Türk Telekom Akşam 7 Sabah 7 Kampanyası Ne Zaman Bitiyor 2015?(Çözüm bulundu)

Türk Telekom hangi saatler arası bedava?

Türk Telekom müşterileri, ev telefonundan yapacakları şehiriç​i ve şehirlerarası görüşmelerini akşam 7 sabah 7 saatleri arasında ücretsiz olarak gerçekleştirebilecek.

Bireysel ev telefonu müşterilerine sunmuş olduğumuz Akşam 7 Sabah 7 Konuşma süresi kaç dakikadır?

Akşam 7 – Sabah 7 arası (19:00-07:00) 1.000 dakika boyunca yurt içi cep telefonlarıyla konuşma yapılabilecektir. Kampanya dakikalarınızdan kullanmadığınız dakikalar devretmeyecektir.

Türk Telekom ücretsiz mi?

Ücretsiz Sesli Yanıt Sistemleri Mobil hattınız için 9333’ü; evde internet aboneliğiniz için 02127070375’i; ev telefonu aboneliğiniz için 08002119333’ü ücretsiz arayarak sesli yanıt sistemlerimizden işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Türk Telekom ev telefonu ücretsiz mi?

Türk Telekom ev telefonu müşterileri Sabah 7 ‘den Akşam 7’ye Evden Konuşmak Ücretsiz kampanyasıyla tarifeye ek ücret ödemeden 2000 dakikaya kadar ücretsiz görüşebileceklerdir.

Gece 2den sonra internet bedava mı?

SABAHA DEK ÜCRETSİZ İNDİRME Yeni dönemde en önemli değişiklik gece internet kullanımında olacak. Gece 02.00 ile sabah 08.00 arası artık AKK uygulanmayacak. Yani bu 6 saat arasındaki kullanım aylık kotadan yemeyecek.

Türk Telekom kota dolunca ne oluyor?

Türk Telekom ‘un yeni tarifesi: Artık kota aşımında internet yavaşlamayacak, kesilecek. Türk Telekom ‘un Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu’nun (BTK) onayına gönderdiği tarifeye göre, kullanıcıların kotalı internet paketi 1 Nisan’dan sonra aşım olması halinde kesilecek.

You might be interested:  Türk Telekom Ek Internet Paketi Nasıl Iptal Edilir?(EN iyi 5 ipucu)

Ev telefon hattı ne kadar?

Ayda 36,90 TL’ye sevdiklerinizle doya doya konuşun! Standart Hat, tüm vergiler dahil, ayda 36,62 TL’ye konuşma imkanı sunar.

Ev telefonu alana kaç GB hediye?

Kampanya kapsamında müşterilerimiz Akşam 7’den Sabah 7’ye aylık 3000 Dk. şehir içi, şehirler arası, 444’lü ve 3 Haneli Özel Servis yönlerine ücretsiz görüşecektir. Kampanya kapsamında 12 ay boyunca aylık 4 GB mobil internet hediye edilecektir.

TT ev telefonu Devir Nakil ücreti ne kadardır?

Nakil başvurusu için 40,70 TL (vergiler dahil) ücret, ilk faturanıza yansıyacaktır. * Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi Numaramız 444 4 564 ( 444 4 KMH)’tır.

444 1 444 ücretsiz mi?

Yurt içinde Türk Telekom mobil hatlarınızdan yaptığınız 444 1 444 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri aramaları yurt içi ücretlendirmesi eğer tarifenizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız var ise bu yönlerden düşer; eğer tarifenizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız yok ise tarifenizin sabit

Türk Telekom nasıl bedava internet yapılır?

Türk Telekom E-Fatura Bedava 1 GB İnternet Sadece faturalı hat sahiplerine özel olan e-fatura hediye internet kampanyasına katılarak anında 1 GB bedava internet kazanmanız mümkündür. Kampanyadan faydalanmak için 1GB e-mail adresiniz yazıp 3008 göndermeniz yeterlidir. Her abone bu kampanyadan 1 defa yararlanmaktadır.

Türk Telekom şirketi kime ait?

Türk Telekom ‘un hisselerinin yüzde 55’i LYY (LYY Telekomünikasyon A.Ş.), %25’i Türkiye Cumhuriyeti Hazine ve Maliye Bakanlığı’na ve %5’i Türkiye Varlık Fonu’na aittir. Geriye kalan yüzde 15’lik hissesi halka arz edilmiştir. Türk Telekom hisseleri Mayıs 2008 itibarıyla Borsa İstanbul’da (BİST) işlem görmektedir.

Türk Telekom ev telefonu Tarifeler ne zaman bitiyor?

Bireysel Ev Telefonu Tarife Düzenlemesi Türk Telekom Ev Telefonu Bireysel Tarife ücretlerinde 30 Aralık 2021 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere güncelleme yapılacaktır.

You might be interested:  Hangi Savaşta Türk Ordusu Yunan Ordusuna Saldırmıştır?(Çözünme)

Ev telefonu nasıl ödenir?

444 1 444 Müşteri Hizmetlerimizi arayarak fatura bilgisi ve kredi kartı ile fatura ödeme menüsünden otomatik ödeme talimatı vererek, Online İşlemler Uygulamamızda Faturalarım altında yer alan Talimat İşlemleri menüsünden kredi kartınız ile otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *