Türk Telekom Abone Ücreti Ne Kadar?

Yeni aboneliklerde alınan (KDV dahil) 216 TL (İkiyüzonaltı Türk Lirası) bağlantı ücreti, 24 (yirmidört) aylık Taahhüt Süresi boyunca aylık 9 TL (Dokuz Türk Lirası) olarak Abone‘nin hizmet faturasına yansıtılacaktır.

Ttnet aboneliği kaç para?

Yeni aboneliklerde alınan 192 TL (KDV dahil) bağlantı ücreti, 24 ay boyunca aylık 8TL taksitle olarak yansıtılacaktır. Kampanya katılımlarında alınan 48TL Page 3 444 1 444 | turktelekom.com.tr (KDV dahil) Alo Paket veya Yalın Internet kampanya katılım ücreti, 24 ay boyunca aylık 2TL taksitle alınacaktır.

Türk Telekom abonelik ne zaman bitiyor?

Türk Telekom taahhüt sorgulama 444 1 444 numaralı telefonu arayarak bilgi alınabilir. Türk Telekom Online İşlemler mobil uygulamasını üzerinden taahhüt işlemleri hakkında araştırma yapılabilir. Telefonun arama yerine *124# yazarak arama yaptıktan sonra gelen ekrana önce 9 rakamını yazıp gönder tuşuna basabilirsiniz.

Ttnet bağlantı taksit ücreti nedir?

İşbu Kampanya taahhütnamesinden kaynaklanan damga vergisi bir defaya Mahsus olmak üzere, abonenin faturasına yansıtılacaktır. Yeni aboneliklerde alınan 192 TL (KDV dahil) bağlantı ücreti, 24 ay boyunca aylık 8 TL taksitle alınacaktır.

Modem ücreti nedir Türk Telekom?

1. Ürünün rayiç bedeli 240 TL olup, 24 ay internet hizmetini almaya devam eden abonelerden Hızlı Modem Kampanyası kapsamında aylık taksit bedeli olan 10 TL alınmayacaktır. Fiyatlara %18 KDV dahildir. Abone, kampanya çerçevesinde internet hizmetine ilişkin aboneliğinin başka yere naklini talep edebilir.

You might be interested:  Ilk Düzenli Türk Ordusu Ne Zaman Kuruldu?(Çözülmüş)

Türk Telekom sınırsız internet aylık ne kadar?

SINIRSIZ 2GB yazıp 5555e gönderin. Paket ücreti KDV, ÖİV dahil aylık 29 TL’dir. Paket kapsamında, her fatura döneminde 2 GB hızlı internet kullanım hakkınız içerisinde 7,2 mbps’ye kadar hızla, hızlı internet kullanım hakkınızın bitmesi durumunda 96 kbps hızla cebinizden internete sınırsız bağlanabilirsiniz.

Türk Telekom internet sözleşmesi kaç yıl?

TTNET A.Ş.’nin (İŞLETMECİ) Yılların Fırsatı Kampanyası’ndan (“Kampanya”), Türk Telekomünikasyon A.Ş (“ Türk Telekom ”) nezdinde 5 yıl ve üzeri abonelikleri olan ve, 24 (yirmidört) aylık Taahhüt Süresi boyunca evde internet abonesi olma taahhüdünde bulunan İŞLETMECİ’nin yeni Bireysel Aboneleri (“Abone”) aşağıdaki internet

Ttnet cayma bedeli ne kadardır?

Bu zamana kadar müşterinin faydalanmış olduğu indirim ve hediyeler (20 x 2) + 100 = 140 TL’dir. Kalan 6 aylık toplam faturası ile 80 x 6 = 480 TL olacaktır. Burada ise önceki indirim ve faydaların toplamı daha az olduğu için müşteri 140 TL cayma bedeli ödemelidir.

Taahhütün bitmesine ne kadar kaldı Türk Telekom?

Telefondan *124# numarasını arayınız. Ardından 3-TAAHHUT seçeneği seçiniz. Ardından 2-Taahhut Sorgu seçeneği seçiniz. Kalan taahhütlü gün sayısı ve bozma cezası SMS ile size gönderilecektir.

Internet Alo Paket nedir?

Alo Dakika Paketi nedir? Türk Telekom Santralleri üzerinden sabit telefon erişim hizmeti sunulmasıdır. Alo Paket ile telefon numaralarını her zamanki gibi arayarak şehiriçi, şehirlerarası, uluslararası ve GSM yönlerine görüşmelerinizi avantajlı paketlerle gerçekleştirebilirsiniz.

Mesai saatleri içi internet kurulumu nedir?

Mesai Saatleri İçi İnternet Kurulumu hafta içi 09:00-17:00 saatleri arasında sunulan Evde İnternet Kurulum Hizmetini ifade eder. Mesai Saatleri Dışı İnternet Kurulumu talep edildiğinde hafta içi mesai saatleri (09:00-17:00) dışında ve Cumartesi günü (09:00-17:00) sunulan Evde İnternet Kurulum Hizmetini ifade eder.

You might be interested:  Ne Kadar Paketim Kaldı Türk Telekom?(Çözülmüş)

Modem kullanım ücreti nedir?

Yakın zamanda Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) FTTH Aboneliklere ( Eve kadar fiber ) tahsis ettiği modem için kira ücreti kararı aldı ve bu fiyat 9 TL olarak belirlendi.

Modem ücreti faturaya dahil mi?

​Kampanya kapsamında tüm vergiler dahil 8 TL modem kullanım ücreti alınmaktadır. Modemin abonelik sonunda teslim edilmemesi halinde tüm vergiler dahil 300 TL modem bedeli Turkcell Superonline tarafından tek seferde faturalandırılacaktır.

Türknet modem ücreti var mı?

Aboneliğiniz süresince size sunulan modemi ek bir ücret ödemeden kullanabilirsiniz. Yani merak etmeyin faturanızda kiralama vb. gibi sebeplerle ek bir modem ücreti yansımayacak:) Abonelik sonlandıktan sonra ise kullanıcılarımız, bu modemi iade etmekle yükümlüdür.

Türk Telekom hangi modemi veriyor?

Zyxel 11AX Broadcom DX3200 Wifi 6 Destekli, Yüksek Hız ve Performans sunan Premium Modemler Şimdi Türk Telekom ‘da!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *