŞ Genel Müdürü kim?

28 Ekim 2016’dan bu yana GÜBRETAŞ ‘ta vekaleten Genel Müdürlük görevini de yürüten Finanstan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı İbrahim Yumaklı, Yönetim Kurulu’nun 5 Mayıs 2017 tarihinde KAP’ta açıklanan kararıyla Genel Müdürlük görevine asaleten atandı.

GÜBRETAŞ ın sahibi kim?

GÜBRETAŞ ‘ın bir Ar-Ge Projesi, Tarım ve Orman Bakanlığı’na bağlı TAGEM tarafından desteklenmektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *