Türk Telekom Akıllı Fatura Nasıl Yapılır?

AKILLITARIFE yazıp 6363’e gönderin.

Türk Telekom aşım durdurma nasıl yapılır?

1 Aralık 2017 tarihi itibarıyla, kullanım miktarının %80 ve %100 sınırına ulaşılması durumunda yapılacak bilgilendirmeleri almak istemeyen bireysel müşterilerimiz IPTAL KMSH yazıp 5555’e gönderebilir veya Müşteri Hizmetlerinden, Mobil Online İşlemler Merkezinden işleminizi gerçekleştirebilir.

Türk Telekom Mobil fatura üst sınırı nedir?

Fatura üst sınırı (FÜS) servisi ücretsizdir. Faturalarınızı kolaylıkla takip edebilmeniz için, aylık sabit ücretler toplamı 100 TL altındaki yeni aboneliklere, talepte bulunmaksızın otomatik 100 TL tanımlanmaktadır.

Türk Telekom durma özelliği ne kadar?

İnternette Fatura Sürprizi Yok! Garanti paketi ile ayda 5 TL’ye internetiniz bittiğinde ek kampanya/paketiniz yoksa internet erişiminiz durur ve ek ücretlendirme yapılmaz. Üstelik ilk 3 fatura dönemi boyunca ücretsiz! GARANTILE yazıp 5555e gönderin. Paket ücreti KDV, ÖİV dahil aylık 5 TL’dir.

Fatura üst sınırı limiti ne demek?

Fatura Üst Sınırı Servisi, belirlediğiniz fatura tutarına ulaştığında bilgi almanızı sağlayan ücretsiz bir hizmettir. Tercih edeceğiniz fatura üst sınırı aylık sabit ücretler toplamınızın üzerinde olmalıdır. Fatura üst sınırınızı en az 90 TL olarak belirleyebilirsiniz.

Turkcell paket aşımı nasıl kapatılır?

2222’ye IPTAL HAFTALIK 1GB yazıp paketinizi iptal edebilirsiniz.

You might be interested:  Divan I Lügati't Türk Nerede?

Vodafone fatura aşım durdurma nasıl yapılır?

İnternet Aşım Paketi IPTAL INTERNET ASIM yazıp 7000’e SMS gönderilerek, Konuşma Aşım Paketi IPTAL KONUSMA ASIM yazıp 7000’e SMS gönderilerek, SMS Aşım Paketi IPTAL SMS ASIM yazıp 7000’e SMS gönderilerek iptal edilebilir. Aynı zamanda paketler müşteri hizmetleri kanalından da iptal edilebilir.

Türk Telekom fatura limiti nasıl yükseltilir?

Fatura Üst Sınırınızı güncellemek için aşağıdaki kanallardan başvuruda bulunabilirsiniz.

  1. Online İşlem Merkezi.
  2. Mobil Online İşlem Merkezi.
  3. 444 1 444 – Türk Telekom Müşteri Hizmetleri.
  4. 0800 314 15 16 – Sesli yanıt Sistemi.
  5. Türk Telekom Ofis ve Mağazaları

Turk Telekom 600 TL limit nedir?

Türk Telekom Mobil Ödeme ile yaptığım alışverişlerde belirli bir kullanım limiti var mı? Türk Telekom Mobil Ödeme servisi için maksimum aylık limit faturasız hatlar için 600 TL, faturalı hatlar için 400 TL ‘dir. Sadece faturalı hatlar için yeni hat aktif edildikten sonraki ilk 4 ay limit 70 TL ile sınırlıdır.

Türk Telekom Mobil ödeme ne demek?

Türk Telekom ‘un Türk Telekom Mobil Ödeme seçeneğini gördüğünüz her yerde sadece cep telefonu numaranız ile kolay, hızlı ve güvenli alışveriş yapabilirsiniz! Satın aldığınız ürün ve hizmetin bedeli faturalı mobil hatlarda faturaya yansırken, faturasız mobil hatlarda ise TL bakiyesinden düşer.

İnternet limitinde durma paketi nedir?

İşte Destek Limitinde durma özelliği ile faturanızın kontrolü sizde! Paket bitiminden sonra veya pakete dahil olmayan kullanım yapmak istenildiğinde, faturaya ek ücret yansımaması için limitinde durma seçeneği devreye girer; kullanımı kısıtlayarak durdurur ve sizi bilgilendirir.

Turkcell limitinde durma nasıl yapılır?

İnternetli Limitinde Durma Kampanyası

  1. İnternetli Limitinde Durma Kampanyası, şu tarifelerde bulunanlar hariç tüm bireysel faturalı abonelerin katılımına açıktır.
  2. Bu kampanya INTERNETLI yazıp 2200’a gönderilerek alınabilir.
You might be interested:  Telefonun Türk Malı Olduğunu Nasıl Anlarız?(Mükemmel cevap)

Türk Telekom’da duran tarife var mı?

Özel Duran tarifeler bittiğinde duran internet özelliğine sahiptir ve ek ücret yasıtılmamaktadır. 01.02.2021 tarihi itibarıyla tarifeye kaydolacak müşterilerden son 90 gün içerisinde Şirketimizce sunulmakta olan faturalı/faturasız bir tarifeden ya da Kontrolü S.E.Ç. Güncel kademeli internet ücretleri için tıklayınız.

Mevcut üst limit ne demek?

Bir şeyin nicelik bakımından inebileceği veya erişebileceği en alt ve en üst sınır, yer.

Ust sınırı ne demek?

Üst sınır deniz seviyesinden zirveye doğru ilerlendiğinde değişkenin bittiği nokta ile deniz seviyesi arasındaki mesafeye denir.

Fatura limiti nedir?

2021 Yılı Fatura Kesme ve Düzenleme Sınırı 1.500 TL olarak açıklandı. 29 Aralık 2020 tarihli Resmi Gazete’de yayınlanan VUK Genel Tebliği’deki ilgili tutar 01.01.2021 tarihinden itibaren tüm yıl uygulanmak üzere yürürlüğe girdi. Fatura Kesme ve Düzenleme Sınırı 2021 yılı tutarı 1.500 TL ‘dir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *